Author Topic: Osjecki studenti za cetiri mjeseca u SAD-u zarade od 9.000 do 14.000 dolara  (Read 5344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
ne znam bas koliko je ovo istina.
imam mnogo prijatelja koji su isli na ove work and travel programe.. ko ubode satnicu vecu od 12 $ taj se smatra sretnikom.
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Ja sam gledao puno za to Work and Travel preko agencije CCUSA... Istina, malo sam se prekasno sjetio pa mi je jedina opcija bila ići preko Placement opcije(sve ti sređuje agencija i posao i smještaj), to je nekih 200 eura više nego opcija di si sam pronalaziš posao. Ja sam već imao sve papire i sve sam ispunio, samo sam trebal uplatiti agenciji novce, ali... Pošto mi je New York bog bogova od grada htio sam tamo i ići radit, tak da sam poslao mail da mi pošalju listu poslova. Tu sam se razočarao jer svi poslovi su bili u ruralnim sredinama daleko daleko od bilo kakve 'civilizacije', najviše kaj sam videl je satnica bila 9 $ s tim da ti je onda 150 $ smještaj(na tjedan)... jednostavno mi to nije izgledalo isplativo, pogotovo zbog takve sredine... da mi netko ponudi volontiranje u New Yorku, sutra bi već bio na avionu, ali ovak...

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 09/February/2016 »
Drugarica dosla prije 15ak dana iz usa bila preko kouzona na work and travel... uzela 13000$za cetiri mjeseca pravila salate u restoranu kako sam skontao neko selo u planini... uplatila sebi odmor 10dana u new yorku i sad uziva u bosni sa keshom,  mlati sa novim iphonom 6+,  napucana i tako. Kaze da je radila po 17sati ali svaki minut placen.

Sent from my SM-A300F using Tapatalk