Author Topic: Ja sam danas 27.03.2012 odradio Medicinski za Princess (Medicina Rada, Beograd)  (Read 8199 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Ja sam danas 27.03.2012 odradio Medicinski za Princess pa ću vam ukratko opisati iskustvo.
Ako dolazite vozom u Beograd,izadjete na Novom Beogradu,sidjete niz stepenice i videćete dve trake puta podeljenje ogradom,u sredini ograde su šine za tramvaj i kad sidjete pogledate na desno ka čekalištu,ulazite u tramvaj broj 7 i na četvrtoj stanici izlazite kod Idea marketa,odmah pored tačnije ravno preko puta je Medicina Rada,vrlo je bitno da dodjete pre 07:00 u suprotnom odradićete ali će biti velika gužva.Ravno u 07:00 počinje se sa radom,dajete 8240RSD to je oko 80E i to je to,nema više troškova ni lutanja po raznim ambulantama kao što rade oni koji su aplicirali za Carnival,prvo dajete Krv i Urin,onda ide Rendgen,zatim Sluh,Vid,ORL,OFT,EKG,Neuropsihijatar,Psiholog,nakon svega toga čekate rezultate labaratorije,kad stignu rezultati idete kod prve Doktorice kod koje ste bili da vam izlupa 4'5 pečata onda opet kod sestara na šalter na još par pečata i to je to.
Napominjem da je ovo za Princess,Ja sam počeo u 07:00 ujutro i sve završio u 09:00.Onda sam čekao do 12:30 rezultate labaratorije i oko 13:00 je sve bilo gotovo.znači vrlo prosto,sve se obavlja u jednoj instituciji.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Rumljanin, hvala za odličan post! :)

Ja konkretno imam ponekad problem ujutru sa očima. Ako sam slabo spavao (pritom mislim na 2-3 sata u 2 dana), slabo vidim onaj zadnji red rano ujutru :/ Jel prave problem oko toga?

Offline Chupavica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ja sam slabo videla i poslednji i pretposlednji :D
Nasli su mi neku dioptriju. Rekli su samo da kada budem imala vremena uzmem cvike i napisali da je sve Ok :)

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Proveravali su mi vid na dva aparata,ali nemam problema sa tim,imas kvadrat i u jednom polju kvadrata je šahovska tabla po brojevima do 15,neki pre meni su rekli da su videli do broja 9 i da je sve bilo ok,ja sam gledao do broja 10 pitala me broj 11 ja lupio i verovatno pogodio dalje ništa nije htela da me pita samo mi udarila pečat i aj dalje.Ja nisam spavao uopšte jer sam imao voz u 05:00,a bio sam na netu do pola 4.Još da napomenem,ispred nekih kancelarija gde su doktori bude gužva po 10-15 ljudi,ne obazirite se na njih,samo ulazite bez čekanja jer mi imamo aj da kažem prioritet.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Put do medicine rada maze se videti i na sajtu plan plus.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Lekarski za devojke je 8850 din (barem smo Jelena i ja toliko platile juce), valjda zbog ginekologa... Hvala Bogu pa vas, muskarce, nije prodzarala suptilna i nezna doktorka koja vise podseca na kamiondziju ili mesara  nego na zenu tj. doktorku ... Sreca za vas koji tek treba da radite lekarski je da taj mesar nece raditi jer je ovih dana samo na zameni  :run:

Offline Chupavica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ona plava doktorka?  :neee:
Mislila sam da je u meni problem. Jos uvek imam traume od nje, ono je bilo jedno jezivo iskustvo. Ne ponovilo se...  :neee:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Chupavica,koja si ti?Koji dan si ti bila na Med. i koja si pozicija?
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Chupavica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Bila sam 6.03. i 20.03. (morala da ponovim jednu analizu), pozicija assistant cabin stewardess  oT

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Ja treba sutra da idem  a danas sam imao zakazano kod zubara..i sad sam nazvao medicinu rada i pitao dali anestezija moze da utice na rezultate i dali smem da idem kod zubara da izvadim zub pre lekarskog..a teta doktorica kaze  :neceici:  nikako .. inace ce da ti bude :ban: 

tako da moj zub ode u ponedeljak  :pad:

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Ona plava doktorka?  :neee:
Mislila sam da je u meni problem. Jos uvek imam traume od nje, ono je bilo jedno jezivo iskustvo. Ne ponovilo se...  :neee:

Ma neka crna debela corava je bila sa rukama kao mesar..i ja cu imati traume za ceo zivot  

Ja treba sutra da idem  a danas sam imao zakazano kod zubara..i sad sam nazvao medicinu rada i pitao dali anestezija moze da utice na rezultate i dali smem da idem kod zubara da izvadim zub pre lekarskog..a teta doktorica kaze  :neceici:  nikako .. inace ce da ti bude :ban:  

tako da moj zub ode u ponedeljak  :pad:

Ja sam isto imala problema sa zubom, boleo me kao lud ali pre lekarskom nisam nista ni popila za bolove zbog predstojeceg lekarskog...A od kafetina sam bezala kao djavo od krsta  

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
niko nije napisao dali se daje stolica na pregled?

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
niko nije napisao dali se daje stolica na pregled?
Ne.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Za medicinski treba da se dostavlja uzorak stolice?
Je l' to nesto novo?

Koliko se secam nije tako bilo pre par godina...
I, jel jos uvek 8000 i nesto dinara?

Mislim da se stolica predaje samo za one koji rade sa hranom, za njih je to dodatno. A za ostale ne treba.
8260din pregled, pre mesec dana sam bio tamo.



 :hmm:
ovo sam sad iskopao na forumu hmmmmmmm
ma ponecu ja njima pa neka rade sa njom sta hoce :haha:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Ne treba stolica,samnom je bio jedan dečko kuvar iz Bg koji je isto odradio Med. i ekspresno je dobio brod ide za 15 dana.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .