Author Topic: Safe Cruise organizira Intervju za Princess 22.i 23. Maja 2012 u Beogradu  (Read 74113 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Jel ide neko za buffet steward-a?

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Bar 50-70% prijavljenih :)

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
jel se zna kada je tacan datum preliminarnog,meni su rekli u sredu,ali nekima ispred mene tek 14,i hoce li neko reci ko je za buffet steward ,sta su mu sve trazili od hrane da zna,pozdrav

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
I meni su rekli da je u sredu...

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
valjda ce da bude u sredu da ne odlazu vise ja sam trebao 22 marta pa mi odlozili jer nisu imali mesta za assistent buffet steward pa sad odma za buffet steward,ali traze da se zna dosta o hrani ""]]

Offline magelan

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
i hoce li neko reci ko je za buffet steward ,sta su mu sve trazili od hrane da zna,pozdrav

Ja se spremam za Buff. Steward-a, moras da znas osnovno o hrani, predjela topla hladna, glavna jela, salate, desert...
Pogledaj menu iz par restorana i izvuci sta ti odgovara...

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
sve je to ok i to sve znam ali su mi trazili da naucim sta se sve suzi uz ta jela koji prelivi,kako uopste izgleda to jelo

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Realno sreca sa pitanjima je glavni faktor, zavisi koja kome pitanja ulete, ako dobijes pitanja tipa da se opises i par hladinh, toplih predjela i vina onda mislim da se prolazi sigurno ali ako se dobiju pitanja tipa da opisujes sve o cemu pricas a uz to engleski nije bas dobar mislim da to moze da bude problem.

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
to si u pravu ,eng mi nije problem ali kad mi kaze ajde mi opisi kako izgleda beef vellington,sa cime se sluzi,i tako jos neku hranu ali videcemo,spremicu sve,ali cuo sam da nas ima mnogo za buffet steward

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Nemate potrebe da se brinete, nece zahtjevati puno na interview jer vas ima mnogo.
Trazit ce osnovne stvari, pitat ce vas da nabrojite internacionalna jela, vina i sl.
I eventualno da postavite sto/posluzite vino... a i pitat ce vas par stvari iz "Gastro Guard-a"
To nije strasno... samo se spremite dobro za svaki slucaj i sve 5
Sretno  :)
What goes around comes around

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
upravo dobio mail,preliminarni sreda 9 maj u 11:45.sad na ucenje...... :plovim:

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile

Offline firefox

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
  • Indestructible
    • View Profile
Taj preliminarni da li je za sve ili samo odredene pozicije ""]]
The indestructible

Offline Alexandar mm

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
ja sam aplicirao za buffet steward verovatno je preliminarni za tu poziciju,i nadam se da nes nece mnogo muciti

Offline firefox

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
  • Indestructible
    • View Profile
Sretno svima koji su aplicirali i koji idu na preliminarni intervju 9 maja. Nadam se da vas nece mnogo gnjaviti i daviti.
The indestructible