Author Topic: Žena mi kaže "pošto letim interkontinentalni let nemam ograni?enje u težini torbe.."  (Read 2496 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Nisam bas pratio temu al evo i ja da ubacim svoje sta imam :) 

Kraj ovog ugovora sam letio Vancouver - LA - Munchen - BG...U Vancouveru kad sam dosao da cekiram prtljag i pofignem kartu, stavise prtljag  i ne govori niko nista o tezini (jedan je bio licni kofer a drugi je bio sa foto opremom al ipak se broji kao 2 luggage bag-a), manja torba je bila ok al je privatna tj s mojim stvarima sigurno bila overweight.. I sad ja onako gledam i ne kontam nista, a zena mi kaze u fazonu kako posto letim interkontinentalni let nemam ogranicenje u tezini torbe..Ja sam je samo pogledao i rekao Pa Kanada je divna :) ...Imao mi je kofer sigurno 27-28 kg... ako ne i vise ..

Tako da nisam imao bas neki problem s tim..Prvi let je bio sa Alaska Airlines, nisam nika prije s njima letio, i iznenadio sam se kako je bio prijatan let, veoma kratak, 2 i po sata, sendvici su bili al zato ima WiFi u avionu (placa se 5 $ i koristi se dok traje let) Naravno iz LA za Minhen sam letio lufthansom, nemam rijeci , svaka pohvala svabama, znaju posao...S njima uvjek udobno, nahrane te, napoje, prijatni, kulturni :) Svaka pohvala :)

Uzdravlje :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
To je neki specifičan slučaj .. možda jer je prva relacija Canada-USA (LA)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)