Author Topic: Doslo vreme da se ide  (Read 5137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Doslo vreme da se ide
« on: 21/April/2012 »
Evo da sad pozdravim sve sa foruma posto ne znam ocu li sutra imati vremena jer sutra posle ponoci pravac na aerodrom pa frankfurt majami  :yeah:
Puno pozdrava za sefa i za sve ostale koji se trude da olaksaju drugima zivot na brodu,,
Ja odo na Coral Princess..cim uhvatim vremena za net javljam se da opisem malo kako je to prvih dana na brodu jer na celom forumu nigde nema posta o tim prvim danima ..tako da obecavam taj post  :uzdravlje:

i evo ga i ovaj cuveni smajli na kraju :  :plovim:   

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #1 on: 21/April/2012 »
javi jel ima free wi-fi na aerodromu u Frankfurtu  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #2 on: 21/April/2012 »
Sretno ti i mirno more  :plovim:  :D

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #3 on: 21/April/2012 »
hvala ..,,javljam ako bude bilo... :uzdravlje:

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #4 on: 22/April/2012 »
sretan put i mirno more  :happy:
don't dream your life live your dreams

Offline Sheila

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #5 on: 23/April/2012 »
Sretno  :D i pozdravi nam Lazzara puno.
Force yourself and you will be surprised what you can do!

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #6 on: 24/April/2012 »
evo da izdvojim malo vremena mada mi se toliko spava da jedva gledam ....
 krenuo iz beograda na aerodrom sam stigao negde oko pola 4 i zive duse nije bilo .. ovi iz lufthansa tek dolaze na posao oko pola 5 ,tad sam i podigao karte..e sad ono najuzbudljivije  a to je voznja avionom ...samo poletanje hmm imao sam osecaj da mi je bubreg negde u grlu  :haha: do frankfurta mnogo treskanja u avionu ali valjda je takav avion ...dolazim u frankfurt
u frankfutru  nema besplatan wi fi ..ako zelite da se javite kuci to zadovoljstvo kosta 10e  ,,oko 6 minuta razgovora,,,imam jos sat vremena do polaska za majami ,narucujem parce pice i kolu 6eura ...kad sam ugledao avion za Majami  e tu sam se prekrstio  ogromna ptica :) ulazim u avion sediste do prozora jeeejjj kao ovaj let sam se malo oslobodio pa mi drago sto je mesto do prozora,,do mene seda covek neki amer vidi se letio 100 puta...krecemo za majami ,,,avion mnogo mocan  podigao se bez trunke drmanja.. nakon nekog vremena pogledam na tv u avionu i pise da smo na 12000 metara i brzina 895 kmh   e tu sam reko budalo jedna gde si ti krenuo vracaj se kuci :)  let je trajao 10 sati  medjutim negde oko dva sata pred majami uletimo u neko nevreme i krene ono propadanje aviona ,pali se lampica za pojaseve ,,opet osecam bubreg u grlu ahhahah ,psujem u sebi...15 minuta se avion tresao da sam pomislio da ce se srusiti hahaha (naravno nisam spavao nista)  dolazak pred majami vedro nebo milina bozija ,,, slecemo u majami ja se krstim  i izlazim iz aviona ;;; e sad  ide frka,,odma imigraciono na proveru,,pustaju me,,idem da trazim agenta  a pojma nemam gde je jer je ovo ogromno jbt...lutam po aerodromu nekih pola sata pitam na informacijama i nista, nema agenta,,,odlucim se da idem direktno za hotel pa sta mi bog da ..ulazim u bus za hotel  crveni bus ima veliko slovo S :)  dolazim na recepciju devojka mi daje kljuc i bonove za veceru i dorucak ...odlazim u sobu tusiram se i sad razmisljam jbt sta da radim nema niko pojma da sam ja ovde ,,,zovem 24hprinces emergency,,,,javi se neki covek i ja mu kazem sta je bilo ,,kaze on nema frke  dolazimo po tebe u 7 ujutro i ides na coral ,spustam slusalicu i idem da sad na miru zveknem file minjon (morao sam da doplatim jer bon pokriva 27 dolara a on je 35 )   u hotelu naletim na neke rumune isto idu na coral i sad je vec malo lakse :)  nesto me zeza wi fi u hotelskoj sobi pa sam sisao dole na komp ....za sada toliko bice toga jos  ali spava mi se  .. puno pozdrava iz majamija ...

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #7 on: 24/April/2012 »
hahaha, care, bas sam se nasmijao :D
volim da procitam ovako iskrene postove :)
nek je sa srecom, uzdravlje :)
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #8 on: 24/April/2012 »
Posle svega procitanog,imam jedno pitanje? Koliko treba brodu da predje preko bare?n :rofl:
Nista me ne plasi,ni rad,ni slaba zarada,pogubljenost kako na brodu tako i u odlasku do broda,ma nist,samo taj avion...  :hehe:

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #9 on: 24/April/2012 »
Extra covjek :)
Opis do đoleta :)  :uzdravlje:
Ja jedva cekam da sjednem u taj avion po prvi put u zivotu da vidim kakav je to osjecaj  :pilot: naravno imam do toga jos da cekam.

PoOzdrav
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #10 on: 24/April/2012 »
Extra covjek :)
Opis do đoleta :)  :uzdravlje:
Ja jedva cekam da sjednem u taj avion po prvi put u zivotu da vidim kakav je to osjecaj  :pilot: naravno imam do toga jos da cekam.

PoOzdrav

Vjeruj najgori osjecaj u avionu je kad letis JAT-ovim djetlićem na liniji Sarajevo - Beograd, kad polijece ko da si na makadamu nekom, a kad poleti tako je spor da imas osjecaj da ce samo propasti nazad na zemlju, a poseban je dozivljaj kad sjedis na 11A sjedistu, pa pored sebe vidis propeler koji se tako krivo okrece ko da ce otpasti xD

Ti prekookeanski letovi su extraaaa!

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #11 on: 24/April/2012 »
Vjeruj najgori osjecaj u avionu je kad letis JAT-ovim djetlićem na liniji Sarajevo - Beograd, kad polijece ko da si na makadamu nekom, a kad poleti tako je spor da imas osjecaj da ce samo propasti nazad na zemlju, a poseban je dozivljaj kad sjedis na 11A sjedistu, pa pored sebe vidis propeler koji se tako krivo okrece ko da ce otpasti xD

Ti prekookeanski letovi su extraaaa!


Ahahahhahahahahhahahaa Naucit cu na svim jezicima reci pomozi mi boze prije nego sjednem u sarajevu na avion :D
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Doslo vreme da se ide
« Reply #12 on: 13/May/2012 »
evo da vam se javim sa Cora princesa ..nemam puno vremena,,pisem jedan post u kabini  pa kad budem imao vremena postavicu ga ..sutra treba da izadjem u vankuver malo da prosetam , i to po prvi put otkako sam se ukrcao jer nisam dobio od amera dozvolu da mgu na americko kopno,,,oni kazu kao 2 nedelje a ja mislim da ce to da bude i 3 meseca ,,tako da samo cu moci u vankuver da izlazim za sada,,mnogo se radi ,,,12 sati dnevno  ujutro pola sata pauza  pa 2 sata pauza za rucak i navecer pola sata pauza za veceru ...legnem oko 24 ustajem u 6,30   nadam se da cu postaviti onaj post uskoro pa ce vam sve biti jasnije