Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205535 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #75 on: 21/October/2009 »
Ja sam bio 03.09.2009, a jeste li vi uradili lekarski, meni je Sinisa rekao da je rok 6 meseci, prosao je tek jedna.

Ali, moja drugarica je isla sada u oktobru i njoj su rekli posle nove godine, sto je emni logicno da ce mo mi do nove godine.

Ali opet sa druge strane grupa od maja jos nije otisla-toliko sam uspeo da nadjem na ovom forumu.


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #76 on: 03/November/2009 »
I meni su poslali i ja tu nista ne razumem sta tu treba da se radi????  -()- -()- -()-

Odstampas sve osim onog spiska lekara, i sa tim ides u ovlascenu medicinsku ustanovu da uradis te preglede i da ti popune te liste. Kad sve to zavrsis, ponovo skeniras popunjene liste , i saljes sinisi na mail,ili na mail employment powera

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #77 on: 22/November/2009 »
evo dobio mail od Sinise,interview 27.11. u 12h u prostorijama agencije. Detalje ne znam,npr.kad je testiranje engleskog i tome slicno,samo mi je rekao da provjezbam drugi jezik,prijavio sam se na poziciju pursera. Na web situ su samo stavili da je 29.11, razgovot u Pragu,ne znam zasto...

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #78 on: 09/December/2009 »
Moze li mene neko uputiti kako da se prijavim.Please!!!!!!

Isti problem kao i svi novi forumasi  :pop1:
Citaj forum brother !  :deda: :rtfm: :rtfm:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline VedranTZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #79 on: 09/December/2009 »
  Na stranici Employment Power sam vidio onu aplikaciju ali se ne moze ucitati ukoliko niste naveli bivse radne pozicije(radno mjesto),a ja nisam nigdje radio,pa mi je to nejasno. oT

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #80 on: 09/December/2009 »
  Na stranici Employment Power sam vidio onu aplikaciju ali se ne moze ucitati ukoliko niste naveli bivse radne pozicije(radno mjesto),a ja nisam nigdje radio,pa mi je to nejasno. oT

budi kreativan ;)

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Re: Odg: Employment Power, Zagreb
« Reply #81 on: 20/January/2010 »

Zna li neko nesto vise o ovoj kompaniji, posto ja stvarno ne znam puno, znam samo da imaju male brodove, i mala su kompanija...ali ne znam nikoga ko radi za njih... -()-
Ako ima neko, neka se javi oT ::yes::

JA sam Seabourn product, pa ako nekoga zanima neka pogleda pod topicom SEABOURNCAREERAS SVE SAM NAPISAO,  ILI ME PITAJTE NA PRIVAT

bok  :) e jel netko zna kako izgleda intervju za seabourn,thanks

ZA KOJU si poziciju aplicirao  na seabournu?

bajdvej ja cu doci na interwiew pozdraviti frendove iz offica pa sta te zanima, pitaj

Interwiew nije kao za druge kompanije  pitaju te svasta namirnice, sireve, steakove, kako se vino dekantira i da, kada dodes na Seabourn ides prvo na njihovu akademiju mj dana

na SEABOURNU IMAS SVEGA NEKOLIKO HRVATA
ali nedamo se 

Seabourn je jedna od retkih five star companija koja zaposljava samo profesinalce ,imaju imaju mali broj zaposlenih koji su predobro placeni pa je i rotacija mala .Ako bi uspeo da prodjes int. onda bi ti bilo :banana: :banana: :banana:

Greska,  Seabourn je pod Carnival Corp.
Tako da bas i nije mala kompanija nego dio jedne od najvecih kompanija
Primaju sve ako prodes interwiew koji je UZASNO TEZAK!!
Nakon toga, kada odes, imas Seabourn Academy NA brodu koju moras zavrsiti
I nemaju bas tako male brodove  izbacili su Odessy (oko 250 metara od 400 putnika) a ove godine izlazi Sojorn!!

Posao nije bas lagan kao sto misle
PRIMJER
NAUCITI 200 PREZIMENA (U TRI DANA), OSLOVITI GOSTE SA PREZIMENOM
Prtljagu gostiju REST DEPARTMENT RIJESAVA
Loading namirnica opet rest department i masu neki raznih stvari
Tamo se  luksuz placa a kavijar posluzuje svaki dan!! Cak i na surf dasci u moru
Ljudi, pitajte, odgovorit cu svima !!

Da jos zavrsim o tome sto EP uzima lovu ljudima, pa dajte si zamislite malo, kuzim ja, uzmu ti lovu ali te ziher posalju
A najbolje da uzmes oglasnik i da zoves sve cudne agencije koje ne postoje i kaze ti frajer posalji mi 200 kn i saljem ti pouzecem papire  oT
Ljudi, ni jedna kompanija sama ne zaposljava ljude, nego to rade preko agencija!!!
Pa ti njima u mailu mozes cuda napisati, a sta je istina !!
Sa moje strane, o EMPLOYMENT POWER-u sve najbolje, ipak na kraju svi dodu na brod preko njih!!

I da, TRIK PITANJE SEABOURNA za bar kod dekantiranja vina: NA BRODOVIMA JE ZABRANJEN OTVORENI PLAMEN, tako da ako je pitanje dekantiranje vina vi pitajte dali smije svijecu zapaliti, da niste sigurni jer ste culi da je otvoreni plamen zabranjen na brodovima !!! :-*

hahahha a svaki formal night svijece gore na svim stolovima!! :rtfm:

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #82 on: 17/February/2010 »
POzdrav ljudi,

Danas me zvala Jasna iz Employment Power-a iz Sarajeva da dodjem na intervju u subotu (20.02.2010) pa rekoh da vidim ide li jos neko?

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #83 on: 23/February/2010 »
POzdrav ljudi,

Danas me zvala Jasna iz Employment Power-a iz Sarajeva da dodjem na intervju u subotu (20.02.2010) pa rekoh da vidim ide li jos neko?

Bila sam na intervjuu u Radon Plazi...mislim da nas je bilo negdje oko 10tak...Kako me zapalo, ostala sam posljednja za razgovor...Ja sam se prijavila za gift shop, ali gospodin iz EP...mislim Adnrija ..mi je rekao da sam ok, engleski mi je 5...samo da nema otvorenih pozicija ni za gift shop ni za reception desk...On mi je sam predlozio i reception desk...mada sam ja viseee zainteresovana za gift shop...znaci sada samo treba cekati??"!!

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #84 on: 23/February/2010 »
Ovo u subotu nije ni bio intervju.
Samo seminar koji sam mogao slobodno preskociti. No ja sam prevalio preko 300KM u jednom pravcu samo zbog toga :(
Ali hajde, ko zna zasto je to dobro :)

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #85 on: 24/February/2010 »
Ovo u subotu nije ni bio intervju. Samo seminar koji sam mogao slobodno preskociti. No ja sam prevali preko 300KM u jednom pravcu samo zbog toga :( Ali hajde, ko zna zasto je to dobro :)
Ma da...to je vise upoznavanje ;)...Eh...300km...znam za vas dalje je to bilo...ehh....Pa uglavnom neka je pocelo :)

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #86 on: 25/February/2010 »
Ma meni je Zagreb duplo blizi, ali hajde... I to sto kazes, neka je samo pocelo. Mrdnulo se sa mrtve tacke. 3 mjeseca sam na stand by-u :)

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #87 on: 25/February/2010 »
Ja sam do Zagreba otišao već 4 puta (350km) i moram još minimalno 2 i to često na 2-3 dana, nisu to zanemarivi troškovi ali svaki put se isplati, družim se sa budućim kolegama :uzdravlje: i dižem samopouzdanje ("ima još ljudi, nisam jedini" oT).

Ali ljudi su dolazili i iz Španjolske, njima tek nije lako, to se zove motivacija. Ma uglavnom sve je o'right.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #88 on: 26/February/2010 »
poslao sam danas mail u EP i dobio ovaj odgovor od gosp. Sinise:

"Stovani

Mi ukrcavamo hoteslko ugostiteljsko osoblje, nazalost, ne mogu Vam pomoci. Jedino da startate kao konobar, za osoblje, placa je oko 1200 USD, 8 mjeseci ugovor, a trosak ukrcaja je oko 8000 KN."


ne kuzim, da li je mislio da trenutno nema nista drugo ili fakat samo rijesavaju za restaurant dept.? tko onda u HR rijesava npr. Photographer, Gift Shop?


Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #89 on: 26/February/2010 »
Vjerojatno je mislija da ništa drugo trenutno nema. Ja kad sam se javija, rečeno mi je da se rješavaju samo fotografe jer je to trenutno bilo hitno, tako da je to sad prošlo. Možeš ti aplicirat za bilo šta ali češ se načekat.

Oni rješavaju za manje više SVE koliko je meni poznato.