Author Topic: luda... zbunjena... normalna...  (Read 2642 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vanja1

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
luda... zbunjena... normalna...
« on: 16/March/2012 »
Pozdrav dragi forumasi,
evo surfovah po forumu pa skontah da je prvo red da se predstavim  ;D
Ja sam Vanja, imam 24,5 godine i po zanimanju sam bachelor ekonomista-marketing smer. Nedavno sam studije privela kraju i dosla na ideju da bezim iz ove nase divne zemljice  -()-
Realno sagledavsi mogucnosti zaposlenja u Srbiji i plate koje se nude iole skolovanim ljudim dosla sam do zakljucka da mi je najpametnije da isplovim  :plovim:
Medjutim, treba mi pomoooooccc... Odlucna sam da idem na brod ali ne znam ni kojoj agenciji da se obratim niti za koju poziciju da apliciram... u razgovoru sa drugarima koji imaju dodirnih tacaka sa brodovima cula sam da je jako dobra Kouzon agencija... sta vi mislite o tome?
Sto se tice apliciranja za poziciju - imam dugogodisnje iskustvo u organizaciji svega i svacega (zurke, seminari, tribine, koncerti, ekskurzije...), lezi mi javni nastup (krecem na engleski da ga usavrsim, cisto zbog sebe), komunikativna sam i izuzetno druzeljubiva... radila sam dugo u transportnoj firmi, na mestu komercijalnog direktora, ali sam vodila racuna o svemu, bukvalno o svemu. Imam iskustvo i u restoranu, radila sam kao glavni menadzer (organizacija rada, nabavka, jelovnici i karte pica, normativi...). Pohadjala sam gomilu seminara iz raznih oblasti i ceo zivot sam aktivni sportista (cak sam se i profesionalno bavila). Na fakultetu sam stekla dobra iskustva, clan sam (jos uvek) svih upravnih tela (Nastavno-naucno vece, Savet fakulteta, Studentski parlament...).
Zamolila bih iskusnije ljude da me posavetuju koja od pozicija bi mi legla...  :hmm:
Assistant Buffet Steward/ess, Buffet steward/ess, Assistant Stateroom Steward/ess, Cook, Junior Waiter, Bar Waiter,Assistant Waiter, Storekeeper, Stage Staff, Sport Staff... (s tacnom i nisam ekstremno spretna ali kontam da se i to lako savlada)   :hehe:
Izvinite na malo poduzem postu... pokusala sam da vam docaram sta sve mogu da radim i da istaknem da se ne bih slozila sa nekom entry pozicijom.

Unapred hvala na pomoci!
Pozdrav

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: luda... zbunjena... normalna...
« Reply #1 on: 16/March/2012 »
Guest Services Host, Payroll Analyst/Accountant, Revenue Analyst, Clearance Officer, Groups Coordinator, ... probaj za takve pozicije ako neces restoran/bar/youth activities/...
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline vanja1

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: luda... zbunjena... normalna...
« Reply #2 on: 16/March/2012 »
Guest Services Host, Payroll Analyst/Accountant, Revenue Analyst, Clearance Officer, Groups Coordinator, ... probaj za takve pozicije ako neces restoran/bar/youth activities/...

ne kazem da necu restoran/bar/youth activities... samo kazem da nemam iskustva s tacnom, koktele znam da muckam (nekih 7-8 vrsta + shooteri)... zato i mi i treba sugestija... sta obuhvata youth activities? kako su placeni ti poslovi?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: luda... zbunjena... normalna...
« Reply #3 on: 16/March/2012 »
entertainment staff, ne znam da li ima gde da se prijavi za tako nesto... organizacija I hostovanje raznih dogadjaja. Na ovom brodu je to skroz cool pozicija i imas off privilegije...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: luda... zbunjena... normalna...
« Reply #4 on: 16/March/2012 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vanja1

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: luda... zbunjena... normalna...
« Reply #5 on: 17/March/2012 »
hvala sefe!  :run: