Author Topic: Prije nekih 6mj sam dobio kaznu za auto, koju naravno nisam platio  (Read 3948 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Eh sada...iduci mj idem predati papire i sve ostalo za vizu,ali me zanima jedna stvar...prije nekih 6mj sam dobio kaznu za auto  :tuctuc:  koju naravno nisam platio jer nemam(sve otislo u pripremu za brod) akod nas u Hr imaju obicaj jako brzo to prebacit u kaznu zatvora,pa me zanima da me ne bi stopirali na int za vizu...dali to vide?vjerujem da vide ali ako netko zna drugacije slobodno neka se javi....unaprijed hvala...

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Ne vjerujem da bi ti to trebalo praviti problem, al' opet kad pogledas situaciju ti ces to platiti kad tad!
What goes around comes around

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne vjerujem da bi ti to trebalo praviti problem, al' opet kad pogledas situaciju ti ces to platiti kad tad!


Zato postoji ZASTARA.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Ne vjerujem da bi ti to trebalo praviti problem, al' opet kad pogledas situaciju ti ces to platiti kad tad!


ma znam da cu platit kadtad ali samo mi treba da mi odgode odlazak zbog vize sad kad sam pri kraju i nakon vise od 6mj cekanja...

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
ne mogu da garantujem za HR, al ja u SRB imam punu ladicu neplacenih kazni za sve i svasta i tuze me sve tri mobilne mreze, pa opet evo me u Australiji bez problema...
Jedino je bitno da nemas krivicne....
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Ma kod nas znaju to prebacit u kaznu zatvora i to dosta brzo pa me frka zato...ali otici cu na sud vidjeti sta je s tim,
 pa ako ne nema online znate di sam...:)

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
E ovo bi i mene moglo zanimati dali je neko uspio izganjat ti imas samo jednu ?
Ja imam 800~900km neplacenih saobracajnih kazni to ti je 400~450€ :D
A trebam vizu uskoro ganjat cekam da mi daju zeleno svijetlo!!  :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
E ovo bi i mene moglo zanimati dali je neko uspio izganjat ti imas samo jednu ?
Ja imam 800~900km neplacenih saobracajnih kazni to ti je 400~450€ :D
A trebam vizu uskoro ganjat cekam da mi daju zeleno svijetlo!!  :pilot:

Ja dobio vizu bez ikakvih problema,ali sam za svaki slucaj nazvao prekrsajni sud prije svega i pitao dali su mi prebacili kazne u kaznu zatvora....kaze teta nismo.....i to je to.....:)
 :run:

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Ja dobio vizu bez ikakvih problema,ali sam za svaki slucaj nazvao prekrsajni sud prije svega i pitao dali su mi prebacili kazne u kaznu zatvora....kaze teta nismo.....i to je to.....:)
 :run:


Dobro u HR su drugi zakoni i malo vise se postuju nego nasi.
U nas je o5 druga procedura nemozes izvaditi vozacku licnu nista dok ne platis saobracajne kazne.
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline DaVido

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
vidi ja cak imam i gomilu presuda koje su vec preinacene u kazne zatvora od 5 i 10 dana i stalno mi stizu da se javim na izdrzavanje kazne ali opet sam dobio potvrdu od suda i sve je uredu,neke su vec prestali da salju a neke opet salju,cak nekada dodje i policajac na vrata kao da te vodi a u stvari te zamoli da odes da uplatis i da odneses uplaticnu u stanicu kao dokaz,ali nikada ne placam i do sada jos ni jednom nisam imao problem zbog toga.a vise ni vrata ne otvaram jer sam stavio camera pa odmah kad pozvoni vidim ko je.naravno ovo je u srbiji,kako je u hrvatskoj ne znam. :)

Offline bojan88

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Za jedan ugovor, meni bili kuci panduri dame hapse zbog neplacenih kazni u par navrata :)

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Neces imati problema sa vizom, ali postoji mogucnost da sud izda tjeralicu za tobom, a u tom slucaju te zaustave na granici i vode te u stanicu.
Sad, imas srece ako te uhvate na povratku odradis to, ako te ulove kad ides na brod popusio si ukrcaj.
300 kuna ti je dan zatvora, minimalno ides 3 dana, a kad si u zatvoru odradis i onu kaznu zbog koje je izdana tjeralica, ali i sve ostale koje imas.