Author Topic: Hteo bih da konkurisem za fotografa, sta da ocekujem na razgovoru za posao?  (Read 4320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline joeblack

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Pozdrav svima,
Hteo bih da konkurisem za fotografa Safe Cruise Employment Agency Beograd, pa me zanima sta mogu da ocekujem na razgovoru za posao.
Svako ko je prosao znacio bi mi svaki detalj pitanje ili caka sve sto moze da bude znacajno, bilo koje iskustvo..... Unapred hvala svima!

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: INTERVJU
« Reply #1 on: 01/April/2012 »
Nema tu nikakvih caka za sada! cake dolaze kasnije ali ne treba da se opterecujes sa time sada..odes do agencije i oni ti sve lepo kazu  kako gde sta koliko itd..U agenciju ides da bi dobio sve potrebne informacije i da ti oni kazu dali ti imas sanse da dobijes taj posao  .za taj prvi odlazak u agenciju ne treba puno da se brines..njima je u cilju da te zaposle a na tebi da ih opravdas .malo ces da pricas na engleskom i to je to .

Offline joeblack

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Mozda se nisam dobro izrazio, mislim na tom glavnom razgovoru, ne sa ovima iz agencije nego sa onima koji zaposljavaju. Sta sve treba spremiti, sta pitaju....

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Nemoj me pogrešno shvatiti, ali moraš malo čitati forum. Pogotovu podforume koji su vezani za tvoju tačku interesovanja.

Pogledaj ovde intervju za Carnival. Imaš negde dalje i za Image... pisali su ljudi, nemoj da te mrzi :)
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=3539.0

Offline joeblack

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Procitao sam sve, ali bukvalo sve sto ima na A/V & Photo Department, bukvano sve.....

Napisao sam "fotografa Safe Cruise Employment Agency Beograd" oni koliko sam shvatio rade za Princess Cruises tako da sta se trazi tamo, i svaki i najsitniji detalj ako neko ima!

Amat Victoria Curam - Victory Loves Preparation

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Ja ti tu ne mogu pomoci oko fotografa ali moj savet ti je  ..uspori malo ..prvo sacekaj da se vratis iz agencije  ,,kad se vratis iz agencije imaces sasvim drugu sliku i sasvim druga pitanja da postavis ..kao prvo preskocio si preliminarni intervju ,,pa ispite na treningu .pa tek onda glavni intervju ,,polako coek inace ces da se pretrpas nepotrebnim informacijama i sve ce ti se pomesati  +U+

Offline joeblack

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Ma sad dok imam vremena da se pripremim sto bolje mogu.... da znam sta me sve ceka.
Hvala Falson_ns

Offline CeboAmebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Najbitniji ti je engleski, ako ga pričaš tečno ne bi trebalo biti problema. Uz engleski, također je jako bitan tvoj personality/attitude, dakle osobnost-karakter i stav. U agenciji će ti već reći kako je bitno da se cijelo vrijeme smiješ, da ostaviš dojam otvorene osobe. I na razgovoru samo opušteno, zamisliš kao da pričaš s nekim kolegom, a ne poslodavcem i sve će biti lakše. Naravno, trebaš i nešto znati o fotografiji, ali ništa specijalno. Od svih nas koji smo 5.5. bili na razgovoru mislim da 90% nas nije puno pitao o tehničkim stvarima, a toga se većina plašila. Uglavnom, samo trebaš u to sve ući hrabro i nema zime... Sretno.

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Ja sam sebi ovo pitanje postavio milion puta "Jooj šta ću , kako ću"!?
Dragi moji forumaši svi vi koji trebate da idete na interview-e općenito za fotografa NE TRIPUJ TE to je sve laganica najgore je čekanje u cijeloj ovoj priči.
Ja sam imao na marlins testu 85% neki momci su imali i po 69% 70% i ako je minimalno 80% i prolazili su zato NE BRINI TE SE!  :banana: :banana:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline joeblack

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Hvala, bice sve OK!