Author Topic: Majomi Agency, Skopje  (Read 22578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milosevic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
  • Bartender
    • View Profile
Majomi Agency, Skopje
« on: 06/December/2008 »
Agencija Majomi

Agencija Majomi organizira interview za posao na brodu za cistace, sankere, kuvare, skladištare, recepcionere, fotografe, audio & video snimatelje, gift shop, baby sittere, frizere, frizere, manikirke, pedikerke i fitness instruktore.

Kandidati moraju biti u dobi od 20 do 35 godina i tecno poznavati engleski jezik, pozeljno je i barem dvogodisnje iskustvo na zeljenoj poziciji.

Informacije:

Kontakt: Jovka Nikova

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Majomi Agency, Skopje
« Reply #1 on: 19/January/2009 »
Eh, da ... Majomi ...  :rolleyes:
Od davnina suradjuju sa EP iz Zagreba, znam dosta ljudi koji su preko nje otisli na brod.
Interesantno da jako puno makedonaca zna za ovu agenciju, a ona nema niti vlastitu web stranicu  oT

Jovka je na glasu da uzima ogromnu proviziju, i ja bih ju izbjegavao u sirokom luku.  +U+
Znam par makedonaca na Princessu, koji su po dolasku na brod 4 mjeseca radili da bi isplatili "troskove" agencije Majomi. U svakom slucaju - dobro se pazite  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milosevic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
  • Bartender
    • View Profile
Re: Majomi Agency, Skopje
« Reply #2 on: 20/January/2009 »
Sta znam,ja kad sam bio tamo rekli mi da sve ukupno do ukrcavanja cinilo bi me 1200 eura,znaci ovo grubo da objasnim rekla mi 100 eu MEDICINSKI TEST,150 eu VIZA,mislim da njena provizija je 250 eu,i da bi me avionska karta kostala najvise negde okolo 600 eu ako idem preko Majami, zaokruzili smo da ce mi biti potrebno 1200 eura. Koja je ta provizija da bi morao raditi 4 meseci na brodu???? to je mnogo lova

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Majomi Agency, Skopje
« Reply #3 on: 20/January/2009 »
Isto kao u Employment Poweru u Zagrebu  :deda:

Offline Djokoverona

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Majomi Agency, Skopje
« Reply #4 on: 18/April/2010 »
Eh, da ... Majomi ...  :rolleyes:
Od davnina suradjuju sa EP iz Zagreba, znam dosta ljudi koji su preko nje otisli na brod.
Interesantno da jako puno makedonaca zna za ovu agenciju, a ona nema niti vlastitu web stranicu  oT

Jovka je na glasu da uzima ogromnu proviziju, i ja bih ju izbjegavao u sirokom luku.  +U+
Znam par makedonaca na Princessu, koji su po dolasku na brod 4 mjeseca radili da bi isplatili "troskove" agencije Majomi. U svakom slucaju - dobro se pazite  no;;;


Sto se tice majomi .....ja sam bio tamo pre nego sto zam zavrsio posao sa kouzon....i sta se desilo ...jovka mi je rekla da do kraja spremanja dokumenata kosta ce me oko 1000 do 1200 e  ali ja se nisam slozio na to jer mi je bilo puno i odlucio sam se za Kouzon...evo idem za 6 dana se ukrcavam .....ali sad kad sam sve uracunao iste pare sam dao i Kouzon takao da bolje znati na pocetku koliko treba platiti ....nego sto kouzon ti nista ne objasnjava detaljnije nego samo politicki okolise..i na kraju oped ti uzme iste pare kao i Majomi....

eto da svedem to u jedno ....prijatelju moi spremite 1000eurica u djepu pa mozete na brod...jer ne postoi jeftinija agencija ....Srecno svima