Author Topic: Imam zakzano za vizu u BG, danas trebao sti?i ugovor na mail, nije još uvek  (Read 4925 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Može pomoć?? Imam sutra zakzano u 8.30 za vizu u BG, danas je trebao da mi stigne ugovor o radu na mail, koji nije stigao još uvek, i ja sad ne znam šta da radima ako ne stigne do jutra, da li da se pojavim tamo bez ugovora ( što mi nema smisla jer je to važan dokument) ili uopšte da se ne pojavim? I u slučaju ako se ne pojavim šta se dešava?

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Recimi preko koje agencije se zaposljavas na brod?
Posto naprimer mi koji smo isli preko Safe Cruse agencina na brod, mi koji nismo iz Beograda nego iz unutrasnjosti da se nebi cimali da dolazimo jedan dan samo po ugovor od kompanije za ambasadu a sledeci dan da idemo ponovo u Bg na intervju za vizu, nas je cekala ujutru ispred ambasade sekretarica od agencije sa ugovorima. Znaci samo na preda mi u ambasadu a ona svojim putem.
Kao sto si i samo rekla ugovor je jako velika stvar za vizu ustvari i glavna jel po tome oni vide da si ti stvarno zaposlena na toj i toj kompaniji i da im trebas,a sve ostalo sto pricas ovako je macka u dzaku, ja mislim da nevredi ici u ambasadu bez toga.
E sada sta ce se desiti ako se nepojavis a imas zakazano stvarno neznam  :hmm: !
Salji agenciji mail i zovi je sutra ranom zorom ako nestigne mail do ujutru drugo neznam sta da ti kazem.

zzz

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile

Preko kouzona, zvali su me u utorak da se ukrcam 12 maja, i da zovem da zakažem što pre ambasadu, što sam uradila, poslali su mi danas sva dokumenta poštom, međutim ugovor treba mailom da stigne iz Amerike i nikako da stigne. Pa ne znam jel mi gore da se pojavim bez ugovora pa da me odbiju ili da se uopšte ne pojavim...
Naravno da sada u agenciji nema nikog, a danas popdne kad sam zvala rekli su stiće ugovor danas sigurno...

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Nadji cvrst razlog da otkazes termin, ili jednostavno budi iskrena i reci da jos uvijek cekas ugovor, znaju oni u Ambasadi sve ne brigaj :)
Znam da sa otkazivanjem termina nema problema, a za razlog to ne znam ... al' probaj budi iskrena... ili da kouzon nazove pa da vidi sta i kako.

Pozdrav i sretno! :pop1:
What goes around comes around

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Nadji cvrst razlog da otkazes termin, ili jednostavno budi iskrena i reci da jos uvijek cekas ugovor, znaju oni u Ambasadi sve ne brigaj :)
Znam da sa otkazivanjem termina nema problema, a za razlog to ne znam ... al' probaj budi iskrena... ili da kouzon nazove pa da vidi sta i kako.

Pozdrav i sretno! :pop1:

Hvala na podršci :) Na kraju sam sinoć zvala na mobilni, kažu bilo je došlo do nesporazuma ( nemam pojma kakvog, nisam ni pitala, bila sa srećna jer sam uspela nekog da nađem u to doba ) pa su zaboravili da mi pošalju ugovor, tako da su sinoć kasno poslali i stigla sam danas u ambasadu  :D

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Jesi dobila vizu?  :run:
What goes around comes around

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Jesi dobila vizu?  :run:


Jesam :) Evo danas se vratila sa treninga iz Skoplja :)

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Jesam :) Evo danas se vratila sa treninga iz Skoplja :)

Cestitam!! Sada samo jos da stigne ugovor pa da se krece na put!!

zzz

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Cestitam!! Sada samo jos da stigne ugovor pa da se krece na put!!

zzz

Stigao ugovor, medicinski :) samo čekam na britnasku vizu, s obzirom da se ukrcavam u Engleskoj. To sam juče imala, rekli su mi da stiže za 5 do 15 radnih dana, ja se nadam da će stići do petka jer ja tada imam let.