Author Topic: Sledeci intervju za Uniworld  (Read 4366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan1987

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Sledeci intervju za Uniworld
« on: 25/April/2012 »
Pozdrav svima, jako bih bio zahvalan kada bi mi neko rekao kada se ocekuje sledeci intervju za Uniworld, znam da je krajem godine ali da li neko zna preciznije kada? Hvala unapred na odgovoru.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Sledeci intervju za Uniworld
« Reply #1 on: 26/April/2012 »
Pozovi Riverside i pitaj,zato sto je mnogo ljudi preslo sa Uniworlda na Viking;moj drugar je prosle nedelje zvao cisto zbog informacije,a ispalo na kraju da ide za mesec-dva;kao cabin steward.
pozdrav

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Sledeci intervju za Uniworld
« Reply #2 on: 26/April/2012 »
Pozovi Riverside i pitaj,zato sto je mnogo ljudi preslo sa Uniworlda na Viking;moj drugar je prosle nedelje zvao cisto zbog informacije,a ispalo na kraju da ide za mesec-dva;kao cabin steward.
pozdrav

Nazdravlje.Izgleda da su zaboravili na kandidate koji cekaju preko godinu dana za ukrcavanje.Svaka im cast,ozbiljnost i profesionalnost na nivou.

Offline Informativno

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Sledeci intervju za Uniworld
« Reply #3 on: 20/October/2019 »
Zdravo svima! Zna li neko kako ili kome aplicirati za rad za Uniworld za sezonu 2020? Hvala unspred

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Sledeci intervju za Uniworld
« Reply #4 on: 28/January/2020 »
Koliko vidim nikakve sanse za nas iz Srbije za uniworld,pre su i zaposljavale koliko toliko non EU i nase kuvare,ali sada izgleda iskljucivo EU pasos,ja sam vise puta slao i za kitchen porter a video sam u oglasima da im treba i uvek su mi isto odgovorili.


Mada nema veze sa vezom,ako imas vizu valjda mozes svugde da putujes u EU,jer sam ja pre i na drugoj kompaniji plovio i do Holandije sa vizom..tako da ovo ne pije vodu sto oni kazu

Thank you for your email. We have replied to you last year and unfortunately still due to legal reasons we are not allowed to hire any new employees, who are not citizens of EU / Switzerland. Also, if you have a valid permit/visa in one country and are able to travel in EU, it is not enough. Our ships are sailing through many countries and you need to be entitled to work in every of them.

 

I am sorry that I do not have better news, but there is nothing I can do.

We wish you all the best in your future endeavors!