Author Topic: Princess Cruises Interview: Belgrade 24-25 May 2012. All Positions open.  (Read 5243 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
PRINCESS CRUISES – sve pozicije – Intervju u Beograd 24-25 Maja

Info: zoran@kouzon.com.mk
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vanja1

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
drustvo ja sam pisala i ljudima iz kouzon-a i ljudima iz safe cruisa ali nisam dobila zadovoljavajuce odgovore... tj. odgovori se svode na to da posaljem cv i da ce mi tek onda zakazati razgovor. a ja bih pre tog nekog "razgovora" zelela da se malo bolje upoznam sa pozicijama tj. da mi neko od tih "nadredjenih" kaze sta bi ja u skladu sa svojim mogucnostima i znanjem mogla da radim...
sta mislite da li je pametno da odem na ovaj intervju u maju u bg i pokusam da dodjem do informacija??

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
drustvo ja sam pisala i ljudima iz kouzon-a i ljudima iz safe cruisa ali nisam dobila zadovoljavajuce odgovore... tj. odgovori se svode na to da posaljem cv i da ce mi tek onda zakazati razgovor. a ja bih pre tog nekog "razgovora" zelela da se malo bolje upoznam sa pozicijama tj. da mi neko od tih "nadredjenih" kaze sta bi ja u skladu sa svojim mogucnostima i znanjem mogla da radim...
sta mislite da li je pametno da odem na ovaj intervju u maju u bg i pokusam da dodjem do informacija??

Mnogi sanjaju o velikoj zaradi a nemaju relevantno iskustvo.
Razgovor o poslu je bespredmetan ako ne zadovoljavaš njihove kriterije. Zato traže CV. Ne stignu ljudi ćaskati sa svima koji sanjare bez realne osnove.
Predpostavljam da nemaš CV koji bi ih motivirao da te smesta zovu i zakazuju interview bez razmišljanja.
Ako je tako, najbolje ćeš proći ako im zakucaš na vrata. Eye contact je ipak nešto drugačiji od anonimnog mejlanja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Slazem se sa Šefom, a ako trazis neki savjet, onda je najbolje da ukratko napises cime se bavis, koliko godina iskustva imas u kojem sektoru, pa ce iskusniji ljudi predloziti koju poziciju da trazis i kako da malo prilagodis CV toj poziciji ;)

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Slican odgovor koji je dobila Vanja, sam dobio i ja. Pa bih zamolio iskusne morske vukove,
da mi daju savet ili predlog oko pozicije na koju bih mogao da apliciram...
Ovako, imam 26 godina, po zanimanju strukovni terapeut(dzaba diploma, posla ni na vidiku  -()- ),
engleski jezik, sto bi rekao jedn moj drug - vrlo odlican :), imao sam ga kroz skolovanje od svoje 10-e godine do zavrsenog faxa,
zadnje 3 letnje sezone sam radio kao sanker-konobar u jednom plaznom baru u Crnoj Gori.
Na brod bi prvenstveno zbog zarade,a sto stigne da se vidi stigne, ne plasim se dugog radnog dana niti teskog posla jer idem tamo sa ciljem,
a cilj mi je da za nekih 5 do 10 godina stvorim sebi neki pristojan zivot.
Veliki pozdrav za Šefa i sve dobre ljude koji dele svoja iskustva sa nama!  

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sve si sam rekao. Šanker-Konobar zvuči ok.  :uzdravlje:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vanja1

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
drustvo imam itekako zanimljiv cv i dosta pisama preporuke ali ne zelim jos da saljem cv nijednoj agenciji dok ja ne skontam sta bih htela da radim i dok ne budem 100% sigurna u svoj engleski  ;) zato sam htela da me agenti malo bolje upute u sve to... kontaktirala sam i zorana i napisao mi je da mu posaljem cv  :deda: kontam da cu to i uraditi ali u maju mesecu... ili cu cekati ovaj preliminarni intervju u bg-u...  :run:

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Cekajte ... kako to da nam agencija ne javlja da ima intervju?
Ja sam prosla preliminarni za gift shop sad u Beogradu pocetkom Aprila...I'm confused now  :hmm:

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Cekajte ... kako to da nam agencija ne javlja da ima intervju?
Ja sam prosla preliminarni za gift shop sad u Beogradu pocetkom Aprila...I'm confused now  :hmm:

Lora, verovatno ce javiti uskoro ;)
Ja sam bila na preliminarnom u Bg, i pre 2 dana sam poslala mail agenciji da pitam nesto, i receno mi je da pozurim sa pripremom i slanjem dokumentacije jer je intervju najavljen za 24.05. u Bg. Verovatno cemo svi ubrzo dobiti neki zvanicni mail  :hekla:

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Lora, verovatno ce javiti uskoro ;)
Ja sam bila na preliminarnom u Bg, i pre 2 dana sam poslala mail agenciji da pitam nesto, i receno mi je da pozurim sa pripremom i slanjem dokumentacije jer je intervju najavljen za 24.05. u Bg. Verovatno cemo svi ubrzo dobiti neki zvanicni mail  :hekla:

a za koju poziciju se prijavljujes?

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
drustvo imam itekako zanimljiv cv i dosta pisama preporuke ali ne zelim jos da saljem cv nijednoj agenciji dok ja ne skontam sta bih htela da radim i dok ne budem 100% sigurna u svoj engleski  ;) zato sam htela da me agenti malo bolje upute u sve to... kontaktirala sam i zorana i napisao mi je da mu posaljem cv  :deda: kontam da cu to i uraditi ali u maju mesecu... ili cu cekati ovaj preliminarni intervju u bg-u...  :run:
Ajde ja da probam da ti pomognem nekako... I ja kad sam odlucio da se prijavim bio sam u nedoumici,za koju pozicu?! Ali shvati,agencija ti nece tj direktno momci iz Safe Cruise,reci za sta da se priavis ako te ne znaju,nemaju tvoj profil,niti saznanje sta si radila do sad,koju si skolu zavrsila,pogotovo kakav ti je nivo engleskog,to je mislim i najbitnije,a realno svako od nas moze da napise u CV da je kosmonaut,sa znanjem enlgeskog kao maternjeg. Ali da bi doslo do toga da ti njima pokazes svoje znanje,iskustvo,sposobnosti,moras prvo da im posaljes tvoj CV ili lepo da odes direktno tamo (kao sto sam ja uradio). Koliko mi se cini ti si i u strahu malo od tog preliminarnog intervjua? Po mom misljenju-to je samo jedan obican informativni razgovor,kojem je eto tako dato to ime "preliminarni intervju",akcenat je na "intervju",i sto je bitno ko god zna da (realno) iole komuicira na engleskom dobice preporuku za poziciju. Znaci nemoj da vas buni taj intervju sa ljudima iz Safe. E sad,s'obzirom da si ti neodlucna,savetujem ti da lepo iscitas ovde http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=2.0 sve departmente i da odlucis sta ti mozes da radis od toga,koliko brzo zelis da odes,sta ti je cilj na kraju,i tek posle toga sastavis neki CV,za koji ces imati preporuke,i to sve lepo posaljes agenciji. Jer na kraju ti sama moras odluciti sta hoces da radis,agencija moze samo da ti da predlog,ali moras da razumes da oni  bas i nemaju vremena da sa tobom pricaju preko telefona,mejla ili nekog drugog vida komunikacije (osim kad odes diretno tamo) i pomognu ti da odlucis koju ces poziciju da uzmes jer to iziskuje puno vremena.Safe po svakom intervju ima bar po 50+ ljudi raznih pozicija koje moraju da spreme i obuce,plus sto ih svakog dana cisto informativno zove isto toliko ljudi... znaci nemaju vremena za to sto tebi treba. Ja sam preko ovog foruma i drugara koji su bili odlucio koju cu poziciju,isto savetujem i tebi. Izivnite na opsirnom i pomalo kritckom,zbrkanom postu,nadam se da sam bar malo pomogao...
Evo sad sam video da se ovo odnosi na Kouzon,a ne na Safe. Mrzi me sad da brisem i postavljam malo drugaciji post,ali ime agencije predpostavljam nista ne menja,isto je i sa Kouzonom kao i sa Safe C. Pozdrav

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
a za koju poziciju se prijavljujes?


Buffet Steward