Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412150 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zarkov

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #135 on: 06/March/2008 »
hahahaha....tek ce da vidimo Aleshenka, ali nadam se da nije nista naspram onoga sto cu ostvariti s ovim poslom...

koji troskovi? agencije? vize? agencije? lekarskog? opremanja? puta? ...? imao sam vise srece nego pameti


ps jos 20e ce mi trebati za put...od zeljeznicke stanice u Subotici do Aerodroma u Beogradu...


Offline Aleshenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #136 on: 06/March/2008 »
hahahaha....tek ce da vidimo Aleshenka, ali nadam se da nije nista naspram onoga sto cu ostvariti s ovim poslom...

koji troskovi? agencije? vize? agencije? lekarskog? opremanja? puta? ...? al jedno je sigurno da ono sto je uradila vlasnica Joy Agencije, Aleksandra Vucenovic, radi mog dobitka za posao, ne moze se oceniti u novcu...


ps jos 20e ce mi trebati za put...od zeljeznicke stanice u Subotici do Aerodroma u Beogradu...



Ma sve ukupno...

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #137 on: 06/March/2008 »
hahahaha....tek ce da vidimo Aleshenka, ali nadam se da nije nista naspram onoga sto cu ostvariti s ovim poslom...

koji troskovi? agencije? vize? agencije? lekarskog? opremanja? puta? ...? al jedno je sigurno da ono sto je uradila vlasnica Joy Agencije, Aleksandra Vucenovic, radi mog dobitka za posao, ne moze se oceniti u novcu...


ps jos 20e ce mi trebati za put...od zeljeznicke stanice u Subotici do Aerodroma u Beogradu...



Ma sve ukupno...


sva dopisivanja u bla bla ili pp
na glupa pitanja neodgovaram !!!

DUBRAVACHIC

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #138 on: 06/March/2008 »
Ej ljudi, jel ima tko da leti u London, za Steiner, 15.6.?
Ja sam trebala biti tamo 18.5., ali sad su mi javili da su me premjestili...

zarkov

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #139 on: 06/March/2008 »
ja letim sutra/ plovim od preksutra/ prvi put povracam verovatno dan posle preksutra....:D


Offline BojanNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #140 on: 06/March/2008 »
Srecno ZARKOV! Nadam se da ces imati lepo dustvo u avionu.
Sreca sto ne ides preko Nemacke,jel su tamo digli frku strajkaci. -()-

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #141 on: 06/March/2008 »
  pozz Bojane ns, sta je sa tobom, jesi se prijavio u neku agenciju, ides na brod ili ne ? zelim ti sve najbolje

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #142 on: 07/March/2008 »
Zarkov sretno tebi, da ti prodje ugodno let i da ti bude mirno more, al nikad nemoj reci da nisi pljuvao po ZG i po agenciji :)
Svi nesto brzo lete, a samo ja cekam ovde 29. jun, pa do toga ima jos punoooooooooooo :)
Nije ni bitno toliko, uglavnom vazno da se leti, ide se na Carnival Imagination, posao fotografa, pa vidjecemo kako ce biti, kazu da je dobar posao, sad pred  nama je, vidjecemo dal je dobar :) Pozdrav svima koji lete uskoro i miran let zelim :)

Mr.Dunkan

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #143 on: 07/March/2008 »
Frans. gde si ti ...javi se po nekada pa da idemo u zezanje....
Da te nije neki Medjed ... tamo po tim visinama i zabitima ...u sumi sumi....i to... brinem se za tebe draga ....ima i vukova u toj divljini i dobrog sira ...domace ljute i kuvano svasta ali kad je dosta dosta je nema te satima i danima ..Pozzz. od mene

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #144 on: 07/March/2008 »
Frans. gde si ti ...javi se po nekada pa da idemo u zezanje....
Da te nije neki Medjed ... tamo po tim visinama i zabitima ...u sumi sumi....i to... brinem se za tebe draga ....ima i vukova u toj divljini i dobrog sira ...domace ljute i kuvano svasta ali kad je dosta dosta je nema te satima i danima ..Pozzz. od mene

nema vec dugo ... neodgovara na poruke....  ""]]
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Mr.Dunkan

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #145 on: 07/March/2008 »
Nema ...Nema ...ali ima dobro opravdanje "skolsko "....svi znamo kako je u pubertetu ...ovo ono kad nisi vise  kao devijcica  ()()() zato nek uziva u planinarenju Javice se  sad nekad..

mivesca

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #146 on: 08/March/2008 »
Najvise mrzim da sedim ljudima na vratu,a ovima iz agencije ocigledno to moras...Ma nemam pojma kao neka prica nisam ja za recne brodove,treba da idem na prekookeanske,da sacekam jos mesec,bolje cu proci na cruiserima,sto se para tice...tako da nisam pametna,ko koga ovde za*****ava!!! >:(#

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #147 on: 08/March/2008 »
  za mivesca
    .......ne znam u kojoj agenciji si se prijavila, ali kao je tako, menjaj agenciju probaj neku drugu, ima ih...sve najbolje :-))))'

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #148 on: 08/March/2008 »
...otkucao sam kao umesto ako...debil sam...

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #149 on: 08/March/2008 »
....i ne znam da li si se prijavila ili prijavio...danas nisam svoj,...sorry...