Forum
21/Listopad/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: 1 2 3 4 [5] 6
  Print  
Author Topic: Carnival Cruise Line Jobs  (Read 39722 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
potopljeni
Registered
*

Country: Croatia
Company: Carnival cruise lines
Hire Agency: Employment power
Occupation: Ass.waiter
Ship: Fantasy

View Profile
« Reply #60 on: 04/Travanj/2011 »

ako imaju puno ljudi dal to znači da će novi koji su tek prošli na razgovoru čekati dugo na ukrcaj? hmm

a za leđima svojim čujem sve bliže krilatu kočiju vremena kako me stiže
Forum
« Reply #60 on: 04/Travanj/2011 »

CEO
Administrator
Registered
*

Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #61 on: 04/Travanj/2011 »

ako imaju puno ljudi dal to znači da će novi koji su tek prošli na razgovoru čekati dugo na ukrcaj? hmm

Rotacija radne snage na kruzerima je uvijek bila velika, zbog toga što nitko normalan ne želi na njemu raditi predugo (preintenzivan posao, stres, radna Subota i Nedjelja), tako da se ne boj, dobićeš priliku uskoro.
Ne daj da te ponese neko polurješenje, nekakav posao u fušu, i da izgubiš fokus ... ne bi volio da se poslije godinu dana opet nađeš na istom mjestu.

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)
Forum
« Reply #61 on: 04/Travanj/2011 »

potopljeni
Registered
*

View Profile
« Reply #62 on: 05/Travanj/2011 »

ma definitivno sam odlučio čekati,bio sam na razgovoru za skladištara u konzumu i nisu me još zvali,prvi ugovor je na tri mjeseca tako da i ako me zovu vjerojatno ću preskočiti,koliko sam čitao forum mislim da je ovaj posao vrijedan čekanja,iako se ušteđevina polako topi  hehe

CEO
Administrator
Registered
*

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #63 on: 05/Travanj/2011 »

Imaš više agencija, pa tako i onih koje šalju brže nego EP  kafa

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
potopljeni
Registered
*

View Profile
« Reply #64 on: 05/Travanj/2011 »

ima ali sad je tako kako je,sad sam skoro sve obavio preko njih i nemam namjeru mijenjati u ovoj fazi,treba se strpiti još malo,bolje vrabac u ruci nego golub na grani  deda

NEISKUSNA_forumasica_bg
Registered
*

Country: Serbia

Jovanovic Marija
View Profile
« Reply #65 on: 05/Travanj/2011 »

zna li neko kada uskoro imaju testiranja za carnival?? smile

Hvala na pomoći :*
Forum
« Reply #65 on: 05/Travanj/2011 »

CEO
Administrator
Registered
*

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #66 on: 05/Travanj/2011 »

zna li neko kada uskoro imaju testiranja za carnival?? smile

BELGRADE, ALEKSINAČKIH RUDARA 39/stan 1, 15.04.2011, 8:30, CAMP CARNIVAL STAFF, YOUTH COUNSELOR

http://www.employment-power.com:7605/

krkiga
Registered
*

Company: Carnival
Hire Agency: A priori
Occupation: Bar waiter
Ship: Sensation,for now

Krešo Kovačević
View Profile
« Reply #67 on: 07/Travanj/2011 »

Evo ja upao na carnival i trebam na coledge 14.05. na sensation ima li tko joša da ide u tom terminu
NEISKUSNA_forumasica_bg
Registered
*

Jovanovic Marija
View Profile
« Reply #68 on: 07/Travanj/2011 »

Hvala Sefe :*

Hvala na pomoći :*
Ivan21
Registered
*

Company: Carnival, Celebrity
Hire Agency: A priori, EP
Occupation: Asst. waiter
Ship: Celebrity Equinox

View Profile
« Reply #69 on: 24/Travanj/2011 »

Carnival je bio zamrznuo promocije jer mijenaju sistem rada u dinning roomu. Prije su radili headwaiter i waiter u timu, a sad im se prikljucuje i assistent, po ovom sistemu koji jos uvijek nije uveden na svim brodovima, na jednog konobara u DR-u dodje vise gostiju nego prije tako da imaju visak team waitera i team headwaitera. Ja imam jos manje od 3 mjeseca prvog ugovora i ja mislim kad zavrsis 8 mjeseci trening(prvi ugovor) dobivas promociju u asst. team waitera...Tako je barem meni receno...Samo dinning room je ubijanje, strasno tezak posao i jako puno ljudi odbija tamo raditi jer nemogu izdrzati. Uglavnom svi nasi placu kao asst waiteri, ali kad se naviknes na to, nije problem raditi ovim tempom kojim mi radimo, problem je kad dodjes u dinning room i vjerujte mi vecina vas koji dodjete na brod cete biti nezadovoljni i dat cete otkaz u prvom ugovoru ili trazit promjenu departmenta...Ali nije sve tako strasno, meni je dobro ovdje bez obzira na sve, ali kao i vecina ostalih europljana trazim bolji posao na brodu od restorana
krkiga
Registered
*

Hire Agency: A priori
Occupation: Bar waiter
Ship: Sensation,for now

Krešo Kovačević
View Profile
« Reply #70 on: 14/Srpanj/2011 »

smile Bila je promjena datuma za mene pa sad idem u subotu 16.07. iz Zg preko Pariza  za Miami,jel tko ima još taj termin,javite se da se družimo,ako je za,koleđ na sensationu,pozdrav,jel ima tko kakav koristan savjet u vezi tog koleđa,jel bolje učit sve tamo ili štrebat neke koktele doma,nemam pojma pa bi dobro dosao savjet,hvala
Aleksandar90
Registered
*

Hire Agency: EP
Occupation: Assistant Waiter
Ship: Carnival Ecstasy

View Profile
« Reply #71 on: 21/Listopad/2011 »

Pozdrav kolege. Da li bi neko mogao da mi kaze nesto o Carnival Ecstasy-u ? I ono najvaznije nisam pitao agenta dal prvi ugovor traje 6 ili 8 meseci smile Ukrcaj mi je 30. Novembra... Ako jos neko ima isti datum javite se wink
Nina_detelina
Registered
*

Company: N/A
Hire Agency: N/A
Occupation: N/A
Ship: N/A

View Profile
« Reply #72 on: 11/Listopad/2012 »

Molim vas za pomoc!!! read the fucking manual

Ukratko receno nemam pojma kako uopste doci do zaposlenja na cruzeru bonk,samo znam da moram muza hitno
saljem da zaradi pare  money

Vidim da vecinom svi imate iskustva sa tim pa bih vas molila da mi objasnite odakle uopste da krenem i
sta sve treba.

Hvala vam unapred.  hail hail hail
Princ na belom brodu
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Srbija
Company: Carnival Cruise Lines
Hire Agency: e-mail :-)
Occupation: Information Systems Manager
Ship: Liberty (prev. Victory, Fascination & Paradise)

Gledam ti profil. :P

budimir.nikolic
View Profile
« Reply #73 on: 11/Listopad/2012 »

Nina, došla si na pravo mesto. wink2 Na ovom forumu ćeš pronaći sve potrebne informacije, samo izdvoj vremena da pročitaš teme koje se odnose na ono što te interesuje. Ono što te u ovom trenutku zanima je već pitano, odgovoreno, objašnjeno, prodiskutovano. Kad proučiš "gradivo", verujem da će ti gotovo sve biti jasno, a ako bude nekih novih pitanja i nedoumica, tu smo da pomognemo.

Za početak vidi sa mužem šta bi mogao/želeo da radi, pa od toga krenite dalje. Postoje agencije koje se bave slanjem ljudi na brod na entry-level pozicije, a ima i varijanti da se direktno (online) aplicira kod kompanije... ali sve to već piše na forumu.

Srećno! :uzdravlje:

Nisam kod kuće, ostavite poruku posle zvučnog signala. Nalazim se ovde:
adnan_rugby
Registered
*

Country: BiH
Hire Agency: EP Sarajevo
Occupation: Waiter
Ship: N/A

View Profile
« Reply #74 on: 12/Studeni/2012 »

Nina, došla si na pravo mesto. wink2 Na ovom forumu ćeš pronaći sve potrebne informacije, samo izdvoj vremena da pročitaš teme koje se odnose na ono što te interesuje. Ono što te u ovom trenutku zanima je već pitano, odgovoreno, objašnjeno, prodiskutovano. Kad proučiš "gradivo", verujem da će ti gotovo sve biti jasno, a ako bude nekih novih pitanja i nedoumica, tu smo da pomognemo.

Za početak vidi sa mužem šta bi mogao/želeo da radi, pa od toga krenite dalje. Postoje agencije koje se bave slanjem ljudi na brod na entry-level pozicije, a ima i varijanti da se direktno (online) aplicira kod kompanije... ali sve to već piše na forumu.

Srećno! :uzdravlje:

Da li znas kakvo je sada stanje sa promocijama na Carnivalu?
Pozicija ass. waiter?
Kako sada ta pozicija izgleda na Carnivalu?
Ako si na brodu daj reci mi molim te par recenica
i ja sam se odlucio samostalno putovati u Miami pa ako mozes i o tome nesto mi reci!
Forum

Pages: 1 2 3 4 [5] 6
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima