Author Topic: Mapa do Medicine Rada, Novi Beograd  (Read 2006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Mapa do Medicine Rada, Novi Beograd
« on: 30/March/2012 »
Omladinskih brigada 104, 11070 Beograd, Novi Beograd
Telefon: 011/209-5400


Vozom do Novog Beograda ..
sidjete iz voza i odma dole na stepenice ..i hvatate br 7 ...sedmica treba da ide u desnu stranu znaci kako sidjete na stepenice tramvaj ide u desno...i najbolje je da se orijentisete prema raskrsnicama ..
Rumljanin je napisao da ima 4 stanice u njegovom postu ali posto sam ja tamo vec bio jako rano ja mislim da je od tih 4 stanice ovaj konj stao na samo 2 naravno prosisao sam za 2 stanice ..sto znaci dok se vozite i sa leve strane ugledate zgradu na kojoj ima velikiiii broj 74 ili 47 (neka reklama)  znaci da ste prosisali,,silazite i vracate se nazad peske onako besni i pospani i gladni  :party:

Ako treba da se vracate iz medicine rada do agencije, cim izadjete iz medicine rada preko puta vam je stanica (nema one nastresnice vec samo tabla okacena na banderu  slabo se vidi da je to stanica ) i tu cekate  bus 610  koj ide do skupstine ili ako vam je lakse do kruznog toka ...tu silazite i malo desno ugledacete  zgradu gde je agencija oT  
Plava linija na drugoj slici nije relacija busa 610!  kod tacke A se vidi u blizini kruzni tok  tu silazite

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Mapa do medicine rada
« Reply #1 on: 31/March/2012 »
Sedim ispred Medicine rada sa jednim Beogradjaninom,kuvar je i treba sad 27.Aprila za Portoriko da ide,čekamo rezultate i nemam predstavu gde je agencija odatle.Pitam njega kaže on tu je to,pa gde tu amo iza ledja pa levo pa pravo pa je tu.Reko baš fino,uglavnom Irena,Jelena,On i Ja smo uzeli taksi odatle do Yu biznis centra,i nije skupo izašlo 300 Dinara manje od 3 evra.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .