Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205619 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #135 on: 13/February/2011 »
 ovo što oni rade, stvarno je grozno i krajnje nepošteno! ljuti me i frustrira to..to je sve!

i samo kratko jos jedno pitanjce.. postoji mogućnost da si ja sama kupim kartu? (mislim da si vec napisao ili netko drugi da postoji) sta, hoce oni poludit kad im kazem da si zelim sama kupiti kartu?

ne znam, sve mi se čini da bi zbog njih mogla i odustati od odlaska... odrezati troškove i pomiriti se s malim gubitkom (dok je jos relativno mali..) :(

Offline gogo

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #136 on: 13/February/2011 »
Za cjunard onda apliciraj sve oni placaju!!!A ovi iz EP jesu bezobrazni al stas moze im se biti!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #137 on: 13/February/2011 »

.. postoji mogućnost da si ja sama kupim kartu? (mislim da si vec napisao ili netko drugi da postoji) sta, hoce oni poludit kad im kazem da si zelim sama kupiti kartu?

ne znam, sve mi se čini da bi zbog njih mogla i odustati od odlaska... odrezati troškove i pomiriti se s malim gubitkom (dok je jos relativno mali..) :(

Ako želiš sama kupiti kartu, ... ako bude promašenih presjedanja, odgode, ili bilo kakve druge komplikacije, sama ćeš sve plaćati, jer kupovinom karte u svojoj režiji preuzimaš i taj rizik.
Imaš dovoljno drugih agencija, i jeftinijoh, ne moraš ti baš preko EP.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #138 on: 13/February/2011 »
gotovo je, već sam dobila posao preko njih, mislim, ne da mi se ponovo sve to s drugim agencijama. . .

sad baš čitam, neki tip im je odbio platiti to i sve je ok proslo, kaze.. doduse to je bilo 2008, ako se ne varam..

a da se mislim žaliti na njih i to čim dođem na brod, mislim! čak se nas nekoliko dogovorilo da ćemo svi uložiti žalbe na njihov rad, ništa, hvala na odgovorima, pokušat ću i ja kao onaj tip (Majst0r, na forumu) izbjeći to!

trazit cu ih račun, to sigurno..a odatle ćemo lagano vidjeti kako i šta..

Offline Noirin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #139 on: 14/February/2011 »
kad sam bila u uredu EPa, dok sam čekala intervju, jedna djevojka je donijela novce za kartu i to sve...i još su je tražili da POTPiše da im nije platila nikakve novce ni za kakve usluge niti proviziju! mene to ljuti i stvarno mi se ne da dati 800 eura, ako mogu proći za 600. nije to 50e razlika, to je puno! i koje su mi opcije kad dodjem na brod da se žalim na rad agencije i agenata..?

hvala

moj ti je savjet da se nezlis na brodu jer njih boli uho a to.pisi direktno kompaniji u miami office!najjednostavnije i pametnije!

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #140 on: 14/February/2011 »
ok, tako sam nekako i mislila..valjda će imati učinka...

Hvala!

Offline Milanbb8

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #141 on: 18/February/2011 »
Zna li neko kada ima sledeci intervju za Employment Power

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #142 on: 18/February/2011 »
Meni su rekli da će biti sredinom ovog mjeseca, ali mi se već više od dva tjedna uopće ne javljaju. Valjda se nešto dogodilo u međuvremenu.

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #143 on: 18/February/2011 »
meni su rekli da ce biti sredinom marta u beogradu, i nista pre toga... sada cekam

Offline Milanbb8

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #144 on: 18/February/2011 »
krissj hoces li ici na taj sredinom marta,pa mozda se vidimo!!
Reci mi ako znas ,gde je njima prestavnistvo u Bg-u,ja imam samo majin broj.

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #145 on: 18/February/2011 »
cekam da mi jave tacno kada, naravo da cu ici =)  bila sam u njihovoj kacelariju u beogradu kad sam radila marlins, na novom beogradu je nije tesko naci

Offline haad

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #146 on: 21/February/2011 »
gde na novom beogradu?

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #147 on: 21/February/2011 »
to je blizu starog mercatora adresa je aleksinackih rudara 39/1, kancelarija u stanu u prizemlju zgrade

Offline duskica_g

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #148 on: 24/February/2011 »
Pozdrav svima, ja letim za Majami 11og marta, ukrcavam se na Carnival Liberty, konkurisala sam da radim kao server u Steak hause, pa me zanima neko vase iskustvo, sto se tice EP nemam nekih primedbi, bili su predusretljivi i ljubazni sto me je malo i zacudilo... u svakom slucaju nadam se da ce sve biti ok. ako neko ima savet pred polazak slobodno neka mi se javi duskica_g@yahoo.com

Offline Milanbb8

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #149 on: 04/March/2011 »
Ajde jedno pitanje za sve clanove foruma koji su na brodu,jeli ima neko ko je se pokajao zato sto je otisao na brod,i dali ga preporucujete svim mladim ljudima.