Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412058 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: PosaoNaBrodu.Ba - Sarajevo
« Reply #1305 on: 17/February/2010 »
Ne mogu da vjerujem kakvih sve ljudi ima !?
Traze posao, i neckaju se da li da odu do Sarajeva, Beograda ili Zagreba, itd na razgovor? :pop1:
Sta mislis, da ce neko pokucati na vrata kao pop poslije nove godine i pitati, zelis li mozda intervju... oT


::yes:: Za posao se ide gdje god treba. U Malavi....idem u Malavi ak je to to

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1306 on: 17/February/2010 »
Splavove bolje obilaziti leti, sada je, po meni, suviše hladno za izlazak tamo. Bolje da odete u neki klub.

Na koju vrstu muzike hoćete da idete?
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1307 on: 17/February/2010 »
Ako ste se opredelili za splav idite na "Sound" na Savi na Novobeogradskoj strani, lako se stize od glavne stanice do njih... Samo elektronski zvuk pustaju. Radi i zimi mada je leti mnogo bolje...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1308 on: 17/February/2010 »
Aha.ok hvala. A klub neki druze?

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1309 on: 17/February/2010 »
E sad ima ih stotinu poznatih, tu je stvarno tezak izbor, Beograd svetski poznato mesto po nocnom zivotu... Tesko mi je da izdvojim neki posto vise ne izlazim u Beograd. Napomena ako ides u popularnije klubove tipa Mr. Stefan Braun, Magacin, Amsterdam.... spremi brdo para ako planiras da pijes i da se napijes, npr Coca Cola 0.3 ti je oko 200-250din (2-3evra) zamisli koliko je Absynth, Jack Daniels ili Smirnoff...

p.s uvek postoji ona jeftinija opcija odvaljivanja u nekoj od mnogobrojnih kafana uz uzivo muziku :D

http://www.belgradeeye.com/izlasci.html <---- neka poznatija mesta

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1310 on: 17/February/2010 »
Stefan Braun je jedan od poznatijih klubova. Pivo (tuborg) je 320 din. Dakle, skupoca... Ako odete tamo, pazite da vas ne odrade barmeni na racunu.

Subotom nikako ne izlaziti tamo jer je guzva ogromna. Reervacija je obavezna.

Klub Magacin je jos skuplji.


Po meni najbolja mesta za izlazak su: Gauchosi (ziva svirka, ne nardodnjaci), Plastic (elektronika), Francuska Sobarica (elektronika, drumm... no ne znam da li ste u tom fazonu. ovo je polu-andergraund klub. Pivo od pola kile je oko 150-200 din), Baltazar takodje nije losh.

Splavovi oko hotela Jugoslavija su popularni, no po meni, to je seljanija teska.

Sve u svemu, navratite prvo u neku kafanu, gde se moze pojest' i popit' po pristojnoj ceni. Pa zapalite dalje do dgra.


Mozete ovako- odete u black turtle pub koji se nalazi na kosancicevom vencu. tamo se opijete kao ljudi. mesto je stvarno skroz opusteno. posle produzite do kluba baltazar koji je na 5-10 minuta setnje... jer taksi je skup k'o djavo.
 
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: PosaoNaBrodu.Ba - Sarajevo
« Reply #1311 on: 17/February/2010 »
Treba uzeti u obzir da na forumu ima puno ljudi koji nikada ništa nisu radili, nemaju kintu u džepu, nikuda nisu putovali, nemaju pasoš, nisu sigurni šta žele ... ne poznaju svoje mogućnosti ... boje se da budu ismijani u društvu kao sanjari, pogotovo ako odu nekamo sa nadama i vrate se ne prošavši interview ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: PosaoNaBrodu.Ba - Sarajevo
« Reply #1312 on: 17/February/2010 »
Treba uzeti u obzir da na forumu ima puno ljudi koji nikada ništa nisu radili, nemaju kintu u džepu, nikuda nisu putovali, nemaju pasoš, nisu sigurni šta žele ... ne poznaju svoje mogućnosti ... boje se da budu ismijani

U brate koja kombinacija!  :nono:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1313 on: 17/February/2010 »
Ok. Hvala na savjetima. Ma planirali nas par da dodjemo malo i izadjemo.Bio sam par puta u Bg al nikad navece. Jos odkako je skoro proglasen zvanicno najboljim gradom u Europi za nocne izlaske,jos vise mi se dolazi  :)

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: PosaoNaBrodu.Ba - Sarajevo
« Reply #1314 on: 17/February/2010 »
Da,ali zelim da kazem da nikada nece ni ostvariti nista sjedeci u kuci i cekajuci da nesto samo padne sa neba,pogotovo na danasnjem vremenu. Ja cu radije rizikovati i uzeti stvar u svoje ruke,pa probati neg sjediti kuci,kukati kako nema posla,pratiti sve serije i od staraca traziti kintu kad krenem vani.  :uzdravlje:

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1315 on: 17/February/2010 »
Ma snacicete se vec. :)

Evo jos jedan predlog. Kafana Hacijenda u Jajincima (kada nastupa Vendi).
Dozivecete ovo: http://www.youtube.com/watch?v=YFsT3qYjTnM  

Ne znam da li da se smejem ili da placem...
Samo za one sa jakim zeludcem! :)
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1316 on: 17/February/2010 »
izdržao 3 minute ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1317 on: 17/February/2010 »
Lom u dusi  :D

peanutz

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1318 on: 17/February/2010 »
Dino, plati koktele i ja cu te odvedem 'de 'oces.. :D i drugaricu cu ti nabaciti, ionako su sve u poslednje vreme lakog morala...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1319 on: 17/February/2010 »
Vazi dogovoreno. Ma nije problem nikakav za koktele,ionako se planiramo olesit hahaha