Author Topic: 1.) Tko pla?a kartu? 2.) Kretanje po brodu  (Read 2668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IVAN87

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
cao,imam jos neka pitanja sto me iteresuju:

1)kad se dobije ugovor od princesa da si dobio posao,dali oni obezbijede avio kartu,ili ti moras platiti pa ti oni refundiraju kad dodjes na brod.

2)Dali osoblje za vrijeme pauze smiju posjecivati mjesta na brodu gdje idu putnici npr bazen itd.

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 1.) Tko pla?a kartu? 2.) Kretanje po brodu
« Reply #1 on: 20/April/2012 »
cao,imam jos neka pitanja sto me iteresuju:

1)kad se dobije ugovor od princesa da si dobio posao,dali oni obezbijede avio kartu,ili ti moras platiti pa ti oni refundiraju kad dodjes na brod.

2)Dali osoblje za vrijeme pauze smiju posjecivati mjesta na brodu gdje idu putnici npr bazen itd.

Kompanija ti placa kartu. Naprimer ako si iz Srbije svi mi krecemo za aerodroma Nikola Tesla u Bg. Avion ti naprimer polece u 6 sati ujutru ti moras biti na  aerodromu najkasnije 2 sata pre poletanja i odes samo na salter , kazes ime i karta te ceka tamo. tako da o karti nemas sta da mislis.

Za setnju i kretanje po mestima za putnike to kolko znam imaju pravo svi ali moras uvek da imas   plocicu sa imenom i ID card,ali nisam siguran  dali moras biti obucen u radnu odecu ili civilki.
Sto se tice bazena, posada broda ima svoj bazen i dva djakuzija na kraju broda mislim da je to Deck 7 i to je samo za Crew.

 Ako sam nesto pogresio,neka me ispravi neko ko je vec bio na brodu,posto ja sada cekam  :pop1: poziv na prvi ugovor i ovo ti govorim kolko sam ja informisan.

zzz  :pop:


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Passengers Only >I< Crew Only
« Reply #2 on: 20/April/2012 »

2)Dali osoblje za vrijeme pauze smiju posjecivati mjesta na brodu gdje idu putnici npr bazen itd.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)