Author Topic: USAFI.org  (Read 5280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
USAFI.org
« on: 28/March/2012 »
http://www.usafis.org/
evo link pa tko hoće može baciti u vjetar 500 eura... ovakva je priča:
ja sam taj link već prije dobio od frenda, kao on se je prijavio i sve pet, dobio green card(makar sad mi je to i više nego sumnjivo). Nikad nisam mislio da budem pao na takav štos pa ono, na netu sam od 7. godine i znam kaj je šrot, a kaj nije, ali eto, zeznulo me to kaj je kao bilo 'provjereno'. Inace, s čiste dosade sam aplicirao jutros za green card i na moje veliko iznenađenje eto poziva iz USA oko podneva. Ugodan razgovor je trajao oko pol sata, s tim da sam mu na sredini razgovora dal broj svoje kartice  oT , nisam imal gore 500 eura, ali oko 1000 kn je bilo, opet nisam ni mislil da budu uzeli bilo kaj... I kak je razgovoru došao kraj, gospodin Lopov je rekao da su mi uzeli 170 eura i tu je mi meni sinulo da su me upravo preveslali... Sljedeće kaj sam napravil je to da sam otrčal u banku i uzel van novce koji su ostali na kartici, a ostalo mi je trenutno pod zvijezdicom i službenice neznaju kaj s tim, to je još u obradi, točnije 800 kn je još u obradi (*).
Jel imao još netko takvo iskustvo, imam na mailu kao nešto za potvrditi i još će me lik nazvati za nekih sat vremena za ostatak love. Naravno da ću probat prekinut, ali nekako sumnjam da ću više ove novce ikad vidjeti...

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #1 on: 28/March/2012 »
A na koju foru si pristao da mu das broj kartice .....i zasto ....neznam sa obzirom da sve znas mnogo lako si naseo  :D

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #2 on: 28/March/2012 »
a nemam pojma... velim da me zeznulo to što mi je frend poslao link pod provjereno...
još sad se tučem po glavi...  :sljac:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: USAFI.org
« Reply #3 on: 28/March/2012 »
Apliciranje za Green Card je potpuno besplatno, i sve sam možeš napraviti, a posrednika za to naravno ima, i oni ti taj poslić mogu naplatiti koliko god ti možeš platiti.
Pokušaj povući novac od uplate, reci u banci da su te nasanjkali. Ako ne upali, znaš tko je krivac.  oT

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #4 on: 28/March/2012 »
Šefe, 15 min nakon razgovora sam već ja bil u banci i tražio sam da prekine, ali nije bilo moguće...
Sad sam opet razgovarao s tim likom, nagovarao me na sve moguće načine, čak su i cijenu spustili, ali na kraju sam nekako uspio nagovoriti da sve to prekinemo, doslovno je lik poludio ali je rekao da će vratiti lovu, u roku od 5 dana...
dobro da sam radil pol ljeta za tu lovu  :tuctuc:

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #5 on: 28/March/2012 »
Neznam sta da ti kazem tebi je najgore ....Lutrija za green card ti je svake godine otprilike od oktobra do novembra i kao sto ti je rekao sef sve je besplatno ......u maju 2012 ti je izvlacenje od lutrije 2011 god ....tako da bi ucestvovao za ovu godinu moras da ...apliciras u novembru ove godine za izvlacenje 2013.....Iskreno mislim da to sto ti je rekao da vraca pare je samo da bi ti podgrejao laznu nadu da bi cekao i ne radio nista ...a on je pokusao da ti izvuce sto vise para .

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #6 on: 28/March/2012 »
DaChas hvala na ovoj informaciji za izvlačenje... naknadno su mi poslali jedan mail da su mi refundirali sredstva i da bi mi u roku od 7 dana to trebalo sjesti na račun, a u drugom mailu su mi poslali kao da su oni ponosni na sebe, da su pomogli već stotinama ljudi diljem svijeta, bla bla bla... jedino kaj sad mogu je čekati tih 7 dana i nadati se refundu  :waiting:

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #7 on: 29/March/2012 »
Da nadam se da ces uspeti da povratis novac u svakom slucaju javi kako je proslo.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: USAFI.org
« Reply #8 on: 31/March/2012 »
Evo vraćeno sve do zadnje lipe  :money:... stvarno sam se iznenadil. Izgleda da nisu baš totalni scam, ali da ti brzo povuku novce to je istina. A ak velite da je lutrija besplatna onda fak it, ne isplati se, tak da ljudi pazite se i takvih agencija... šefe na tebi je red da obrišeš temu ili nek ostane pa možda nekome pomogne da se ne ulovi na lijepe rijeci i na pozive iz USA-a :D