Author Topic: Carnival Valor  (Read 2736 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cool3

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Carnival Valor
« on: 14/April/2012 »
Evo ovako....
21.4. tj. u sljedecu subotu idem raditi na brod,pozicija assist. waiter.Kao sto je napisano u naslovu idem na Carnival Valor pa me zanima dali je netko bio na tom brodu ili još bolje ako je netko trenutacno na Valoru da mi malo pojasni neke stvari....npr
Kako je raditi na poziciji asst. waiter?
Što je sve tvoj posao?
Koliko treba vremena da bi napredovao?
Dali asst. waiteri dobivaju tips?
Dail se nađe vremena sici s broda kad pristane u luci?

Offline star69

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Carnival Valor
« Reply #1 on: 17/April/2012 »
E ovako, pozdrav pre svega... Vratila sam se pre tri nedelje sa Valora i opet se vracam na taj brod sredinom maja  ;) kad je tvoja pozicija u pitanju, imas jaaaaakoooo puno o svom opisu posla na ovom forumu tako da verujem da imas apsolutno sve sto ti je potrebno.. prvo radis u staff, crew, officers messu, za to vreme radis i na Lidu i onda imas room service i dining room...na Valoru npr svi assist waiteri kada idu u dining room dobijaju assist team waiter i to bas iz tog razloga sto idu tamo... znam neke koji nisu ni isli u dining room uopste i ostali dole da rade...brod je Conquest klasa, cool je cist i to, iako smo poslednji USPH dobili 95  :rolleyes: F&B je najbolji na svetu, cool i opustencija tako da u vezi sa tim ne brini... Za vreme mog ugovora bilo je jako puno Srba i Hrvata koji su na pozicijama senior team headwaiter i assist maitre d tj tvoji nadredjeni tako je s njima ok... eto ako te jos nesto interesuje pitaj, ako ne - vidimo se u maju!

Offline cool3

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Carnival Valor
« Reply #2 on: 20/April/2012 »
Quote
eto ako te jos nesto interesuje pitaj, ako ne - vidimo se u maju!

Hvala na odgovoru.
Ovo mi je prvi ugovor tako da ces mi malo morati objasniti te kratice  :haha: USPH i F&B
super ako ima puno naši ljudi.
jeli assist. waiter uspije uhvatiti neke bakše.

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Re: Carnival Valor
« Reply #3 on: 14/October/2012 »
Pozdrav ljudi, jeste još uvijek na Valoru?