Author Topic: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?  (Read 9605 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline strangelove

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #15 on: 12/April/2012 »
Ja nisam sljedbenik 3 in one,569 in one ili all in one uredjaja,aplikacija itd  :neceici:

Kupio bi posebno laptop,mobitel (do 40 eura) i digitalnu kameru.

Recimo GUFFI ti si na plazi,i hoces da nazumas (zoom) noge neke djevojke,e sad koji ce tebi uredjaj omoguciti bolje zumanje  :rofl:

Ali kad ja tebi burazeru prodam Canon - EOS 5D Mark III 22.3-Megapixel Digital SLR Camera,ti nju mozes nazumati znas kolko ?

Jest da on kosta 3500 dolara ali sjeti se odma kolko ti nju mozes nazumati sa palube  :haha:

da, samo zaboravio si napomenuti da treba izbuljiti minimum par sto dolara za zoom lens, odnosno lens uoptje...

po tome mu je onda jeftinije st. maarten, mislim da je bilo oko 50$  :plovim:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #16 on: 12/April/2012 »
Recimo GUFFI ti si na plazi

E tu sam te čekao  :haha: Gdje bi ti tu svoju giant spravicu ostavio ako odeš na plažu sa prijateljima i niko neće da ostane čuvati stvari?

Ali kad ja tebi burazeru prodam Canon - EOS 5D Mark III 22.3-Megapixel Digital SLR Camera,ti nju mozes nazumati znas kolko ?

Trebao bi ti footlocker marke Stanley al' da je waterproof, pa da bezbijedno ideš sa tom šklopocijom na plažu...a  GUFFI može staviti to lagano u waterproof case što ide oko vrata i lagano u vodu... :deda:
Da skratim, kupi oboje i riješena stvar  :party:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #17 on: 12/April/2012 »
E tu sam te čekao  :haha: Gdje bi ti tu svoju giant spravicu ostavio ako odeš na plažu sa prijateljima i niko neće da ostane čuvati stvari?

Trebao bi ti footlocker marke Stanley al' da je waterproof, pa da bezbijedno ideš sa tom šklopocijom na plažu...a  GUFFI može staviti to lagano u waterproof case što ide oko vrata i lagano u vodu... :deda:
Da skratim, kupi oboje i riješena stvar  :party:


Pa jest velik aparat,al je dosta kvalitetan.To stoji da moras dobro paziti da ti ga neko ne ukrade i slicno,a i veoma je skup.

Ako treba mobilnost onda mobitel,ako treba perfomanse onda ovo sa footlockerom i 2-3 security officer-a oko tebe.

 :uzdravlje:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #18 on: 12/April/2012 »
Eheheheheh sad vi mene izh*baste ovdje :D

Sve je to lijepo ja gledam za pocetak kako da prodem najjeftinije a ovaj meni spominje 3.500$ aparat ja da imam toliko para za aparat nebi ni isao na brod raditi!
To nekad kasnije ja sam na samom pocetku i treba mi nesto sto ce biti sve u jednom.
A kasnije ce se kupovati jedno po jedno meni nije cilj zoomirati neke cure tamo na palubi nisam ja ppaparazi meni je cilj slikati sebe i mjesto gdje jesam objaviti drustvu na fb-u i to je to.
Btw svaku stvarcicu koju poneses na plazu moras paziti kada bi ponio i mobac i ponio kamericu nemam neta odma na plazi a sve se mora cuvat a meni je cejf furat to fazon kao mms slikam trenutno mjesto i saljem odredenim ljudima. Kuzite me raja.
Meni treba bar prvi , drugi ugovor da imam ovako nesto , a dalje ce se kupovati kad se bude imalo novaca :) ovi telefoni su max 250~300€ kakav crni canon i lep top treba mi minimalno 2000€ :D
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #19 on: 12/April/2012 »
GUFF mogu da ti kazem da je s2 jako dobar mobitel,ima ga moj otac i slozio sam mu Windows 7  bez problema ide,,,zakon mobitel i odlicne slike radi,, :embarrased:


Umalo da te zaboravim kako radi internet ? Ja sam taj telefon na kratko samo pogledao nisam ga detaljno studirao sve sto sam vidio je da je HD i da je kamera dobra.
I hvala ti na pomoci poZzzdrav
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #20 on: 12/April/2012 »
tebra, ne pricaj o necemu u sta se ne razumes. Sta laprdas o zumiranju sa Mrak III. Nije to za tebe.

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Zelio bih kupiti...Xperia arc s ili galaxy s2?
« Reply #21 on: 12/April/2012 »
tebra, ne pricaj o necemu u sta se ne razumes. Sta laprdas o zumiranju sa Mrak III. Nije to za tebe.

Salio sam se prijatelju,vidis da govorim nazumam,a ne zoom-iram.Po cijeni vidis da nesto nije uredu,covjek ide na brod da zaradi,a ja mu jos guram trosak od 3500 $ :pad:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"