Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peanutz

  • Guest
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #165 on: 21/March/2011 »
minimum godina za rad na cruise ships is 21 nazalosto treba malo sacekati ali nije se lose informirati .
Ja radio sa Madjarom koji ima 19 godina na brodu. Sta cemo sada?

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #166 on: 21/March/2011 »
minimun 21 godina je za alkohol i samo za to, koliko se ja setjam ovo vetj negde ima!!!

Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #167 on: 21/March/2011 »
ovisi od agencije. Ja sam radio sa jednim srbinom koji je imao 19. Znam puno cura iz spa koje su imale isto tu negdje.

sve je moguce, iako sam cuo da su postrozili kriterije pa nedaju vise ako nisi blizu 21. A i sa toliko godina(bez iskustva naravno) opcije su ti limitirane na carnival ili tako nesto.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #168 on: 21/March/2011 »
Mislim da trebas imati minimalno 21 godinu.

Mada ja nisam isao na brod tako da nije 100% provjerena informacija  -()-

Molim da se ne pišu neprovjerene informacije jer niko nema koristi od njih.
_____________________________________________________________

A Priori agencija: za rad s picem 21 g., za rad s hranom 18 g
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=237.15
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ceca92

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #169 on: 21/March/2011 »
Znam da ovisi od agencije...U svakom slucaju hvala svima,nadam se da cu se snac nekako  :embarrased:

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #170 on: 12/April/2011 »
Moze li mi neko objasniti ovo...

Posaljem mail EP-u da pitam za poziciju u Housekeeping-u.Kao odgovor dobijam da samo zaposljavaju konobare,sobarice i fotografe.Na Web Site-u im pise da zaposljavaju za najmanje 9 razlicitih department-a.

Ili sam dobio mail u kojem mi je neko lagao,ili su stavili pogresne informacije na Web Site.

A evo vidim ubrzo ce i intervju za poziciju Youth Counselor



 ???
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline JacaZG

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #171 on: 13/April/2011 »
Mislim da su ti na fin način rekli: "goni se u p.m!"... Verovatno ih nije zasenio tvoj c.v, a i kao što neko reče takvih kao mi ima na stotine. Može im se da budu bahati

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #172 on: 13/April/2011 »
Polahko jaco draga  :haha:

Nisam im ni poslao CV....Samo postavio kulturno dva tri pitanja sto se tice pozicija u Housekeeping-u...

Po tome bi onda presjednik Amerike trebao biti najbahatiji covjek na svijetu jer mu se moze  no;;;

Kako god..Thx na odgovoru  :uzdravlje:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #173 on: 13/April/2011 »

Ili sam dobio mail u kojem mi je neko lagao,ili su stavili pogresne informacije na Web Site.


Nisu pogrešne nego zastarjele, eno npr. na Sea Agency oglašavaju interview-e za Februar 2010
Nema se para za non-stop updejtiranje, oni dignu stranice i to je to, bitno da mogu reći kako su "na netu"
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline alkalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
zvao sam ove brojeve sa prve stranice za employment power ali kaze mi da sam birao nepostojece brojeve :S..jel moze neko da mi da koji im je trenutno broj  :plovim:

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla
« Reply #175 on: 19/September/2012 »
EP  je agencija kao i sve druge neko ima losa iskustva neko dobra i mislim da je tako svugdje u svjetu...trenutno su u Hrvatskoj oni jedini (uz a-priori) koliko sam upoznat i drze monopol i svaka im cast na tome ...mislite da je tako jednostavno  sve to radite ako mislite aplicirajte sami ili napravite agenciju pa cete viditi... nekom uzmu vise nekom manje i sto je tu je mislim ako vas ukrcaju na brod da je normalno da uzmu dio i to je to tako je svugdje u svjetu pa i tu ...

nekuzim sto se svi bunite na to  non stop, niko vas ne tjera da idete kod njih,ako vam je puno dati proviziju idite u madarsku ,srbiju,makedoniju ili di vec imaju agencije ....znate onu staru plati pa se rugaj...

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #176 on: 19/September/2012 »
Aj ne kaki

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: /
« Reply #177 on: 19/September/2012 »
Aj ne kaki

baky, ajd da ne zalazimo u svađalačke vode, jbga dečko je izneo svoje mišljenje, i svatko ima pravo na to.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #178 on: 19/September/2012 »
Stvar je u jednoj delikatnoj radnji koja se zove -mito i korupcija- tj.davanje money 'ispod stola'! Dakle neko ko je legalno placen za posao koji radi, uzima extra prihod ucenom.. Ako si malo pametan zakljucices i sam koliko elemenata kriminala postoji. Znas nije problem dati 1.500 eura,ako potpisem validan ugovor da sam uplatio agenciji taj iznos za uslugu pronalazenja posla. Ali ako je agencija u obavezi da vrsi selekciju kandidata za rad,i tim istim izabranim kandidatima naplacuje 200-300e kao proviziju za trud (za koji je vec placena od kompanije) to je vec veliki problem koji se meri desetinama hiljada eura na godisnjem nivou. Imati stav 'sto se bunite pa pronasli su vam posao), nije on k... mrdnuo da meni pronadje tako velikodusno placen posao,nego kompanija ima potraznju,a drugo niko ljudima ne poklanja taj novac,pa da bi imali razlog da caste agenciju nego su taj novac krvavo zaradili.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #179 on: 19/September/2012 »
Ok Sefe,ali ne kapiram vise te mozgove. Korupcija na svakom koraku,skolstvo, zdravstvo,svaka pora zivota prosarana nekim vidom kriminala..ma znas i sam. Sve drzave bivse Juge propadose zbog kriminala. Kao posledica ljudi zbog sivila i beznadja ostavljaju sve, idu na robovlasnicke brodove da lizu bulju amerima (yes sir-no sir).. I dodje neko ko otvoreno podrzi takvu stvar o kojoj se ovde prica...pa ostanem bez reci