Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 410670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1230 on: 02/February/2010 »
Ali ipak prolazi druze,sto me ohrabruje. I u USA i u Europi se stanje sve vise popravlja  ::yes:: Prije par dana sam procitao da je i V.Britanija izasla iz krize,al ode ovo u off topic

Ma iskreno jbm mi se za krizu u V.Britaniji meni je samo da mi stigne ugovor sto pre i da kaze da idem pre leta,meni je to cilj,a problem je sto ja ne mogu nikako da kontrolisem to i da ja odredim,jer nista vise ne zavisi od mene !!!!    :deda:
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1231 on: 03/February/2010 »
pozdrav svima sa Bahama!!!! mirno more!!! :uzdravlje:


kakav je to pozdrav bez slika....   :D
kad vec pravis zazubice , potrudi se malo   :yahoo:

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1232 on: 03/February/2010 »

kakav je to pozdrav bez slika....   :D
kad vec pravis zazubice , potrudi se malo   :yahoo:

E vala ako si mu rekao ... Daj bre neke slike :D
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline elektrotehnichar

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1233 on: 03/February/2010 »
ja sam isto 10.07. al odgodio, bolje mi sezonu odradit na moru pa posli na more, :D
A kako si odllozio?

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1234 on: 03/February/2010 »
..makar jednu slicicu iz nassau-a,freeport-a....da nas zelja mine :run: :uzdravlje:mirno more :uzdravlje:
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1235 on: 03/February/2010 »
objasnio agentici zasto nemogu na brod i zamolio da odgodi mi to, za par dana doso novi ugovor, idem u 9misec sada, to mi pase vec,  :D

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1236 on: 03/February/2010 »
objasnio agentici zasto nemogu na brod i zamolio da odgodi mi to, za par dana doso novi ugovor, idem u 9misec sada, to mi pase vec,  :D

boli tebe,meni kada bi vise stigao,pitao bih jel moze ranije ?!?!  :rofl:    nikako da mi se odlaze,cekam vec 4 meseca ,pa jos i da odlozim !!!   

TI si LUD ...  :pop1:
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1237 on: 03/February/2010 »
boli tebe,meni kada bi vise stigao,pitao bih jel moze ranije ?!?!  :rofl:    nikako da mi se odlaze,cekam vec 4 meseca ,pa jos i da odlozim !!!   

TI si LUD ...  :pop1:

nemoj tako druze mozda covek oce da se zeni pa odlaze  :pop1: :uzdravlje: :banana: :yahoo: :run:
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1238 on: 04/February/2010 »
haha, bash ste funy, lolcine, nije to nego radin u zg a tamo mi bash neshto napeto, neznan el ko radi u zg, al grad bezeze,  i prvom prilikom grabin na more, da je ukrcaj do 01.05. posa bi al vako da moran bit u zg josh cili 5, 6 i 7 misec....nema sanse, ode ja na more polovicom 4misec, mozda i ranije...i do 9 misec radin tam, inace vec san 5 sezona na istom mistu i prva liga mi,

nadan se da sve jasno,  :D

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1239 on: 04/February/2010 »
boli tebe,meni kada bi vise stigao,pitao bih jel moze ranije ?!?!  :rofl:    nikako da mi se odlaze,cekam vec 4 meseca ,pa jos i da odlozim !!!   

TI si LUD ...  :pop1:

4 meseca?????????? jooooooooooj mislim da cu i ja tako ako ti..... ako ne jos gore osecam.... oT oT oT oT oT oT

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #1240 on: 04/February/2010 »
4 meseca?????????? jooooooooooj mislim da cu i ja tako ako ti..... ako ne jos gore osecam.... oT oT oT oT oT oT
pa moja i tvoja pozicija se znatno razlikuju,i to uopste ne mora da znaci,sve zavisi koliko im treba ljudi za tu poziciju na brodu !!!
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline borissb79

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1241 on: 05/February/2010 »
Imam jedno relativno blesavo pitanje za nekoga tko ima iskustva na radu ne brodu,znaći ja definitivno idem na carnival raditi kao bar waiter,
e sad moje osnovno zanimanje je košarkaški trener,radio sam 10 god s klincima i klinkama,pošto sam vidio da svi brodovi imaju koš terene zanima me da li postoji mogućnost
da s vremenom završim kao neki sportski animator....

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1242 on: 05/February/2010 »
Imam jedno relativno blesavo pitanje za nekoga tko ima iskustva na radu ne brodu,znaći ja definitivno idem na carnival raditi kao bar waiter,
e sad moje osnovno zanimanje je košarkaški trener,radio sam 10 god s klincima i klinkama,pošto sam vidio da svi brodovi imaju koš terene zanima me da li postoji mogućnost
da s vremenom završim kao neki sportski animator....

Pa zasto odmah onda nisi aplicirao za Youth Counselor-a? Trebao si, s obzirom da imas skolu i iskustvo...
Teze je promijeniti department tamo, pogotovo sa crew na staff poziciju.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline borissb79

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1243 on: 05/February/2010 »
a nema veze,nisam bio dovoljno upucen ,ma bije bed ni konobarit samo sa lova bude solidna,u biti vjerovatno mogu zaradit vise para kao konobar nego kao sp animator.....

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1244 on: 05/February/2010 »
a nema veze,nisam bio dovoljno upucen ,ma bije bed ni konobarit samo sa lova bude solidna,u biti vjerovatno mogu zaradit vise para kao konobar nego kao sp animator.....
Koliko sam upucen takodjer moras imati diplomu tj dokaz da si zavrsio sportsku gimnaziju i da si to radio,neznam opet ce te druze neko od veterana bolje nasavjetovati