Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205270 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #90 on: 26/February/2010 »
tak sam i ja mislio, ali poslao sam mu natrag mail i sad cekam da cujem sto ce reci...

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #91 on: 06/March/2010 »
Mene je Andrej zvao da dodjem u Sarajevo u Radon Plazu na intervju u srijedu (10. mart).
Ima li iko jos da ide? To bi trebao da je intervju za Bar Waiter-a.
Jer za to sam ja aplicirao...
Provjeravao sam na njihovom site-u ali nista ne pise za taj intervju pa mi malo cudno.
 Da ne odem opet bez veze u Sarajevo kao prosli put :)

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #92 on: 06/March/2010 »
Mene je Andrej zvao da dodjem u Sarajevo u Radon Plazu na intervju u srijedu (10. mart).
Ima li iko jos da ide? To bi trebao da je intervju za Bar Waiter-a.
Jer za to sam ja aplicirao...
Provjeravao sam na njihovom site-u ali nista ne pise za taj intervju pa mi malo cudno.
 Da ne odem opet bez veze u Sarajevo kao prosli put :)
Znam i ja za taj intervju 10. marta u Radon Plazi...mene nisu pozvali jer sam aplicirala za gift shop...ali mog prijatelja jesu, jer je on aplicirao za ass.waitera...
Tako da je to ok.

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #93 on: 07/March/2010 »
Ah, sada mi je lakse... Znaci bice nesto od toga :) A zna li se odmah jesi li prosao na intervjuu ili nisi? To mi je bitno zbog trenutnog posla, da mogu poceti traziti zamjenu :)

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #94 on: 07/March/2010 »
Ah, sada mi je lakse... Znaci bice nesto od toga :) A zna li se odmah jesi li prosao na intervjuu ili nisi? To mi je bitno zbog trenutnog posla, da mogu poceti traziti zamjenu :)
Ja mislim da ti kazu jesi li prosao ili ne...a za za,jenu...ma imaces ti vremena.

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #95 on: 07/March/2010 »
Ma vec me sada smaraju na poslu kada cu znati idem li, kada idem... Bla bla bla... A super sto ti makar odmah kazu jesi li prosao ili ne. Da znas na cemu si...

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #96 on: 08/March/2010 »
U slucaju da prodjes,opet ces vjerovatno morati cekati par mjeseci.. Zato,NEMOJ da dajes otkaz,to ti govorim iz iskustva. no;;;
Sretno

Offline Djokoverona

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #97 on: 08/March/2010 »
Ma vec me sada smaraju na poslu kada cu znati idem li, kada idem... Bla bla bla... A super sto ti makar odmah kazu jesi li prosao ili ne. Da znas na cemu si...

budi strpliv...javice ti neko iz agencije kad ti je datum...meni su javili pocetkom fevruara da budem spreman 24 april...tako da imam par meseca da se pripremim......tako da uzivaj si na posao dok mozes imas za sve vremena...

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #98 on: 08/March/2010 »
Nisam ja dao otkaz, oni bi najvise voljeli da ja ne idem uopste. Sta ces, cijenjen radnik :) Ma bitno je da imam vremena da nadjem nekoga ko ce da me zamijeni.

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #99 on: 08/March/2010 »
Ma vec me sada smaraju na poslu kada cu znati idem li, kada idem... Bla bla bla... A super sto ti makar odmah kazu jesi li prosao ili ne. Da znas na cemu si...

Hmmm..mislim da si trebao sutjeti o tome na sadasnjem poslu..;)

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #100 on: 08/March/2010 »
Hmmm..mislim da si trebao sutjeti o tome na sadasnjem poslu..;)

to je i moje mišljenje...

tako ću i ja napravit...2 tjedna prije im kažeš i " ćao drugari" ... odradiš otazni rok,pokupiš papire i to je to...
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #101 on: 09/March/2010 »
A gledaj,mislim da to sve ovisi o odnosu koji imaš sa poslodavcem. Nisu svi loši, a imaih i koji su ti pružili puno pa ne bi bilo fer prema njima. Najbolje je napravit kako osjećaš. Ja sam svom gazdi rekao čim sam uopće počeo razmišljat o odlasku, čak sam sa njime pričao i tražio ga njegovo mišljenje. Na kraju smo došli do toga da je on svjestan da je moja odluka sto postotna i zajedno smo u pripremi moje zamjene. Ipak dugujem mu to,u 4 godine puno dobrih stvari mi je pružio.



Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #102 on: 09/March/2010 »
100% se slazem sa tobom cuki. Ovdje kod mene je fenomenalan odnos medju nama. I zaista su mi ti ljudi pruzili mnogo pomoci, podrske i apsolutno me podrzavaju u ovome sto radim. Cak stavise, guraju me da idem. Jer su svjesni da ne mogu da mi plate onoliko koliko sam zasluzio. A povrh svega, pored konobara sam i menadzer lokala jer su vlasnici jako zauzeti pa ne stizu sve, i nikako ne bi bilo fer da ih dovedem pred svrsen cin i jednostavno im okrenem ledja.  :nono: Ipak se sve na kraju svodi da uradimo onako kako su zasluzili...

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #103 on: 09/March/2010 »
 :uzdravlje:
Mišljenja sam da što više vrata u životu treba ostaviti otvorenima. Kao i ljudi iz Employmenta, neki govore za njih da su bezobrazni, ovakvi, onakvi, ali treba ih prihvatit, njih i njihovu igru, i zaigrat na njihov način.
Zar to nije i bit? Što bolje plivat u moru čudnih likova, punih sebe, željnih da te izrade,povrijede, misle samo na sebe, zar to nije život? Ne govorim ovu zadnju rečenicu za Employment, nego opčenito.

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #104 on: 10/March/2010 »
:uzdravlje:
Mišljenja sam da što više vrata u životu treba ostaviti otvorenima. Kao i ljudi iz Employmenta, neki govore za njih da su bezobrazni, ovakvi, onakvi, ali treba ih prihvatit, njih i njihovu igru, i zaigrat na njihov način.
Zar to nije i bit? Što bolje plivat u moru čudnih likova, punih sebe, željnih da te izrade,povrijede, misle samo na sebe, zar to nije život? Ne govorim ovu zadnju rečenicu za Employment, nego opčenito.
Slazem se da uvijek treba ostati u fer odnosu...Ali kad sam rekla da treba sutjeti, naravno da sam i mislila da sadasnjem poslodavcu treba dati dovoljan period da nadje zamjenu...tj. taj ''otkazni rok'' da odradi..