Author Topic: Preliminarni intervju u Beogradu 05.04.2012 (Kouzon Agencija)  (Read 18199 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Jos nista, juce sam se cuo sa njom i jos nema nikakve informacije za lokaciju.

A raspored je isti kao i pre dve godine, tj, pocinje u nedelju ujutru u 10h i sve sto treba od dokumenata je uvrenje iz suda i overena kopija istog na Engleskom. Naravno pod uslovom da ste sve ostalo vec elektronski dostavili.

Naravno podrazumeva se sveska i blokce, jer ce biti poprilicno da se zapisuje, a ako se ne varam ovo je Marlins test koji cemo polagati: http://is.gd/o9Dj2E
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Jos nista, juce sam se cuo sa njom i jos nema nikakve informacije za lokaciju.

A raspored je isti kao i pre dve godine, tj, pocinje u nedelju ujutru u 10h i sve sto treba od dokumenata je uvrenje iz suda i overena kopija istog na Engleskom. Naravno pod uslovom da ste sve ostalo vec elektronski dostavili.

Naravno podrazumeva se sveska i blokce, jer ce biti poprilicno da se zapisuje, a ako se ne varam ovo je Marlins test koji cemo polagati: http://is.gd/o9Dj2E

Znaci, u nedelju moramo biti u Bg-u, ali jos uvek ne znaju tacno gde?
Inace, ne mogu da otvorim ovaj Marlin, instaliran je, ali ne moze... Ne znam zasto -()-

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Da u nedelju a gde pa valjda ce nam dotle javiti, mada ce 100% biti neki od par bulevara na NBG-u.

Sto se testa tice, pise ti u tekstualnom file-u da moras da restartujes komp, ako pak ni onda ne radi javi mi pa cemo ispraviti :D
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile

Sto se testa tice, pise ti u tekstualnom file-u da moras da restartujes komp, ako pak ni onda ne radi javi mi pa cemo ispraviti :D

E pa ne radi...  :nono:

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Moguce ako imas x64 windows 7, meni na XP-u radi normalno:



Poslacu ti sutra podesavanja ako imas 7-icu, posto cu veceras proveriti i na njoj kako i da li radi.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile

Poslacu ti sutra podesavanja ako imas 7-icu, posto cu veceras proveriti i na njoj kako i da li radi.

Oke, cekam podesavanja :)

Offline Bojana87

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Prosla!!!  :run: :run:

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Cure za koje ste pozicije prosle....???? :)

Offline Bojana87

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Buffet steward!

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Evo upravo sam saznao da su intervjui za Royal tek u avgustu i to je pitanje jedno veliko...posto ne znaju ni kad ni sta ni kako :)


Znaci nista od odlaska ove godine :( FAKKKK

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Evo upravo sam saznao da su intervjui za Royal tek u avgustu i to je pitanje jedno veliko...posto ne znaju ni kad ni sta ni kako :)


Znaci nista od odlaska ove godine :( FAKKKK

Hello... Mislim da ne bi trebali tako razmisljati... Npr. novi brod Celebrity izbacuje u oktobru, sto znaci eto novih radnih mjesta... :)
A takodje i Princess, pocetkom 2013.
Samo opusteno, i nikad se ne zna kad mozes da odes ili da te pozovu... ;)