Author Topic: Posao u Kanadi preko www.work-power.org ~ New Positions avalable:  (Read 19578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 +U+ Jel tko zna nešto o ovome?

An Overview of Our Services

    Recruitment agency
    Preparation for your applications
    Preparation for your documents
    Preparing the candidates for their work

http://www.work-power.org/new-positions-available/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline miki27

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
I mene takodje zanima ovo! Znas li mozda salje li neka agencija za  security ili konobare

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Kontaktirao sam ih, cekam odgovor pa cu detalje preneti ovde ukoliko nekog zanima.
Why Always Me?

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Kontaktirao sam ih i ja danas i mail sa odgovorom stigao nakon par sati.
Pitao da mi malo pojasni cjeli taj postupak, rekao gdje sam radio i koju školu imam i slično.

A evo odgovora:

Postovani xxxxx

Na nasoj wb stranici:www.work-power.org mozete videti ponude poslova, sve te ponude su otvorene, i vecina poslova je za Albertu.
Bilo bi najbolje ako me mozete pozvati na :00381-xx-xxx-xxxx da bi vam dao sve informacije i da bi vam objasnio troskove oko odlaska.
Ugovori su na 2 godine tako da ovo sve sto vi trazite mi imamo.

Srdacan Pozdrav
Burn rubber not your soul

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Nakon toga šaljem sljedeći mail sa malo više detalja prije nego ga 'kontaktiram' i evo odgovora :
Postovani

Dozvolu koju dobijate je radna dozvola koju Vam Kanada daje na 2 godine, ne placate nista dok ne prodjete intervju i dok ne potpisete ugovor.
Do samog odlaska sve Vas kosta 5000$, a sto se tice pozicija morate da imate radno iskustvo i dobro poznavanje Engleskog jezika.

Srdacan Pozdrav

-sve u svemu porez na budale reko bih 5k dollara za sta(za nista) ,bolje predat preko ambasade za working holiday na kraju god i cekat pismo i odmah tako uštedjet 5k dollara
Burn rubber not your soul

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da li od Working Holiday programa dobivaš radnu viza na 2 godine?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Dobije se na jednu ali smijes se dvaput prijavit tako da onda u biti da 2 god na kraju dobijes. A ako se svidis sefu on moze ti preo njihovog LFO-a ti izganjat i duzi work permit ;-)
Burn rubber not your soul

Offline snapshot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Ja sam kontaktirao ovog agenta,troskovi su 5000 $ (radna viza,karta,troskovi agencije i jos ponesto),pare se daju nakon potpisivanja ugovora,interviju se radi zavisno od broja kandidata ili preko skype-a,ili u vasem gradu,susjednoj drzavi sve zavisi koji je broj kandidata iz iste regije,ugovor na 2 god.,vikend slobodan,dnevno se radi 8 sati,15 dana godisnjeg,15 bolovanja,smjestaj placa vecinom poslodavac,ja sam se raspitivao za zubnog tehnicara,satnica bi bila od 18 do 25 kanadskih dolara.
Sefe, sta ti mislis o ovim uslovima,da li je pametno se odluciti na ovo i dat lovu,kakva ti se cini satnica, da li je ovo porez na budale kako kaze shacal,i da li je ova njegova opcija bolja

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Na tvom mjestu, ja bih napravio nostrifikaciju diplome i istražio koliko je posao zubnog tehničara tražen u Kanadi, u kojoj regiji ...
Svakako bi pokušao izbjeći ovih $5.000.
Čak bi prije otišao u Kanadu za 1/5 tog troška, turistički, i pokušao naći poslodavca koji bi mi izvadio radnu vizu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Citajuci dr forume i blogove od njudi koji su tamo mislim da bi jako tesko Sefe nasao tog poslodavca ako vec nemas 'sin' broj tj nesto kao nas oib tj radna dozvola,citajuci svi su pisali da nitko nece na crnjaka te zaposlit,e sad ic ganjat i placat na crno da ti naprave taj br sin sve se moze al koliko dugo dok te ne otkriju,mislim da je najbolje preko ovog wh programa.
Snapshot citao sam i da nase diplome tamo ne vrijede tako da bi morao ici na doskolavanje koje moze trajat i godinu a i duze a cijena niej mala oko 10k dollara za godinu. U svakom slucaju sretno sta god odlucis. Pozz
Burn rubber not your soul

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Čak i priznaju diplomu, nije sad da si baš nitko i ništa, ali moraš imati kanadsko iskustvo u tom području  :smack:

Offline snapshot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Opet sam se cuo sa agentom,malo sam detaljnije ispitao,oni obuhvataju i Ameriku i Kanadu sto se tice ponuda za zaposlenje,sve zavisi gdje se sta trazi,meni su licno uslovi koje mi je naveo dosta dobri a da ne pricam u odnosu na uslove ovdje,troskovi jesu poveliki ali plata nije losa,tako da sve u svemu dobra prilika da radim ono za sta sam zavrsio.
Kroz pricu mi djeluje sve regulrno,ne bi trebalo da je zavala,ali ipak sam oprezan mada mi se ovo i previse svidjelo.
Vama hvala na odgovorima i misljenju,ja cu pokusati pa cemo vidjet sta i kako,i naravno podijelit cu ovde sve nove informacije vezane za ovu agenciju. poz

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
ima li kakvih novih informacija vezano za ovo?? i ja sam jako zainteresiran
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
The Test of Time
« Reply #13 on: 28/August/2012 »
 :pop1: So much for www.work-power.org ...



It is not the beauty of a building you should look at; its the construction of the foundation that will stand the test of time.
   David Allan Coe

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)