Author Topic: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!  (Read 20744 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Dakle, kao sto i sam naslov kaze na Carnival se vise ne moze ic ako nemate 21 godinu.

Znaci danas je bio intervju za Assistant i Bar waitera u Matuljima kraj Opatije. Intervju je trebao poceti u 8:00 ali Erica nije bilo do 11:30. Ali eto nema veze.
Ugl. da skratim pricu za Assis. waitera su prije mogli ic i oni koji nemaju 21 godinu, do sada... Međutim nakon sto je vec par ljudi proslo, izlazi jedna cura i place.  
:( Nedugo nakon toga izlazi i Suzi (agencija A Priori) i prenosi nam losu vijest da nitko ispod 21 ne moze na brod! Ni za Assis. waitera ni nigdje!

Onako, svi koji su dosli do ovog glavnog intervjua, a nemaju 21 potrosili najmanje 1000kn prakticki na nista. :/
Najmanje 10 ljudi je otislo kuci bez mogucnosti da uopce i popricaju s Ericom!
Kaze Suzi da nitko ni njoj nista nije javio nego je eto samo tako uletio s novom shemom. :/
Dok je recimo jedan decko u 9. mj. 2011. s 18 otisao bez problema na Carnival isto preko A Priori i isto kod Erica.

Eto, to bih bio taj novi Carnivalov pravilnik iz 2012.  ???  :ban:

Sad samo treba cekat 2 godine... Mislim, stvarno nema frke e!  :(


Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #1 on: 31/March/2012 »
dvoje, troje mladjih od 21god su prosli kasnije kao ass. waiteri.....

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #2 on: 31/March/2012 »
Jesu oni koji ce napunit 21. do 6. mj.

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #3 on: 31/March/2012 »
primljen je decko koji ima 19god...eric mu je potpisao papire..

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #4 on: 31/March/2012 »
Pa ona je nama rekla vani kao da joj je zao bla bla i da pricekamo te 2 godine... i jos ga je i pitala i on je striktno reko 21. godina. ""]]

Ne kuzim onda kojom je logikom taj decko sa 19. primljen?

Offline SunFlower29

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #5 on: 31/March/2012 »
Primljen je ali mora čekat da navrši 21 za ukrcaj na brod...

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #6 on: 31/March/2012 »
Koja je to logika?  ""]]

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #7 on: 01/April/2012 »
Kako to sad ja nemam 21 a prosla sam kod Erica i potpisao mi je da sam dobila posao imam 20godina i mnogi su prosli iako nemaju 21.
Mislim stavrno zasto mi je dao posao ako ne moze ispod 21. Ko zna sta  je tu u stavri bilo,pukao mu film ili cura samo nije bila dobra i zato nije ni prosla.
Mislim nema smisla da sad ne moze da dao je nekima posao,tu je nesto drugo a ne samo godine.
Briga me ja sam prosla samo hocu da kazem ako je izasao novi pravilnik kako nije bilo kod nas ga.
A imali smo intervju dan pre,i vidio je koliko god imam da je mislio da me odbije odbio bi me da se radi o godinama.
pozdrav.

Offline sanity153

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #8 on: 01/April/2012 »
Uff krasno,ja taman mislila kontaktirati gospođu/icu Suzanu u ponedjeljak,eh sad sa mojih 19 godina malo me je trta  :hehe:,ali opet ću probat isplati se i riskirat koju kintu (nije da se ima ali ok :nono:) ,vidjet ćemo neću gubit nadu,jer mi je prijatelj koji također ima 19 primljen na Carnival i sad mu je 2. put da plovi ,istina on se je prije zaposlio ali nikad se nezna  oT oT
Even if you’re on the right track, you’ll get run over if you just sit there.
—Will Rogers

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #9 on: 01/April/2012 »
Uff krasno,ja taman mislila kontaktirati gospođu/icu Suzanu u ponedjeljak,eh sad sa mojih 19 godina malo me je trta  :hehe:,ali opet ću probat isplati se i riskirat koju kintu (nije da se ima ali ok :nono:) ,vidjet ćemo neću gubit nadu,jer mi je prijatelj koji također ima 19 primljen na Carnival i sad mu je 2. put da plovi ,istina on se je prije zaposlio ali nikad se nezna  oT oT
E sad mozda ti bude prestavljalo problem jer nemas ni 20 godina,moguce da ni ona cura nije imala a ni osoba koja je pisala cim kaze cekati 2god.Ti pokusaj nemas sta izgubiti,ja sam preko ep isla i bio je Eric mislim zasto mi je dao posao ako ne moze,odobraila je moje zaposljenje firma tj on a on je prestavnik i rekli su mi u roku od par dana javice mi kad da radim ljekarski i vizu.Ne bojim se sad jer sam prosla a sad sta bude.pozzzzzz :-))))'

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #10 on: 01/April/2012 »
Kako to sad ja nemam 21 a prosla sam kod Erica i potpisao mi je da sam dobila posao imam 20godina i mnogi su prosli iako nemaju 21.
Mislim stavrno zasto mi je dao posao ako ne moze ispod 21. Ko zna sta  je tu u stavri bilo,pukao mu film ili cura samo nije bila dobra i zato nije ni prosla.
Mislim nema smisla da sad ne moze da dao je nekima posao,tu je nesto drugo a ne samo godine.
Briga me ja sam prosla samo hocu da kazem ako je izasao novi pravilnik kako nije bilo kod nas ga.
A imali smo intervju dan pre,i vidio je koliko god imam da je mislio da me odbije odbio bi me da se radi o godinama.
pozdrav.

Cek. Ne kuzim kad si ti to tocno imala intervju?  ""]] I kolko ti fali mjeseci do 21. godine?

Nije sad da ja tu izmisljam toplu vodu. Ja samo prenosim sta nam se desilo jucer i sta Suzi kaze.  :(

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #11 on: 01/April/2012 »
Cek. Ne kuzim kad si ti to tocno imala intervju?  ""]] I kolko ti fali mjeseci do 21. godine?

Nije sad da ja tu izmisljam toplu vodu. Ja samo prenosim sta nam se desilo jucer i sta Suzi kaze.  :(
U petak 30.03.u Zagrebu i bio je Eric a ja sam 22 februara napunila 20godina.Nista mi niko nije rekao samo su mi dali papir da sam dobila posao on sve potpisao i za koji dan cu znati kad je ljekarski i kad idem.Zna sve i razumijem i ok ali nama nista nije receno zato sam se bila zabrinula nece valjda sad primljena a kasnije reci ne moze da je mislio valjda odmah bi rekao a ne nakon par dana nije to ok. ???

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #12 on: 01/April/2012 »
Pa ne znam sad vise stvarno ko tu koga...  ""]]

Mozda ti ukrcaj bude taman prije nego sto ne napunis 21? Javi se kad saznas sve detalje.  ;D

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #13 on: 01/April/2012 »
Pa ne znam sad vise stvarno ko tu koga...  ""]]

Mozda ti ukrcaj bude taman prije nego sto ne napunis 21? Javi se kad saznas sve detalje.  ;D

Receno mi je da cu u roku par dana sve znati i pitali me kad najbrze mogu ici, ne znam vidjet cu,cula sam da se ide najvise sad u aprilu.
Nista javim sve (a da znate,sad sam se ja zabrinula) pa ne znam sto bi me toliko ostavili,
Ja sam rekla za bilo sta prvo ali da me planiraju ostaviti toliko nebi me sad zvali. Valjda onda na kraju godine kad opet pocinju intervjui.
Nista javim ja sve sad i mene sve zanima jer sam se zabrinula :hehe:....pozzz :ban:

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #14 on: 01/April/2012 »
Pa ne znam sta da ti kazem. :/ Ako su ti potpisali onda bi trebala ic. Ugl. sretno i javi.  :)