Author Topic: za koje poslove je najbolje aplicirati?  (Read 2847 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline njubara

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
za koje poslove je najbolje aplicirati?
« on: 09/April/2012 »
Pozdrav svima, malo sam čitao forum, razmišljam da odem na kruzer, pa eto imam par pitanja.

Koliko sam shvatio za odlazak na kruzer najbitniji je engleski i nije potrebno neko iskustvo.
Svoj engleski bi ocjenio vrlo dobrim, nije savršen ali mislim da mogu komunicirati bez nekih problema, iskustva baš i nemam, radio sam nekoliko sezona na benzinskoj postaji kao prodavač.
Sad.. razmišljam za koje pozicije bi se javio, a nekako mi se najviše sviđaju ovi poslovi u gift shopovima iz razloga što sam dobio dojam da je to jedan od lakših poslova (možda se varam?) a i imam kakvog - takvog iskustva u prodaji.

Možda mi vi možete preporučiti za koje poslove je najbolje aplicirati s obzirom na solidno znanje engleskog. Poželjno je da se što manje fizikali :)

Isto tako, zanima me koliko ljudi odustaje od kruzera prije isteka ugovora i šta se događa ako osoba npr. nakon tjedan dana na kruzeru shvati da to nije za nju i da se želi vratiti kući?

Nemojte me krivo shvatit, ne mislim da se tamo ide odmarati ili nešto, samo želim prikupiti što više informacija.


Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Par pitanja
« Reply #1 on: 09/April/2012 »
ah, tko za tjedan dana svati da to nije za njega nije se niti malo potrudio da dozna infromacije o svojoj poziciji i sta ce raditi na brodu.
ja kada sam prvi puta dolazio nisam imao nikakvih iznenadenja sto se tice svog posla.
dobro sam se raspitao i dozna sto me ceka, iznendadio me brod i zivot na njemu, ali generalno sam svatio da sam bio dobro obavjesten.

i da ima ljudi koji odustaju nakon 10 dana, ali jako su rijetki, i obicno ih se gleda ispod oka ali nista ti se nece desiti, jer stvarno i oni koji su se najvise zalili izdrze bar 2 mjeseca da povrate novac za kartu.

Offline njubara

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: za koje poslove je najbolje aplicirati?
« Reply #2 on: 10/April/2012 »
Hvala na odgovoru. Može još malo savjeta/iskustva o tim gift shop poslovima i sličnim?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: za koje poslove je najbolje aplicirati?
« Reply #3 on: 11/April/2012 »
Hvala na odgovoru. Može još malo savjeta/iskustva o tim gift shop poslovima i sličnim?

Čovječe, dođi sebi  ???

Imaš tonu iskustava i savjeta za skoro sve pozicije na brodu, pa izvoli i čitaj  :rtfm:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
What are The Best Cruise Ship Jobs?
« Reply #4 on: 19/April/2012 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)