Author Topic: Carnival Cruise Line Jobs  (Read 79042 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline potopljeni

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #60 on: 04/April/2011 »
ako imaju puno ljudi dal to znači da će novi koji su tek prošli na razgovoru čekati dugo na ukrcaj? :hmm:
a za leđima svojim čujem sve bliže krilatu kočiju vremena kako me stiže

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #61 on: 04/April/2011 »
ako imaju puno ljudi dal to znači da će novi koji su tek prošli na razgovoru čekati dugo na ukrcaj? :hmm:

Rotacija radne snage na kruzerima je uvijek bila velika, zbog toga što nitko normalan ne želi na njemu raditi predugo (preintenzivan posao, stres, radna Subota i Nedjelja), tako da se ne boj, dobićeš priliku uskoro.
Ne daj da te ponese neko polurješenje, nekakav posao u fušu, i da izgubiš fokus ... ne bi volio da se poslije godinu dana opet nađeš na istom mjestu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline potopljeni

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #62 on: 05/April/2011 »
ma definitivno sam odlučio čekati,bio sam na razgovoru za skladištara u konzumu i nisu me još zvali,prvi ugovor je na tri mjeseca tako da i ako me zovu vjerojatno ću preskočiti,koliko sam čitao forum mislim da je ovaj posao vrijedan čekanja,iako se ušteđevina polako topi  :hehe:
a za leđima svojim čujem sve bliže krilatu kočiju vremena kako me stiže

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #63 on: 05/April/2011 »
Imaš više agencija, pa tako i onih koje šalju brže nego EP  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline potopljeni

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #64 on: 05/April/2011 »
ima ali sad je tako kako je,sad sam skoro sve obavio preko njih i nemam namjeru mijenjati u ovoj fazi,treba se strpiti još malo,bolje vrabac u ruci nego golub na grani  :deda:
a za leđima svojim čujem sve bliže krilatu kočiju vremena kako me stiže

Offline NEISKUSNA_forumasica_bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #65 on: 05/April/2011 »
zna li neko kada uskoro imaju testiranja za carnival?? :)
Hvala na pomoći :*

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #66 on: 05/April/2011 »
zna li neko kada uskoro imaju testiranja za carnival?? :)

BELGRADE, ALEKSINAČKIH RUDARA 39/stan 1, 15.04.2011, 8:30, CAMP CARNIVAL STAFF, YOUTH COUNSELOR

http://www.employment-power.com:7605/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline krkiga

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #67 on: 07/April/2011 »
Evo ja upao na carnival i trebam na coledge 14.05. na sensation ima li tko joša da ide u tom terminu

Offline NEISKUSNA_forumasica_bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #68 on: 07/April/2011 »
Hvala Sefe :*
Hvala na pomoći :*

Offline Ivan21

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #69 on: 24/April/2011 »
Carnival je bio zamrznuo promocije jer mijenaju sistem rada u dinning roomu. Prije su radili headwaiter i waiter u timu, a sad im se prikljucuje i assistent, po ovom sistemu koji jos uvijek nije uveden na svim brodovima, na jednog konobara u DR-u dodje vise gostiju nego prije tako da imaju visak team waitera i team headwaitera. Ja imam jos manje od 3 mjeseca prvog ugovora i ja mislim kad zavrsis 8 mjeseci trening(prvi ugovor) dobivas promociju u asst. team waitera...Tako je barem meni receno...Samo dinning room je ubijanje, strasno tezak posao i jako puno ljudi odbija tamo raditi jer nemogu izdrzati. Uglavnom svi nasi placu kao asst waiteri, ali kad se naviknes na to, nije problem raditi ovim tempom kojim mi radimo, problem je kad dodjes u dinning room i vjerujte mi vecina vas koji dodjete na brod cete biti nezadovoljni i dat cete otkaz u prvom ugovoru ili trazit promjenu departmenta...Ali nije sve tako strasno, meni je dobro ovdje bez obzira na sve, ali kao i vecina ostalih europljana trazim bolji posao na brodu od restorana

Offline krkiga

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #70 on: 14/July/2011 »
 :) Bila je promjena datuma za mene pa sad idem u subotu 16.07. iz Zg preko Pariza  za Miami,jel tko ima još taj termin,javite se da se družimo,ako je za,koleđ na sensationu,pozdrav,jel ima tko kakav koristan savjet u vezi tog koleđa,jel bolje učit sve tamo ili štrebat neke koktele doma,nemam pojma pa bi dobro dosao savjet,hvala

Offline Aleksandar90

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line
« Reply #71 on: 21/October/2011 »
Pozdrav kolege. Da li bi neko mogao da mi kaze nesto o Carnival Ecstasy-u ? I ono najvaznije nisam pitao agenta dal prvi ugovor traje 6 ili 8 meseci :) Ukrcaj mi je 30. Novembra... Ako jos neko ima isti datum javite se ;)

Offline Nina_detelina

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line Jobs
« Reply #72 on: 11/October/2012 »
Molim vas za pomoc!!! :rtfm:

Ukratko receno nemam pojma kako uopste doci do zaposlenja na cruzeru oT,samo znam da moram muza hitno
saljem da zaradi pare  :money:

Vidim da vecinom svi imate iskustva sa tim pa bih vas molila da mi objasnite odakle uopste da krenem i
sta sve treba.

Hvala vam unapred.  ="" ="" =""

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Carnival Cruise Line Jobs
« Reply #73 on: 11/October/2012 »
Nina, došla si na pravo mesto. ;D Na ovom forumu ćeš pronaći sve potrebne informacije, samo izdvoj vremena da pročitaš teme koje se odnose na ono što te interesuje. Ono što te u ovom trenutku zanima je već pitano, odgovoreno, objašnjeno, prodiskutovano. Kad proučiš "gradivo", verujem da će ti gotovo sve biti jasno, a ako bude nekih novih pitanja i nedoumica, tu smo da pomognemo.

Za početak vidi sa mužem šta bi mogao/želeo da radi, pa od toga krenite dalje. Postoje agencije koje se bave slanjem ljudi na brod na entry-level pozicije, a ima i varijanti da se direktno (online) aplicira kod kompanije... ali sve to već piše na forumu.

Srećno! :uzdravlje:

Offline adnan_rugby

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Line Jobs
« Reply #74 on: 12/November/2012 »
Nina, došla si na pravo mesto. ;D Na ovom forumu ćeš pronaći sve potrebne informacije, samo izdvoj vremena da pročitaš teme koje se odnose na ono što te interesuje. Ono što te u ovom trenutku zanima je već pitano, odgovoreno, objašnjeno, prodiskutovano. Kad proučiš "gradivo", verujem da će ti gotovo sve biti jasno, a ako bude nekih novih pitanja i nedoumica, tu smo da pomognemo.

Za početak vidi sa mužem šta bi mogao/želeo da radi, pa od toga krenite dalje. Postoje agencije koje se bave slanjem ljudi na brod na entry-level pozicije, a ima i varijanti da se direktno (online) aplicira kod kompanije... ali sve to već piše na forumu.

Srećno! :uzdravlje:


Da li znas kakvo je sada stanje sa promocijama na Carnivalu?
Pozicija ass. waiter?
Kako sada ta pozicija izgleda na Carnivalu?
Ako si na brodu daj reci mi molim te par recenica
i ja sam se odlucio samostalno putovati u Miami pa ako mozes i o tome nesto mi reci!