Author Topic: Intervju za Carnival u ZG-u?  (Read 2378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CeboAmebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Intervju za Carnival u ZG-u?
« on: 29/March/2012 »
Pričalo se da je intervju za Carnival u četvrtom mjesecu. Evo, to je tu, jel zna netko točan datum? Uglavnom, ja sam poslao životopis na eng. EP-u, kao i 10 fotografija na njihovo traženje. Poslije toga ni traga ni glasa agenciji. Nisam ih kontaktirao kako ne bi bio dosadan, ali bi molio ako netko ima informaciju o točnom datumu za intervju da kaže. Pozdrav svima.

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival u ZG-u?
« Reply #1 on: 29/March/2012 »
Ako nisi isao na njihov trening za fotorafe zaboravi na intervju.Salji Tomislavu mail ili ga zovi,slobodno budi dosadan....

Offline neno90

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival u ZG-u?
« Reply #2 on: 29/March/2012 »
mene je u ponedjeljak zvao tomislav i ispitivao me tako malo na engleskom sve i svašta i kaže da mu pošaljem u mailu sve dokumente, slike, portfolio i sta ja znam sta jos ..kao sto prije jer da je odabir (ili intervju mozda) za neka dva tjedna ..probaj ga zvat puno bolje nego mail da saljes ;)

ja ako idem idem preko A Priori iz Lovrana, sutra cu zvat Suzi da vidim kad ce kod nje za carnival biti

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival u ZG-u?
« Reply #3 on: 29/March/2012 »
(slijedeci odabir za Food and Bev. dept ce biti 31 03 2012; , za sobare i management u Housekeepingu (Floor Supervisor, Pool and Deck Supervisor) biti ce uskoro. Za fotografe ce biti najranije u travnju 2012, a za recepciju ce biti u svibnju 2012.

to ti je za a priori