Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205645 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #150 on: 04/March/2011 »
Ajde jedno pitanje za sve clanove foruma koji su na brodu,jeli ima neko ko je se pokajao zato sto je otisao na brod,i dali ga preporucujete svim mladim ljudima.

ovdje su 83 veterana lijepo napisali jeli im bilo dobro ili su se kajali http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=14.0

... a sada ću te banirati na 7 dana jer siješ pitanja po cijelom forumu gdje god stigneš, a na sva ta pitanja postoje odgovori napisani i obrazloženi, samo treba biti kulturan pa čitati, umjesto kupusati forum bez potrebe  :ban:



EDIT: Baniran zbog nemogućnosti jasnog izražavanja misli i osuđen na nepostojanje na ovom forumu. Rok Trajanja bana: do isteka.  :sprda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #151 on: 13/March/2011 »
Pokusavam vec neko vreme poslati poruku Tomislavu u EP ali stizu samo izvestaji o neisporucenoj poruci. Zna li neko nesto o ovo me???

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #152 on: 13/March/2011 »
Niti je jedini u EP Tomislav,imaju i drugi agenti,i da da ti predlozim nesto novo,
uzmi telefon u ruku i biraj broj Uspinjace
pa trazi doticnog  oT oT

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #153 on: 13/March/2011 »
Nije jedini al mi bas on treba ;)
Slao sam na vise adresa u EP i na svakoj dobijem:

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

Tomislav.Merlic@employment-power.com isto je i na info@... ...

srecom pa se tim cekicem udaras u glavu. da se udaras negde drugde, mogao bi se ozlediti  :D

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #154 on: 13/March/2011 »
šalješ na krivi mail, probaj tomislav@employment-power.com

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #155 on: 14/March/2011 »
bio sam u ep tomislav nema bas pozitivno misljenje o nama na forumu , pa cak pokusva manipulirati tipa samo gluposti  .rekla kazala,  a ja sam umro od smijeha  :haha: posto sam na forumu ,nema  boljeg mjesta  od ovog foruma  zivjela slobodna razmjena razmisljanja . :D

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #156 on: 14/March/2011 »
Tomislav ima spiku ko neki jako loš prodavač osiguranja.. ono "kompanija nam plaća za vas tek nakon 150 mjeseci, pa znate kako je, bla bla".
Tomislave.. sorry ali boli me k**** za tvoju nelikvidnost :( .
Dođi ovdje i potpiši se imenom i prezimenom iza svega (nezakonitoga) što radite. Ako te tako smeta to što piše na forumu, slobodno se registriraj
i protumači nam Zakon o posredovanju pri zapošljavanju, Zakon o PDV-u itd. itd.
Ali to se neće desiti, stoga SHUT THE F*** UP

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #157 on: 14/March/2011 »
EP se prestavlja kao neki veliki posrednik za Balkan   ti me masno sisaju lovu  +trening + njihove usluge +moš se mislit + :nono:kao bez njih nista .
ali tako je nazalost .

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #158 on: 14/March/2011 »
e, ovako..buduci da sam dosta pisala o ovoj temi, moram update dati.. bila sam nekidan po ugovor i nikakve novce me nisu trazili vec objasnili, i citiram: ako zelite preko nas kupiti avionsku kartu (za pomorce, u jednom smjeru) za Miami, to kosta 850 eura, za to cete dobiti racun, dakle sve legalno i po PSu, poslat cemo vam nasu ponudu na mail, a vi odlucite kako zelite i imate vremena do 14 dana prije polaska da nam javite sto ste odlucili"

eto.. tako je to bilo, dobila sam ugovor bez ijedne rijeci o ikakvim novcima, ali vjerojatno su uracunali tih 200 eura u cijenu karte

moram jos dodati da ukoliko kupim kartu preko njih, imam garanciju za eventualnu zamjenu karte ili sto vec u slucaju da propustim neki od connecting letova!


odlucila sam pricekati i razmisliti malo jos o svemu.. eto..!


Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #159 on: 14/March/2011 »
Jeja thanx!! super vijesti :D
pogledaj si letove i sama, ako se bojiš kašnjenja uzmeš let koji dan prije..
btw. ja sam bezveze uspoređivao i našao sam dosta jeftinije letove iz Budimpešte na http://www.skyscanner.net ,
provjeri i za Beč, Ljubljanu, Veneciju itd. možda možeš dosta uštedjeti..

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #160 on: 14/March/2011 »
hvala ti za link, pogledat cu!

sto se tice ovog, tako su meni rekli jer su vjerojatno vidjeli moje postove (ako malo bolje sve pogledas i procitas, vidjet ces da se odmah kuzi tko sam onima koji me znaju) pa mislim da se nisu htjeli svadjati i/ili riskirati nesto..ne znam..frendu koji je bio tjedan dana prije mene, bez riječi su uzeli te novce (kao u cijenu katre su uracunali) i nisu mu ni ponudili mogucnost da si sam kupi kartu. pogledat cu..hvala ti..jos kad bi mi netko znao reci kako doci do karte za pomorce..bila bih jako zahvalna :)

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #161 on: 14/March/2011 »
ako tu netko ne odgovori konkretno, možeš pitati i na

http://www.pomorac.net/forum/forum.php

i ovo je neka agencija za putovanje pomoraca

http://www.marineair.hr/hr/naslovnica

google is your friend Jeja :waiting:

i javi ako kaj korisno saznaš  ;)

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #162 on: 18/March/2011 »
Meni su uzeli 850 eura za kartu i proviziju agencije, mada kasnije na brodu sam saznao da je u jednom pravcu 550$ Houston-Frankfurt-Beograd, ali nema veze i to, pare se prave, ali nikada im netju zaboraviti shto su uzeli tri leta BG-FR-Washington-Houston, u a u frankfurtu dva sata pre mog leta direktan za Houston, u Washingtonu sam propustio zadnji let za HO, zbog carine i imigracionog i spavao na aerodromu!!!

Offline ceca92

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #163 on: 21/March/2011 »
Cao  :rolleyes: Trebam pomoc.Imam 18 godina jos idem u skolu oT Htjela bih ic radit na cruiser.Kontaktirala sam Suzanu iz Zagreba i ona mi je rekla da trebam
hrvatsku putovnicu.Problem je sto ja nemam hrvatsku putovnicu...al ne znam da li bih mogla izvadit na osnovu tate posto je on radio u Hrvatskoj i imao njihovu
licnu i papire...Takodje sam kontaktirala osobu iz Prijedora i dogovorila sastanak koji je trebao da se desi u subotu,medjutim ta osoba me je ladno receno ispalila xD lol
 +U+ So give me some advice.Thanks in advance  :-*

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #164 on: 21/March/2011 »
Mislim da trebas imati minimalno 21 godinu.

Mada ja nisam isao na brod tako da nije 100% provjerena informacija  -()-
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"