Author Topic: Carnival Cruise Line Jobs  (Read 79401 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Marija_st

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #45 on: 19/March/2010 »
i ja bi htjela ic na interview za carnival, ali bi htjela bit cabin steward ili ass. cabin steward. Odlicno govorim engleski jer studiram na engleskom jeziku. agent stalno govori da treba iskustvo za tu poziciju, a pise da ja treban platit obuku, trening. Pa nije to fizika ili matematika pa da se nemoze brzo naucit onda u tom treningu. To navodno kosta oko 350 eura. Uvik namjeste za ass.waiter a bas tu tribas ucit alkohole, hranu, nacine posluzivanja itd. Sta da radim, ja bih stvarno za poziciju cabin stewarda ili ass.cab. steward. jeli mi moze neko rec kako da dobijem tu poziciju, i da li ima koji interview ubrzo?

Hvala puno!!!

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #46 on: 27/April/2010 »
zasto bi ti u hosekeeping ???
 oT oT oT oT oT
nije mi jasno
studiras jezike , engleski
super e pa vecina state room stewarda neprica engleski i 99% su filipinci na tim pozicijama
trazi staff poziciju i promjeni agenciju

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #47 on: 27/April/2010 »
Ma bježi od tih pozicija, oni se ubijaju od posla, možda više nego konobari... Ako baš očeš housekeeping, onda pitaj za floor supervisor. To možeš upast odmah, i često uzimaju naše ljude.

Red Duke

  • Guest
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #48 on: 27/April/2010 »
  Dva veterana kazu isto te bih ja dobro razmislio o odlasku u housekeeping.Prespartao sam ovaj forum uzduz i popreko i vrlo malo lepih stvari sam nasao o housekeeping-u.A ovaj forum mi inace nije jedini izvor informacija.Po mom misljenju svako treba dobro da razmisli sta zeli da radi na brodu,jer cak i da dobijes promociju posle prvog ugovora,nije nimalo lako raditi posao koji mrzis osam meseci svaki *ebeni dan. no;;;

  Dakle,Cabin Steward / Stewardess  nema sanse da dobijes u prvom ugovoru.Sto se tice Assistant Cabin Steward / Stewardess je vrlo teska pozicija i treba imati u vidu da assistant pere klozete(i razne druge stvari) :pop1:a to je nesto sto ne moze svako da radi.Zato Filipinci i cine 99% housekeeping-a jer oni nemaju mnogo izbora.Zamisli situaciju u kojoj mi zivimo i koja nije sjajna, a onda pomnozi to sa 1000.E tako oni zive,nazalost.

 

Offline Marija_st

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #49 on: 01/May/2010 »
hvala puno na informacija, ali kako da upadnem na tu poziciju? kazu da nemam iskustva i da to nemogu dobiti. ja bi voljela radit bilo sta jer mi triba novac za platit zadnju godinu faksa, a vidila sam da sobarice najvise zaraduju. Kako da ja nagovorim agenta da me prijavi za floor supervisora kad nezeli. Neugodno mi je vise peglat ga, svaki put me skine s kursa za to.

Offline alencica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #50 on: 19/February/2011 »
na sljedecem linku http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=2520.0 sam pronasla ovu info za poziciju ass.waitera na Carnivalu  "Medjutim, kompanija je donijela neke odluke koje se ticu kvaliteta usluge na kruzerima, koje su same po sebi stopirale unapredjenja bar kod moje pozicije na sto je najgore neodredjeno vrijeme." (Unaprijed se ispricavam, ali nisam mogla odgovarat na navedenom linku - nije bilo mogucnosti "reply")

Ima li još netko sličnih iskustva s ovom kompanijom?

Nikako da se odlučim ocu li prihvatit ovu poziciju na Carnivalu ili je bolje tražit istu ili slicnu poziciju kod druge kompanije? Malo me zabrinjava cinjenica da si moram svaki ugovor platit kartu. Kakvo je mišljenje iskusnijih? Isplati li se ili ne? 

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #51 on: 19/February/2011 »
Celebritzu sad na ljeto iylayi novi brod,trebace im ljudi novih a plata skoro duplo veca nego na Carnivalu

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #52 on: 20/February/2011 »
Ovo i mene brine, blokiranje promocija...doduse i Carnival pusta u pogon novi brod za nekih 2-3 mjeseca...pa i jos jedan krajem godine, ili druge godine? ne uzimajte me za rijec za ovaj drugi.

Bojim se da ne odem i zaglibim kao asst. waiter 2-3 godine...to mi nije plan nikako...što prije napredovat u waitera/team waitera jest.

Ali opet koja logika je ako blokiraju promocije vise ce ljudi odustajat/mjenjat kompanije, pa onda i waiteri, team waiteri cekaju svoju promociju, pa se tako i tu rupe otvaraju...a opet ako nema asst. waitera tko ce zamjenit waitere ... kuzite ne  :D

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

peanutz

  • Guest
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #53 on: 20/February/2011 »
Carnival izbacuje Magic i Breeze. Hint: ne veruj svakome na ovom forumu

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #54 on: 20/February/2011 »
Za Magic znam, a Breeze bi trebao zaplovit kad?

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

peanutz

  • Guest
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #55 on: 21/February/2011 »

Offline Ceranac

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #56 on: 25/March/2011 »
Pozz..

Ima li neki ass waiter da je bio na Imaginationu?
Nekada su žene trčale za mnom, a onda sam jednog dana prestao krasti torbice.

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #57 on: 25/March/2011 »
Kao sto Peanutz rece ne vjeruj svakom na ovom forumu,ali nemoj si dopustiti da sve sto procitas a tebi ne odgovara
smatras da taj laze.Sinoc sam se dopisivao sa drugarom Rumunom koji je u Cozumelu :yahoo: :banana: bio juce
i posto smo radili zajedno i bili u dobroj poziciji za doci na sledeci ugovor sa unapredjenjem ja ga pitam ima li unapredjenja?
Still nothing,for now.I think i m going to change company!!!
To je bio njegov odgovor,sa prvog je otisao sa preporukom za unapredjenje,sad zavrsava drugi a ni na trecem nece moci dobiti unapredjenje.
Ovo naravno treba da posluzi kao korisna informacija svima koji na posao na brodu idu prvi put,na Carnival,na poziciju ASST waiter/tress sa planom da budu unapredjeni. :pop1: :pop1: :pop1:
Ljudi druga kompanija,necete pogrijesiti

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #58 on: 25/March/2011 »
Pa poznato je da je Carnival zamrznuo promocije zbog velikog broja ljudi or something
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Ceranac

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #59 on: 27/March/2011 »
Jel ima neki ass waiter/waitress da je bio na Imaginationu? Ako ima neka se javi na PM
Nekada su žene trčale za mnom, a onda sam jednog dana prestao krasti torbice.