Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205507 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla
« Reply #180 on: 19/September/2012 »
Sve ja to znam.
98% ljudi koji odu na brod plate "proviziju", ima anketa negdje na forumu.
Lako je osuđivati druge kada imaš pune džepove i nemaš potrebu za poslom.
Ali ako se staviš u kožu prosječnog nezaposlenog čovjeka, sa nikakvim šansama za posao u Hr,SR,BiH ... i kada mu se ukaže prilika zarađivati tisuće $$$, a samo jedan čovjek mu stoji na putu, koji lako može zatvoriti vrata toj šansi ... drugačije bi razmišljao.
Zašto EP radi već 30 godina na taj način?
Zašto se nitko ne buni?
Zašto ljudi, i kada odu na brod i rade overtime bez da im plate, opet šute i ne žale se?
Sve to ima svoje.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #181 on: 19/September/2012 »
Platio bih i ja da odem..i platicu..radicu i over time ako treba samo da ostanem.. Svet je takav,ili ces mu se prilagoditi i igrati po pravilima jaceg,ili zavrsiti karijeru pre i nego sto pocne.. ali nikada ovako javno ne bih mogao da istupim i kazem da podrzavam to.. To sam hteo da kazem

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: /
« Reply #182 on: 19/September/2012 »
Platio bih i ja da odem..i platicu..radicu i over time ako treba samo da ostanem.. Svet je takav,ili ces mu se prilagoditi i igrati po pravilima jaceg,ili zavrsiti karijeru pre i nego sto pocne.. ali nikada ovako javno ne bih mogao da istupim i kazem da podrzavam to.. To sam hteo da kazem

sa tim se slažem
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ducone88

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla
« Reply #183 on: 28/November/2012 »
Nek naplate ljudi i treba da naplate :) Samo nek mi srede posao. Probajte aplicirajte online bez posrednika za cruiser, ja sam probao pa me nisu udostojili ni odgovora pojedini cak  -()-

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Imam potrebu da napisem par redova na ovu temu,

prvo da kazem da nisam neki lik iz Employment Power agencije, zovem se Damir i idem sa suprugom Dijanom na brod.

Sto se tice Employment Power mogu da napisem samo reci hvale, u startu su mi rekli to toliko kosta, znaci transparentno, nema lazi i prevare pa ako hoces ok, na sta sam pristao i dao novac.

Za gospodina Sinisu imam samo reci hvale,odgovorio mi na 30+ mailova i to u rekordnom vremenu, sve ispostovano i ako budem menjao kompaniju opet cu preko Employment Power.