Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412121 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1125 on: 10/November/2009 »
Ako neko ide 18. u jutro na relaciju Beograd-Minhen-Čikago-Majami,a ne želi da putuje sam ,neka se javi.A ako neće da se javi ,e pa onda  :tuctuc:!!!!

Vidimo se ljudovi.Javljanje čim se dokopam neta,pa makar na sekundu.

Sretno  :uzdravlje:  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Odg: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1126 on: 10/November/2009 »
Sretno  :uzdravlje:  :uzdravlje:
Hvala bratori.
Moram da te iskoristim za još jedno pitanje.
Na žalost ,nikada nisam imao posla sa ovim kartama za avion koje se šalju preko mejla.Nisam nešto puno putovao sa svoje 22 ali pala je Češka par puta i Budimpešta ,ali kad god sam išao ,išao sam busom.Koja je procedura sa ovim kartama?dakle sve što ti padne na pamet,kaži.
Nisam retard ,ali jednostavno nemam iskustva sa ovim pa zato tražim informaciju.Bukvalno ,sve što to padne na pamet.Šta printam,u koliko primeraka,jel treba možda da nazovem još jedan put da potvrdim kartu ,ili se to podrazumeva pošto ti je agencija poslala?
Hvala

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1127 on: 10/November/2009 »
Hvala bratori.
Moram da te iskoristim za još jedno pitanje.
Na žalost ,nikada nisam imao posla sa ovim kartama za avion koje se šalju preko mejla.Nisam nešto puno putovao sa svoje 22 ali pala je Češka par puta i Budimpešta ,ali kad god sam išao ,išao sam busom.Koja je procedura sa ovim kartama?dakle sve što ti padne na pamet,kaži.
Nisam retard ,ali jednostavno nemam iskustva sa ovim pa zato tražim informaciju.Bukvalno ,sve što to padne na pamet.Šta printam,u koliko primeraka,jel treba možda da nazovem još jedan put da potvrdim kartu ,ili se to podrazumeva pošto ti je agencija poslala?
Hvala

samo iskopiras to sto ti na mail posalju i to je to, kad odes tamo na aerodrom pokazes taj citav papir, obicno 2 i pasos i to je to
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
bla bla
« Reply #1128 on: 16/November/2009 »
ovako moj tata je 2-nd engineer na Carnivalu i ja i sestra smo bili kod njega kao crew member visitors 5 dana besplatno ostatak 35% se placalo neznam  koliko ali sitnica...
i sad sve je to ok ali posto on nije na dreamu tam nemozemo
zato bi sam na jedan dan trazim vezu na forumu HA ha HA mozda se netko nade

p.s na ovom forumu sam samo zato sta moji ne podrzavaju odlazak na brod i uopce mi ne zele pomoci  :nono: -()- :nono:
ali sva sreca ima ovdje odlicnih ljudi tipa L U N E  ="" ="" ="" :banana: ="" =""
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
bla bla
« Reply #1129 on: 16/November/2009 »
"p.s na ovom forumu sam samo zato sta moji ne podrzavaju odlazak na brod i uopce mi ne zele pomoci"

Frkica nisi jedini ... al misli na sebe i na svoje zelje koje bi zelio ostvariti.  
I ja nemam nikog da me podrzava osim moje sestre koja je upoznala svijet uzduz i poprijeko tako da me podrzava al sto se tice roditelja ne zele ni cuti jer "misle" da imam sve u zivotu sto je potrebno svakom mladom covjeku.
No u meni gori zelja da odem i da se napokon osamostalim .
A najvise da upoznam druge kulture i shvatim neke stvari u zivotu, da nije sve u zivotu BMW i Prada and fucking D & G  
oT    b00/

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
bla bla
« Reply #1130 on: 16/November/2009 »
"p.s na ovom forumu sam samo zato sta moji ne podrzavaju odlazak na brod i uopce mi ne zele pomoci"

...al sto se tice roditelja ne zele ni cuti jer "misle" da imam sve u zivotu sto je potrebno svakom mladom covjeku. No u meni gori zelja da odem i da se napokon osamostalim . A najvise da ... shvatim neke stvari u zivotu,  da nije sve u zivotu  BMW i Prada and fucking D & G 
  oT    b00/

ajd nekog pametnog napokon...zapravo tesko je osobito ak imas pomorca u obitelji koji je cijeli svoju mladost ostavio na brodu i na jednu ruku ga razumim ocigledno ne zeli da ja svojoj djeci uskratim sve sto je on nama (mislim na prisustvo oca u djetinjstvu)
Ali ja sam karakterno drugacija osoba i sta kazes nije sve u zivotu u novcima autima i markiranoj odjeci...
Jednostavno sredina je takva a na brodu mi se svidjelo i sta nemogu protiv te velike volje za odlazkom i nemogu bit kao njegov posjetitelj mjesecima na brodu te nista ne raditi i jos se druziti s svojim starim i ostalom debilnom i prenapuhanom bagrom od talijana na koje mi se onak lijepo receno povraca :nono:
Kaze da ce me se odrec ak odem ko neki assistent ha ha ha
jbg nismo svi inzinjeri, oficiri i ostali fenseri ima nas i sljakera

definitivno smo sad ono off topic
nadams se da nece bit :rtfm: ili  :ban: :deda:
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
bla bla
« Reply #1131 on: 17/November/2009 »
Mah frkica slušaj sebe ako misliš da je to pametno i da će ti nešto pozitivno donijeti u život.
Siguran sam da imas prijatelje koji te podrzavaju u tome pa da ti i uskoče u pomoć što se tiče financija.  
Ljudi pričaju loša i dobra iskustva o ships's life ali kako ćemo to mi znati ako se ne upustimo u to.
Ja sam na 3. godini ekonomije e najvjerojatnije ću "zamrznut" ili tak nešto ...
Da starci znaju ubili bi me ..  :tuctuc:  :)  
Zelja mi je zavrsit fakultet i nadam se da hoću ali prije moram napraviti taj korak koji mislim da će mi biti od koristi u životu  b00/

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
bla bla
« Reply #1132 on: 17/November/2009 »
ha ha ha
ja cu svom starom rec tek kad se sretnemo u Miamiu ili negdje na Karibima :sprda: :sprda: :sprda: :sprda:
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline nniinnaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
bla bla
« Reply #1133 on: 17/November/2009 »
He he ma obradit cemo mi vec njega nekako bez brige  :banana: :banana: :banana:

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
bla bla
« Reply #1134 on: 17/November/2009 »
 evo i ja cu vam pomoc :)

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
bla bla
« Reply #1135 on: 17/November/2009 »
ha ha ha
ja cu svom starom rec tek kad se sretnemo u Miamiu ili negdje na Karibima :sprda: :sprda: :sprda: :sprda:

hihi .. reci da si zalutao ..  :D

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
bla bla
« Reply #1136 on: 17/November/2009 »
Ova rasprava nema veze sa temom...
Sefe reaguj! :)

Offline Crash

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Odg: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1137 on: 18/November/2009 »
Ako neko ide 18. u jutro na relaciju Beograd-Minhen-Čikago-Majami,a ne želi da putuje sam ,neka se javi.A ako neće da se javi ,e pa onda  :tuctuc:!!!!

Vidimo se ljudovi.Javljanje čim se dokopam neta,pa makar na sekundu.
Damn! Ja idem 20og  b00/ Na koji brod ides?

Offline nina law

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Odg: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1138 on: 18/November/2009 »
bok  :) lucky imas isti stav kao i ja ali smo  apsolutno izijednaceni kod pitanja staraca ,kod mene je isti problem a isto i razmišljaš kao i ja za faks i ja završavam 3 godina ali prava  :) pozdrav

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Odg: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1139 on: 18/November/2009 »
bok  :) lucky imas isti stav kao i ja ali smo  apsolutno izijednaceni kod pitanja staraca ,kod mene je isti problem a isto i razmišljaš kao i ja za faks i ja završavam 3 godina ali prava  :) pozdrav

a gle , mozemo se naći pa se zajedno tjesiti   oT    ja mislim da imam dovoljno godina da mogu odlučivati sam ! i kad završim taj fakultet a nadam se da hoću kaj ću napisati u CV ?? svake subote sam isao van , šetao sam se ....  -()-    al opet ovo bi mi moglo dobro doći u životu barem tako smatram ... i nadam se da vise nebi bio mamina maza  :)