Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 411935 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1440 on: 07/December/2010 »
Ja sam isto iz slavonije i snijega nisam vidio jako dugo. :P

Prvo na korculi 6 godina camio i sad na cruzeru. Al ni ne fali mi.

Mi smo ima dva tjedna spasili neke debile. Bili se isli vozat na gliseru i izgubili se i ostali bez goriva. Valovi oko 2 metra a oni na gliseru bez goriva.

Mahali baterijom i neko ih vidio, obavijestili kapetana i zaustavili brod. Njih ukrcali a gliser osto. XD, Ja gledam i meni zao. Al shta cesh. Kaj je tu je. :)

Shto se tice izdrzavanja do kraja ugovora. A sve ovisi. Meni postalo mrsko radit jer pun qrac toga for free radim. Nervira me. Da imam fiksnu placu pa nebi nish reko nego masu neki stvari nam uvaljuju a nisht od toga. Josh mi raspored losh. Menadjer losh. Pa ka se poklopi tako par stvari. Al ajde uvjek sam optimista bio pa mi u glavi trenutno bi ce bolje. :D

Neki cekaju da skupe odredjenu paru pa ce da idu. Neki cekaju do kraja nove pa idu i tako. Shta ja znam. Svak ima svoje. Ove nize pozicije u biti bjeze i nece da rade. Ko je na boljoj poziciji. Majka. No stres. Dobra lova i boli te za sve.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #1441 on: 30/December/2010 »
Ma vidi Jkrznar, nikoga ovdje ne  interesira koliko si ti potrošio u Budvi , na put u ZG, na cipele, alarm  ili što već. Prije nego slijedeći put pokušaš predstaviti sebe u nekakvom tebi zgodnom svijetlu pokušaj shvatiti pitanje ili barem prolistaj forum i shvatiti ćeš.
Pitanje koje  sam ti postavio odnosilo se isključivo na pojašnjenje  koliko je trošak ukrcaja  na  Oceaniju jer je  to informacija  koju više od 2 tisuće dnevnih posjetitelja ovog foruma  ne zna.

Smisao ovog foruma nije ni blaćenje  i ni uzdizanje bilo koje od agencija ili bilo čijeg iskustva s njima, već jednostavno davanje i primanje informacija, a sve  vezano za ukrcaj na brod/ove.

S obzirom da je EP agencija koja je zavaljala velik broj ljudi (između ostalog i ljude koje su prošli intervju ali LOE za Oceaniju nisu dobili nikad) razumjet ćeš zašto većina onih koji su svjesni vrijednosti svog novca uzimaju s rezervom bilo što što se EP -tiče, i to nije probelm klijenata te agencije, već agenata te agencije.

Osobno znam za dvije provizije koje su naplatili od iste osobe  u jednoj godini i teško vjerujem da su se odrekli provizije samo tako pogotovo čitajući Majst0rovo iskustvo s njima, a imajući i moje  osobno iskustvo s njima, i te kako uzimam s rezervom bilo što vezano za njih ili točnije  za određen broj njihovih agenata...
Ovdje na  forumu imaš i postove Majst0ra koji se nekoliko puta vraćao u agenciju na ”uvjeravanja da plati proviziju” jer je odbio platiti istima proviziju.

Zato imaj poštovanja prema drugima i njihovim mišljenjima ne ismijavaj tuđa iskustva predstavlja te u ružnom svijetlu i ruši ti vjerodostojnost u onome što kažeš.

Hvala
ča je  život vengo fantažija

jkrznar

  • Guest
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #1442 on: 30/December/2010 »
Vidim ja da si ti malo priglup,pa nisi shvatio sto sam ja htio reci sa svojim postom.

Zelio sam drugima (ne samo tebi ) objasnit trosak odlaska na brod.nije to samo viza,d1 I karta,bitno je da ljudi shvate da trebaju putovat po vizu,na tecaj,i da uvide sto je stvarni trosak,a ne samo ovo sto ti ograniceni mislis viza,karta,tecaj, a to je u stvari oko pola cijelog stvarnog troska.

Ako ti i drugi imate lose iskustvo sa EP-om,ja garantiram da ima barem 20 puta vise ljudi koji misle da su oni dobri!

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #1443 on: 30/December/2010 »
Vidim ja da si ti malo priglup,pa nisi shvatio sto sam ja htio reci sa svojim postom.

Zelio sam drugima (ne samo tebi ) objasnit trosak odlaska na brod.nije to samo viza,d1 I karta,bitno je da ljudi shvate da trebaju putovat po vizu,na tecaj,i da uvide sto je stvarni trosak,a ne samo ovo sto ti ograniceni mislis viza,karta,tecaj, a to je u stvari oko pola cijelog stvarnog troska.

Ako ti i drugi imate lose iskustvo sa EP-om,ja garantiram da ima barem 20 puta vise ljudi koji misle da su oni dobri!

Ma bravo,  :D :D

Čestitam na odgovoru, lijepo su te naučili kući, pun si razumijevanja i poštovanja .
Znaš začudio bi ali neki smo čak i fakultetski obrazovani, pričamo barem 2 jezika a neki i više.. pa s obzirom na puste  godine potrošene na svo to učenje eto uspijeli smo naučiti da treba putovati i da je to trošak...

Svakako hvala što si nam pojasnio, vidiš i iz toga učimo. 

ča je  život vengo fantažija

jkrznar

  • Guest
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #1444 on: 30/December/2010 »
Ma bravo,  :D :D

Čestitam na odgovoru, lijepo su te naučili kući, pun si razumijevanja i poštovanja .
Znaš začudio bi ali neki smo čak i fakultetski obrazovani, pričamo barem 2 jezika a neki i više.. pa s obzirom na puste  godine potrošene na svo to učenje eto uspijeli smo naučiti da treba putovati i da je to trošak...

Svakako hvala što si nam pojasnio, vidiš i iz toga učimo. 



B.S. In hospitality and service industry,americki faks

Engleski,Francuski,Talijanski

Malo logike da vjezbas mozak:

Trosak vize je trosak ukrcavanja na brod.Trosak putovanja je trosak vadenja vize.I sada provaj skuzit da li je trosak putovanja po vizu trosak ukrcavanja na brod?

Imas faks,brzo ces ti to!

Tema ti je ionako bez veze (nema stete od mog spama), a na forumu imas glasat koja je agencija najbolja na ovim prostorima,pogledas statistike i sve je jasno.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1445 on: 30/December/2010 »
 :D
ča je  život vengo fantažija

Offline Plivac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Harding Retail
  • Recruitment Agency: RIV.d.o.o.
  • Job Title: Jeweler
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1446 on: 01/January/2011 »
    Srećna  Nova  godina  svim  članovima  Foruma! Želim  svima  dobro  zdravlje, dobru  zaradu  i  unapređenje  u  2011.  godini!  :uzdravlje:
Jer ''mečka'' je ''mečka'',i nije tu da bi bila vožena,već da bi komšije patilе.

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1447 on: 01/January/2011 »
Naravno,najlepse zelje i sa moje strane...
Novajlije da se zaposle na kruzerima,a oni koji vec plove da imaju puno para...I,naravno,hteo bih svima da pozelim i one standardne stvari,zdravlje,srecu,ljubav...Uzdravlje...
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline sinisa85

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1448 on: 01/January/2011 »
 :uzdravlje:

Offline lucky24

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1449 on: 01/January/2011 »
Srecna Nova godina puno zdravlja srece i ljubavi, odlazak na brod onima koji jos nisu otisli a zeleli bi, a onima koji su na brodu da sto vise uzivaju  i budu unapredjeni sto pre :yahoo: :uzdravlje:

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1450 on: 02/January/2011 »
Svima želim zdravlja, sreće i posla u ovoj Novoj 2011
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1451 on: 02/January/2011 »
Mirno more u 2011 svima!

 :plovim:
Qui audet adipiscitur

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1452 on: 02/January/2011 »
Sretna i uspješna Nova svima, neka Vam se ostvare želje pa pazite što želite...

I jedna prigodna pjesmica, za  nove  početke, nove godine, nove avanture...

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=VDzJbmZe2rw[/yt]

stara pjesma B.Dylana, ali mi je  ovaj Cover bolji :)
ča je  život vengo fantažija

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1453 on: 14/January/2011 »
Pozdrav svma s fascinationa na  putu za Freeport

College  poceo, za  sada jednostavno i opusteno.
13 polaznika, od cega 3 iz Hr i jedna iz Srb.

kada stignem  budem postao malo vise.

 :D
ča je  život vengo fantažija

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1454 on: 14/January/2011 »
Pozdrav svma s fascinationa na  putu za Freeport

College  poceo, za  sada jednostavno i opusteno.
13 polaznika, od cega 3 iz Hr i jedna iz Srb.

kada stignem  budem postao malo vise.

 :D
za dvije sedmice ide nam brod za freeport ja sam na conquestu sad trenutno radimo cozumel, grand cayman i montego bay
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.