Author Topic: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!  (Read 20694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #15 on: 01/April/2012 »
Pa ne znam sta da ti kazem. :/ Ako su ti potpisali onda bi trebala ic. Ugl. sretno i javi.  :)
Nista hvala i nadam se,ne kontam sad nista ili sam imala ludu srecu ili ce me sj.... uglavnom sve javim sta je bilo i kako.pozzz

Offline Raziel

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Work Hard,Play Hard
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #16 on: 01/April/2012 »
Alo ljudi,kakva panika ako ste prosli prosli ste...   :deda:

Nemam ni ja 21 pa idem kao pool and deck supervisor,momak koji me intervjuisao je rekao da sam vjerovatno najmladji koji ide na tu poziciju....Za par dana  :pilot:  :pilot:  :pilot:

Tako da samo opusteno i uzivajte   ;D




Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #17 on: 01/April/2012 »
Pa nismo prosli kad nismo ni mogli doc do njega zasto je Suzi rekla dok smo bili tamo da ne moze vise ispod 21. Da si procito post skuzio bi...

Kolko imas godina?

Zivio!  ;D

Offline sanity153

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
uff, eto zvala sam danas Employment Power i A Priori ,gospođa Suzana mi je potvrdila da stvarno po novom se nemože radit na cruiseru ispod 21 god.  :hekla:
Dala mi je mail adresu i da joj pošaljem cv (iako pojma nemam zašto pošto nemam 21 godinu  oT),ali eto...
Nije mi dao vrag mira pa sam zvala i Employment Power i pošteno se nasmijala i ja i čovjek kad me pitao za radno iskustvo sa 19 godina.
Eh sad meni je on rekao da postoji taj neki Ferrari World u Abu Dhabiu i da mu također mailam cv  oT +U+ ,
Sad ćemo vidjet kako i šta, ali za 2 god. I will be back XD ako bog da eto mene na brodu!
Even if you’re on the right track, you’ll get run over if you just sit there.
—Will Rogers

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #19 on: 02/April/2012 »
Pa posaljes joj CV i ostale dokumente sto ti je rekla da te ima u evidenciji. :D

I taman do 21 skupis malo nekog iskustva i nece bit frke. Valjda.  :run:

Offline sanity153

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #20 on: 02/April/2012 »
svakako neću odustat  :run: ,taman dok odradim dvogodišnji ugovor u Uae i uz malo sreće eto me   :yeah:
Even if you’re on the right track, you’ll get run over if you just sit there.
—Will Rogers

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #21 on: 03/April/2012 »
Nema odustajanja! :banana: Uae=?

Ja cu kod starog konobarisat.  :D

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #22 on: 03/April/2012 »
Nema odustajanja! :banana: Uae=?

Ja cu kod starog konobarisat.  :D
Ovaj momak Raziel je odavno prosao a ima 20god a sad za koji dan ide na Carnival.I ja sam mladja od 21 pa sam prosla kod Erica.znaci koji su prosli neka budu mirni koji nisu neka cekaju.Prosto jednostavno,nema tu sta izmiljati toplu vodu vise  no;;;,radite sticite iskustvo pa mozda i dobijete nesto puno bolje od ovoga sto ste sad htjele jer vi sa 21 mozete i na druge firme ne samo Carnival,mada koliko sam cula oni su najbolji  ::yes::Opusteno samo,nama koji smo prosi ostaje samo da cekamo kad kako i sta.Sve najbolje svima i koji uskoro idu-mirno more  :plovim:.pozzzzzzzz  :-))))'

Offline sanity153

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #23 on: 03/April/2012 »
Nema odustajanja! :banana: Uae=?

Ja cu kod starog konobarisat.  :D

eh da...ništa od toga uvijeti su nikakvi  :rtfm: :( ,eto nema mi druge snađi se kako znaš,samo moram izdržat cca 1,5 god. iskreno jedva čekam da taj period prođe  i da malo iskustva "natučem",a posao konobara bi i meni pasao a sad di ću završit Bog zna hihihi :happy:
Even if you’re on the right track, you’ll get run over if you just sit there.
—Will Rogers

Offline Jovana2201

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #24 on: 03/April/2012 »
Ja sam u septembru bila na intervjuu kod Erica, preko EP, i pitao me koliko imam godina ja rekla 20 a on u cudu i ja brzo dodam ali punim 21 u januaru, a on kao aha pa ok onda.. i jos na kraju dobijem steakhouse server umesto asst waitress  :D

Offline flafisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #25 on: 03/April/2012 »
eh da...ništa od toga uvijeti su nikakvi  :( ,eto nema mi druge snađi se kako znaš,samo moram izdržat cca 1,5 god. iskreno jedva čekam da taj period prođe  i da malo iskustva "natučem",a posao konobara bi i meni pasao a sad di ću završit Bog zna hihihi

Ma nađe se nesto uvijek. :D Ugl. sretno sa potragom, hehheh! ;D

Ja sam u septembru bila na intervjuu kod Erica, preko EP, i pitao me koliko imam godina ja rekla 20 a on u cudu i ja brzo dodam ali punim 21 u januaru, a on kao aha pa ok onda.. i jos na kraju dobijem steakhouse server umesto asst waitress  

A treba se znat i snac. ;D Sretno na brodu. :D

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #26 on: 03/April/2012 »
Ja sam u septembru bila na intervjuu kod Erica, preko EP, i pitao me koliko imam godina ja rekla 20 a on u cudu i ja brzo dodam ali punim 21 u januaru, a on kao aha pa ok onda.. i jos na kraju dobijem steakhouse server umesto asst waitress  :D
Hez pa kad ides,ja sam bila isto kod erica i prosla sam za ass waitera i trebam da putujem 20 aprila  :run:.Danas sam sve saznala,jel ima jos neko da ide taj dan.pozzzz :party:

Offline Jovana2201

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #27 on: 04/April/2012 »
Ukrcavam se 29. aprila na Freedom, ne znam jos tacno kada putujem, bice 27. ili 28. to ce mi javiti ovih dana, tj saznacu kad mi posalju kartu :) can't waiiiit  :-))))'

Offline sanity153

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #28 on: 04/April/2012 »
Vi curke koje idete,nemojte zaboraviti podijelit dojmove i mirno more vam želim! :uzdravlje:
Even if you’re on the right track, you’ll get run over if you just sit there.
—Will Rogers

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival vise ne zaposljava mla?e od 21 godinu!
« Reply #29 on: 04/April/2012 »
Ukrcavam se 29. aprila na Freedom, ne znam jos tacno kada putujem, bice 27. ili 28. to ce mi javiti ovih dana, tj saznacu kad mi posalju kartu :) can't waiiiit  :-))))'
Ja bi trebala da idem 20 aprila samo jos ne znam koji brod znacu poslije srijede.Sve najbolje da zaradis puno ali i da se provedes lijepo.Sve najbolje i mirno more  :plovim: