Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412067 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1290 on: 12/February/2010 »
Meni su rekli da mozemo sve to da kupimo kad dodjemo na brod...tj bar sto se tice Princess-a e sad nisam pametan dali da ponesem to odavde ili da kupim tamo???

Pa dobit cemo tamo mi uniformu tj kod nekih kompanija se ona placa al citajuci ovdje vidim da to i nije neka kvaliteta tj sintetika je pa me zanima dali MORAJU kosulje bit kratkih ili dugih rukava il je egal sve dok je jednobojna bijela

Offline beto

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1291 on: 12/February/2010 »
Dino, koliko sam ja vidio na tim filmićima o posadi na kruzerima, ima ih i kratkih i dugih rukava, a sve bijele, tak da mislim da je svejedno. Al ako je tako kako kažu da su od poliestera tamo za kupiti ja ću definitvno odavde ponijeti pamučnih par. Bar koža diše, u onom najlonu se udaviš po toj vrućini no;;;

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1292 on: 12/February/2010 »
Pa da. Ima ranije je Sef pisao da je njihova uniforma,koju dobijemo,loseg kvaliteta,al da se moze kupiti i od prirodnih vlakana. I ja cu u svakom slucaju ponijeti i odavdje,sto je sigurno-sigurno je  :)

Offline beto

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1293 on: 12/February/2010 »
Naravno! Neće bit od viška, ionako smo većinu vremena u uniformi, tak da dobro dođe što više košulja za mijenjat.  ::yes::

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1294 on: 12/February/2010 »
Naravno! Neće bit od viška, ionako smo većinu vremena u uniformi, tak da dobro dođe što više košulja za mijenjat.  ::yes::
I u crew bar kad se podje ccc na  :uzdravlje:

Offline beto

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1295 on: 12/February/2010 »
hehe tako je, bit će tamo svašta, još ćeš ti najbolje proći od nas, ti se poslije crew bara vraćaš ženi u kabinu, a mi nekom cimeru. uf ???

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1296 on: 12/February/2010 »
hehe tako je, bit će tamo svašta, još ćeš ti najbolje proći od nas, ti se poslije crew bara vraćaš ženi u kabinu, a mi nekom cimeru. uf ???
Nazalost ne prijatelju,sam idem ipak. Desila je se jedna opasna za*****...... kod nas,pa se razvodimo cccc,al ne bih o tome-mozda je i bolje ovako. Dzaba sam jednom odgadjao radi nje tj ostao da je sacekam jer su nju zezali za vizu a meni odma dali,al o tom-po tom. Morat cu i ja sa cimerom hahhaha ak ne ulovim kakvu filipinku tamo

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1297 on: 12/February/2010 »
Nazalost ne prijatelju,sam idem ipak. Desila je se jedna opasna za*****...... kod nas,pa se razvodimo cccc,

welcome to the club
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1298 on: 12/February/2010 »
I know.vec sam to skontao iz jednog tvog post-a. Bit ce bolje Sefe,bit ce bolje. Idemo dalje,sta je tu je. Bolje i sad da se ovdje desilo neg neke gluposti posle na brodu. Zar ne?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1299 on: 12/February/2010 »
I know.vec sam to skontao iz jednog tvog post-a. Bit ce bolje Sefe,bit ce bolje. Idemo dalje,sta je tu je. Bolje i sad da se ovdje desilo neg neke gluposti posle na brodu. Zar ne?

jašta  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1300 on: 12/February/2010 »
Mozda je glupo pitanje,al kosulje kratki il dugi rukav? Dali ima u pravilima o uniformi koja mora biti?
za asst.waitera su dugi rukavi

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1301 on: 13/February/2010 »
 ok hvala druze

Mr.Remba

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1302 on: 13/February/2010 »
ja sam se upravo prijavio za assistant cabin steward-a kod Suzi u A Priori, pa ću da vidim šta će i kako će bit.
koliko sam čuo u housekeeping-u se dosta radi, ali nisam osoba koja nevoli radit tako da ću pokašuati s tom pozicijom,
osim ako mi Suzi preporuči možda nešto bolje

Offline fisher

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1304 on: 17/February/2010 »
Ljudi,koji splav je naj naj u BG? Planiram sad za vikend doci s prijateljima u Bg da obidjemo splavove,prije neg se tisnem na more. Pa sta preporucujete?