Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205010 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fisher

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Employment Power, Zagreb
« Reply #30 on: 06/December/2008 »
Nekome majka a nekome maceha. Tako se moze rec za svaku agenciju. Ako ljudi nisu uzeli pare pa te ispalili za ugovor, ne mozes rec da su prevaranti. Pa nisu brodovi vlasnistvo agencija. Uvijek se moze desit da vam obecaju ukrcaj recimo za 20 dana i da od toga ne bude nista. Ne odlucuje agent kad ce se otvorit radno mjesto da bi vi uskocili. Moze se desit da je neko dobio unaprijedjenje pa dosao na mjesto koje vam je obecano, mozda neki od sefova odjeljenja zeli da ubaci svog zemljaka itd...
Treba bit strpljiv i cekat svoju priliku. Ako vam je agencija "maceha" idite negdje drugo.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Employment Power, Zagreb
« Reply #31 on: 12/December/2008 »
Piše: Ivica Radoš
Foto: Duje Klarić/CROPIX

Zainteresiranih je mnogo više nego onih koji dobiju priliku otići. Nije važan broj, nego je važno da mladi ljudi dobiju priliku koju u pravilu iskoriste. Pravo na posao je temeljno ljudsko pravo...

Hitno trebamo dvojicu kuhara, trojicu pomoćnika konobara, troje menadžera, pet čistačica, jednog kapetana broda, dvoje liječnika, četvero fotografa, dvoje slikara, osam prodavačica i jednog krupjea - sadržaj je jednog od brojnih zahtjeva koje američka tvrtka Carnival Cruse Line šalje hrvatskoj podružnici britanske tvrtke Employment Power, koju predstavlja Siniša Golac (48). 

Nakon zahtjeva, u agenciji počinje strka koja pomalo podsjeća na redakcijsku prije zaključivanja novinskog broja.

Tražeći najbolje kandidate, zovu “idealne” iz cijele Europe koji su na listi čekanja. Oni već zadovoljavaju uvjete i jedva čekaju da dobiju priliku otići na brod. Sve se odvija jako brzo jer tvrtka, kojoj su neki radnici otkazali zbog bolesti, problema s vizama ili nekih drugih razloga, treba nove ljude, i to - odmah!!! Nakon pronalaska “idealnih” kandidata, ne postoji jamstvo da će dobiti posao jer slijedi još jedan intervju s ljudima iz Carnival Cruse Linea. 

Zarade na brodu u dolarima

10.000 - 15.000 - kapetan broda 

7.000 - 12.000 - direktor hotela na brodu

3.000 - 10.000 - menedžer restorana

5.000 - pomoćnik menedžera restorana

5.000 - direktor hrane i pića

2.000 - 3.000 - pomoćnik direktora  hrane i pića

3.000 - 5.000 menedžer brodskih barova

5.000 - šef kuhinje

3.500 - šefica domaćinstva (koja brine za osoblje)

3.000 - sobarica

2.000 - 4.000 konobar

3.500 - vinski konobar

1.500 - 2.500 pomoćnik konobara

3.000 - konobar za šankom  (radi na postotak)

2.000 - konobar u baru

3.000 - krupje u casinu

1.500 - 3.000 - fotograf

1.500 - 3.000 - snimatelj

1500 - 2500 prodavač u duty free shopu

1.500 -  recepcioner

500 - 1.000 čistačica
 


- Sve što mi unesemo u bazu podataka je uzalud ako njihovi stručnjaci za odabir kadrova, koji povremeno dolaze i intervjuiraju kandidate, nisu procijenili o kakvim je ljudima riječ. Uglavnom dobiju ljude kakve su tražili. Primjerice, ako traže deset fotografa, mi im ponudimo deset, a oni ih uzmu osam, što znači da smo pogriješili u dva, ali to je normalno. Naši su klijenti mladići i djevojke koji dobro govore engleski jezik i žele napredovati. Nije nam toliko važno njihovo znanje i iskustvo. Važnije je da su pristojni i da žele postići više te da imaju motiv. Oni će na brodu naučiti raditi posao - priča Golac koji se tim poslom, kaže, počeo baviti jer “voli pomagati ljudima”.

Golac je rođeni Sarajlija, ali su njegovi podrijetlom iz hrvatskoga primorja, pa se cijela obitelj tijekom rata vratila u Hrvatsku. Studirao je elektrotehniku u Zagrebu, a danas je predstavnik agencije preko koje je na američkim cruiserima do sada zaposlio tisuće mladih ljudi iz Hrvatske, BiH, Makedonije, Rumunjske, Srbije, Bugarske, Ukrajine, Češke, Slovačke, Mađarske. Iako ne želi otkriti koliko je ljudi preko predstavništva otišlo na cruisere, procjenjuje se da ih je na tisuće, a mnogi su među njima iz Hrvatske. 

- Ne znam koliko je ljudi otišlo preko moje agencije. Zainteresiranih je mnogo više nego onih koji dobiju priliku otići. Nije važan broj, nego je važno da mladi ljudi dobiju priliku koju u pravilu iskoriste. Pravo na posao je temeljno ljudsko pravo. Prosječan Hrvat (ili Hrvatica) koji traži posao na cruiserima ima 23 godine, završio je srednju školu, dobro govori engleski koji je učio u školi ili je pohađao tečaj, radio je različite poslove u kojima se našao, ali se zbog ekonomskih razloga i želje da postigne više nije zadržao na tim poslovima pa se javio u našu agenciju. Usto, prosječan kandidat dolazi iz obitelji srednjeg ili višeg srednjeg staleža, čiji su roditelji zaposleni, žive zajedno i imaju obiteljsku povijest - objašnjava Golac.

Ako kandidati prođu intervjue sa “selektorima” agencije, dobivaju priliku sklopiti ugovore s cruiserskim kompanijama na šest mjeseci, nakon čega idu na godišnji odmor, pa se opet vraćaju. Njihov je posao, naime, reguliran prema standardima svjetskog sindikata transportnih radnika (ITF). Osnovna je plaća novozaposlenih na cruiserima minimalna, a ostatak ovisi o učinku. To znači da je industrija kružnih putovanja orijentirana “američki”, dakle profitno, a ne socijalno.

- Naš je najveći klijent Carnival Cruise Line, najveća svjetska kompanija koja ima 23 cruisera s kapacitetom od sedamdeset tisuća kreveta te 40-ak tisuća zaposlenih na brodovima. Carnival ima najrazvijenu strukturu ponude za tu vrstu odmora.

Mi smo agencija koja služu za pronalaženje talenata koji mogu raditi u njihovim hotelskih objektima. Ne posredujemo u izravnom zapošljavanju jer oni sami odlučuju o tome kakav će ugovor s kime potpisati - objašnjava Golac.

Da bi užitak na putovanjima bio vrhunski, na brodovima je organizirana bogata ugostiteljska i zabavna ponuda, tzv. industrija odmora i opuštanja. Budući da se glavnina te ponude odnosi na prodaju hrane i pića, a popunjenost im je uvijek 95 posto, brodovi moraju imati brojno osoblje koje će posluživati goste. Budući da je u Zagrebu i Dalmaciji jaka ugostiteljska tradicija, Hrvati na cruiserima Carnivala drže ključne pozicije u menadžmentu restorana, barova i prodaje hrane i pića.

- Na cruiserima Carnivala u restoran-menadžmentu ima najviše Hrvata jer je Zadranin Natko Ninčević, koji sada živi u Miamiju, tijekom 30 godina provedenih u kompaniji vidio da našima taj posao najbolje leži pa je veliki broj momaka iz Dalmacije i Zagreba došao do visokih pozicija. No, problem Hrvata je vrela mediteranska krv koja ih dovodi u disciplinske nedaće. Hrvati su omiljeni kod žena, a muškarci na brodovima su ljubomorni - priča Golac koji tvrdi kako je praksa pokazala da su Hrvati i Rumunji daleko najsposobniji i najprilagodljiviji radu na brodovima, za razliku od pripadnika drugih naroda.   

- U kompanijama za kružna putovanja najcjenjeniji su Hrvati i Rumunji. Naši zbog povijesne i višestoljetne orijentiranosti na plovidbu i more, a Rumunji zbog prirodne snalažljivosti i mogućnosti da se prilagode tim uvjetima. I jedni i drugi su lingvistički talentirani. Hrvati i Rumunji će je, ako imaju razinu osnovnoga znanja engleskoga jezika, za 15 dana boravka na brodu podići na razinu dobrog znanja, a pripadnici drugih naroda neće postići napredak za pola godine. Rumunji zbog romanskog podrijetla brzo uče jezike - priča Golac.

Zanimljivo je da nacionalna tradicija u nekim poslovima doista igra važnu ulogu pri snalaženju i obavljanju poslova. Iako se Srbi, primjerice, brzo prilagođavaju, na brodovima koji plove morima teško naprave karijere dok su, pak, na riječnim brodovima ‘pravi majstori’.   

- Na riječnim se brodovima koji plove Dunavom i Rajnom kao hotelski direktori najčešće pojavljuju Srbi, čemu je zaslužna i visoka škola za turizam i ugostiteljstvo u Beogradu - objašnjava Golac.

Cruiserski turizam je, očito, sve popularniji i traženiji te se Hrvatska, kao turistička i otvorena zemlja, mora prilagoditi novim trendovima.  Za sada, osnovana je i udruga koja okuplja sedam hrvatskih luka u koje dolaze veći i manji cruiseri. Projekt gradnje putničke luke u Gaženici pokraj Zadra, vrijedan 200 milijuna eura, pretvorit će se u putnički cruiserski terminal.

Hrvatska, osim od usidravanja cruisera, zarađuje i novac od posade i gostiju koji izlaze u gradove i troše novac. Zanimljivo je da svaki gost hotela na cruiseru koji, primjerice, prošeta Duborvnikom, Zadrom ili Splitom prosječno potroši samo deset dolara, ali zato osoblje koje je zaposleno na cruiserima dvostruko ili trostruko više. Osim toga, najveći hrvatski proizvođač hrane - Konzum - prodaje enormne količine svježe hrane i pića brodovima, itd.

Počeli kao pomoćni konobari, a završili kao direktori

Boris Ruškovski, drugi s lijevaNa kruzerima su mnogi otkrili svoje menedžerske sposobnosti i uspjeli se uklopiti u američki način rada ili im je rad na kruzerima bio tek odskočna daska u posli.  Među takvima su i brojni Hrvati. Natko Ninčević iz Zadra danas je jedan od ključnih ljudi kompanije Carnival. 

Zijad Harčević  iz Rijeke poslovnu karijeru je počeo prije desetak godina kao pomoćni konobar na kruzeru, zatim je napredovao do mjesta direktorea hrane i pića. Sada je direktor Farmlanda , najveće farme u jugoistočnoj Europi, u Novoj Topoli pokraj Banje Luke. On vodi farmu od 1500 grla krava mljekara.

Ivan Martinović, brat pjevačice Danijele, otišao je na brod i počeo raditi kao prodavač, a sada je direktor na jednom od najvećih i najluksuznijih brodova Brilliance of The Seas i često je u Dubrovniku.

Rebeka Pevec iz Zagreba je startala kao konobarica, zatim je postala direktorica, a  sada priznata i tražena menedžerica. Ona je za deset godina napravila zavidnu karijeru.

Boris Ruškovski iz Zagreba je karijeru počeo kao konobar, a danas  nadgleda kompletnu izgradnju hotelskog dijela kruzera kompanije Carnival u talijanskim lukama, iako se nikad nije bavio gradnjom brodova.

Damir Mršić iz Zadra također je počeo karijeru na kruzeru, a danas je utjecajni direktor za hranu i piće na najvećem Carnivalovu brodu Freedom koji, među ostalim, dolazi u Dubrovnik.

Ima ljudi koji su - priča Golac - htjeli na brodu biti čistači samo da bi ‘napravili iskorak i nogom stupili na brod’. Jedna od takvih je Rumunj Teotor Grigoresku, koji se zaposlio kao kuhar,  a zapravo je kompjutersku stručnjak koji je danas direktor informatičkog odjela kompanije Carnival. 

Priča o uspjehu Maria Hršaka

Mario Hršak (37) iz Čazme, sanitarni inspektor, koji je na kruzer otišao kao pomoćni konobar , a sada je u kompaniji Carnival  glavni sanitarni inspektor za kompletnu kompaniju. On je danas dopisni je član američkih i kanadskih isntituta za javno zdravstvo te britanskog Kraljevskog instituta za javno zdravstvo. Hršak je, primjerice, osmislio i usavršio proceduru za suzbijanje noro virusa, koji je vrst trbušnog virusa koji se prenosi dodirom i javlja se na malom prostoru gdje je smješteno mnogo ljudi. Hršak je razvio sustav servisa na brodovima bez dodira i sustav održavanja broda bez dodira. Carnival je zbog toga imao samo 4-5 izrazitih problema s noro virusom, a druge komapanije znaju biti 4-5 mjeseci pod virusom i nikako da ga se riješe.

Hršak je radnu karijeru  počeo kao sanitrani inspektor u Hrvatskoj. Kao dragovoljac Domovinskog rata prvi put je primjenio znanje kad je osnovao sanitarnu službu za istočnu Slavoniju. Kad se vratio iz rata, odlučio je otići na brod, ali su mo zbog lošeg poznavanja engleskoga ponudili samo mjesto pomoćnika konobara. Za godinu dana je napredovao i postao omiljeni  konobar jer je naučio “bacati čaše”,  asvoje goste je zabavljao svirajući klavir, što je naučio u Hrvatkoj.

Kad mu je ponuđeno mjesto piano playera, on je to odbio odgovorivši d amu je to hobi, a da se on školovao za sanitarnog inspektora. Tek je nakon tri i pol godine provedenih na brodu, Hršak dobio priliku da pokaže što zna. Priču o neobičnom  o konobaru koji je, zapravo, sanitarnbi inspektor čuo je i Natko Ninčević, važan čovjek u Carnivalu, te mu ponudio ponudio mjesto glavnog sanitarnog inspektora za carnival. Mario Hršak je brzo opravdao povjerenje,  a sustav koji je razvio dao je velike rezultate, koje uvažavaju američki strućnjaci i politika,

    -  Mislio sam da postoiji razvijen sustav, da se samo trebam uklopiti, ali njega nije bilo, morao sam sam osmisliti sustav i usput naučiti pisati engleski  - prisjeća se Hršak

Preuzeto sa http://www.jutarnji.hr/nedjeljni_jutarnji/clanak/art-2007,7,7,,81359.jl
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Purgi

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Employment Power, Zagreb
« Reply #32 on: 27/December/2008 »
Stovani gospodine X,

Nemate odgovarajuce iskustvo za rad kao Bartender.

Nazalost, ne moezemo prihvatiti Vasu palikaciju.

Lijep pozdrav

Sinisa Golac

General Manager

Employment POWER

************************************************

Što je ovo? Otkad oni za rad na brodu traže ljude s iskustvom???

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Employment Power, Zagreb
« Reply #33 on: 27/December/2008 »
Purgi, uvijek su trazili iskustvo za rad na brodu, pogotovo za bartendera.

Znas li sparavljati koktele?
Sta ces ako ti gost veli da mu napravis "Bahama Mama" koktel? Ili "Sex on The Beach"?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Purgi

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Employment Power, Zagreb
« Reply #34 on: 27/December/2008 »
Inače radim u IT-u, ali ne vidim da employment power traži takve. U koju se onda granu djelatnosti na brodu mogu ubaciti bez iskustva, a da mjesečna plaća nije ispod 8000 kn?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Employment Power, Zagreb
« Reply #35 on: 27/December/2008 »

U koju se onda granu djelatnosti na brodu mogu ubaciti bez iskustva, a da mjesečna plaća nije ispod 8000 kn?

E vidis, to su rijeci sa kojima si trebao zakucati na EP vrata.
Sada vec imas reputaciju covjeka koji ne zna sto hoce.

Zasto bas EP? Imas i drugih agencija. Ono sto ti trazis je "entry level job", ali ako vec imas bilo kakav posao, ne vjerujem da bi ti se to svidjelo. To su najtezi poslovi na kruzerima. Trebas raditi kao crv za tih 8.000 kn.
Iza ovog crnca na slici je Andrija, koji je prihvatio "entry level" posao preko EP. Jel vidis kako te gleda u cudu?

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Employment Power, Zagreb
« Reply #36 on: 28/December/2008 »
Purgi, uvijek su trazili iskustvo za rad na brodu, pogotovo za bartendera.

Znas li sparavljati koktele?
Sta ces ako ti gost veli da mu napravis "Bahama Mama" koktel? Ili "Sex on The Beach"?





Ne kuzim zasto traze bartendere kad je po nekom  pravilu da pocnes kao bar waiter ( ili netko kao bar boy ), naucis posao ( dakle koktele i sav ostali asortiman proizvoda ) i onda pucas na slijedecu stepenicu - bar tendera...

Budimo realni, do prije 5-6 godina nitko nije pio koktele u Hrvatskoj a samo njih par su znali smuckati isti...dakle, nema bas previse ljudi s iskustvom...

Ja jos uvijek stojim kod onog da treba traziti ljude sa pravim pristupom i razmisljanjem, voljom i mentalnom cvrstocom, komunikacijom a znanje se da savladati u praksi...
Vidio sam ljudi koji tehnicki nisu bili jaki ali su imali natup i personality da prodaju ono sto nude...

Ja sam znao mozda 5 koktela kad sam dosao na brod i onda su me bacili u "masinu ", bilo je ono : ili plivaj ili bjezi kuci...

Offline Ivanichica

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
Employment Power, Zagreb
« Reply #37 on: 29/December/2008 »
Stovani gospodine X,
Nemate odgovarajuce iskustvo za rad kao Bartender.

Nazalost, ne moezemo prihvatiti Vasu palikaciju.

Lijep pozdrav

Tebi su bar odgovorili :)
meni nisu ..i to 2 nedelje a onda kad sam poslala mail tipa  da li je moguce da pokusam sl.put kada bude veliki intervju bla bla, i da sacuvaju moja dokumenta i podatke, dobila sam mail sledece sadrzine:
Da

dakle...sadmo da...nista vise! toliko o tome!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #38 on: 04/February/2009 »
Ovako s obzirom da sam pri kraju sa cijelom pricom sa agencijom EP moj cjelokupni dojam je ovakav;
naime mozda necete postati kucni prijatelji sa agentima (sto i nije cilj) ali sigurno ce odraditi sve sto su vam obecali (a to je bitno);
provizija im je 200eur kao i u vecini agencija, ali su popratni troskovi (prvenstveno karta) dosta veliki, no opet ja to smatram ulogom u sebe i svoju buducnost;
bilo je nekih govora o tome kako nisu ljubazni ili nesto sl. i mislim da iz mog iskustva to nije tocno, uostalom njihovo nije da budu najbolji frendovi s vama vec da vas ukrcaju, a iskreno da sam agent i da mene neko zove svaki dan dva mjeseca (a vecinom se takvi zale) nebih ni ja bio ljubazan, nimalo;
ja imam utisak da je stvar u tome kakav si ti s njima takvi su oni i sa tobom i ja nisam imao nikakvih vecih zamjerki na njihov nacin poslovanja i na cijeli moj proces ukrcaja (mozda par manjih  :tuctuc: );
dakle ja ih preporucujem, ali napominjem ja sam osoba koja ne voli puno isprobavati i riskirati i spreman sam nesto platiti i malo vise ako ce mi to donjeti vecu sigurnost i manje raznih problema i zavrzlama kasnije, a s obzirom da je EP ipak najstarija agencija na ovim prostorima...........................
 :uzdravlje:

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #39 on: 16/February/2009 »
Ovako s obzirom da sam pri kraju sa cijelom pricom sa agencijom EP moj cjelokupni dojam je ovakav;
naime mozda necete postati kucni prijatelji sa agentima (sto i nije cilj) ali sigurno ce odraditi sve sto su vam obecali (a to je bitno);
provizija im je 200eur kao i u vecini agencija, ali su popratni troskovi (prvenstveno karta) dosta veliki, no opet ja to smatram ulogom u sebe i svoju buducnost;
bilo je nekih govora o tome kako nisu ljubazni ili nesto sl. i mislim da iz mog iskustva to nije tocno, uostalom njihovo nije da budu najbolji frendovi s vama vec da vas ukrcaju, a iskreno da sam agent i da mene neko zove svaki dan dva mjeseca (a vecinom se takvi zale) nebih ni ja bio ljubazan, nimalo;
ja imam utisak da je stvar u tome kakav si ti s njima takvi su oni i sa tobom i ja nisam imao nikakvih vecih zamjerki na njihov nacin poslovanja i na cijeli moj proces ukrcaja (mozda par manjih  :tuctuc: );
dakle ja ih preporucujem, ali napominjem ja sam osoba koja ne voli puno isprobavati i riskirati i spreman sam nesto platiti i malo vise ako ce mi to donjeti vecu sigurnost i manje raznih problema i zavrzlama kasnije, a s obzirom da je EP ipak najstarija agencija na ovim prostorima...........................
 :uzdravlje:


Mislim da je čovjek sve rekao ovim postom.....100% se slažem, jer je čovjek već na brodu!  :deda:
Hoću da idem na brod......[

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #40 on: 17/March/2009 »
za rad kao Bartender.
Što je ovo? Otkad oni za rad na brodu traže ljude s iskustvom???

A ne znam od kad to da je neko prvi ugovor otisao kao bartender,barem sto se ocean-linera tice?
Jedino u slucaju ako si radio npr.za Celebrity i uzmes preporuke,uzece te Carnival kao bartendera,ali samo tako sa iskustvom kod kuce,ni u kom slucaju... no;;;
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #41 on: 18/March/2009 »
     Pozdrav svima!!!
Danas sam poslao svoj CV Maji Loncar koja je u Srbiji zastupnik EP.
CV je prosledila dalje, videcemo za koliko ce me pozvati!!!

Offline Angie12

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #42 on: 05/August/2009 »
Alooooooo,


Dragi moji, na brodu ne rastu ljubicice i mora se radit, prema tome, ne zalite se!
A sto se tice troskova za ukrcaj, je istina je, troskovi su veliki, putna karta, ljecnicki, evo meni je sad izaslo oko  5000 kn, ali nema profita bez ulaganja
PUSA SVIMA!

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #43 on: 20/August/2009 »
LP svima. Prvo sam se registirala ovdje da prikupim informacije (s obzirom da nikad niam bila na cruiseru), a nakon procitanih postova poslala CV u Apriori i EP.
EP mi se javio danas (nakon 2 dana od maila) te sam obavila razgovor sa g.Tomislavom koji je bio jako susretljiv (iako je u uredu radila i neka mala koja je bila nevjerojatno ohola..takvima smo u mojoj bivsoj firmi davali otkaz samo tako).. Tomislav mi je preporucio posao u shopu i pozvao me na razgovor 23.09.
No...danas mi se javila i gdja.Suzana iz Apriori-a te me pozvala za razgovor za waitress jer je to odmah sada (citat iz maila..preporuka da se prijavite za konobara, obzirom je za sada ukinuta obuka i ne pocnete odmah raditi kao asst. cabin steward, vec kao cistacica i to za nekih 500-tinjak $ mjesecno). No, vec na prvoj godini faksa sam iskusala posao u kaficu i nisam izdrzala mjesec dana a kamoli vise. Da li da pritam gdju.Suzanu za neki drugi job ili joj spomenem da sam bila u EP..ili da se drzim EP? Puno hvala na odgovorima!
 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #44 on: 20/August/2009 »
Drzi se posla u gift shopu, nevazno jel preko Suzane ili EP-a.

Ne bih savjetovao waitress ako nisi 100% u tom poslu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)