Author Topic: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor  (Read 14247 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline josefine

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Malo gledah i ne vidim sličnu temu... možda griješim no...
Eto dok čekamo da podijelimo iskustvo čekanja  :D
Kako kratite one sate kad se nađete sami s mislima pa analizirate i razmišljate kad će više.. kad će taj ugovor... kad ću se više ukrcati?
Ja izvukla staru Bagaticu i krojim  :hekla:
ili zapalim za teren pa izgnjavim frendicu s partijom tenisa  :-))))'

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #1 on: 02/May/2012 »
ma ja uopče ne razmišljam o ugovoru,kad dođe dobro dođe  ;D a do onda vrijeme kratim svakodnevnim uživanjem u ribolovu :D

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #2 on: 02/May/2012 »
Blago tebi pa ne razmisljas :D Ja tratim vrijeme provjeravanjem mailova bar 3 puta dnevno  :hekla:

Rostilj - Pive (hvala Bogu na lijepom vremenu) Malo nekog treninga i nedeljom nogomet...

Ali u svakom slucaju nimalo ugodna situacija kad cekas ovako a ne znas kad ce stici taj LoE

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #3 on: 03/May/2012 »
ja sam uvek morao da nadjem nekakav posao ili nesto honorarno da radim, cisto da ne izludim :)   bilo je to dugih 5 meseci...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #4 on: 03/May/2012 »
Blago tebi pa ne razmisljas :D Ja tratim vrijeme provjeravanjem mailova bar 3 puta dnevno  :hekla:

Rostilj - Pive (hvala Bogu na lijepom vremenu) Malo nekog treninga i nedeljom nogomet...

Ali u svakom slucaju nimalo ugodna situacija kad cekas ovako a ne znas kad ce stici taj LoE


Uskoro cu u Sarajevo prijatelju vizu ganjat pa hocel' me sacekat taj rostilj ?? ja cu ponijet piva pa da zasjednemo malo ??
Povest cu i Tuzlanki malo :) aaaaa PA DA UBIJEMO VRIJEME! :D  :smack:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #5 on: 03/May/2012 »

Uskoro cu u Sarajevo prijatelju vizu ganjat pa hocel' me sacekat taj rostilj ?? ja cu ponijet piva pa da zasjednemo malo ??
Povest cu i Tuzlanki malo :) aaaaa PA DA UBIJEMO VRIJEME! :D  :smack:

Ja nebih zaista da se namecem  :haha: ali i ja sam iz Sarajeva,jer Tuzlaka da ceka rostilj a da mene ne ceka,e to je vec neka diskriminacija i sverc :party:

EDIT:Ja cu ponijeti hlje*a. . .
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #6 on: 03/May/2012 »
čuj kad  se več spominje neki roštilj da ne kompliciramo dođite vi k meni u Zagreb pa čemo okrenut roštilj,i neku gajbu pive hehe

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #7 on: 03/May/2012 »
:haha: BUJRUM! Mene sto se tice i rostilj i pive, mogu i kokteli, samo leda ponesi  :yahoo:

A tuzlanke su beton!  :party:

Collector, bujrum i ti xD

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #8 on: 04/May/2012 »
:haha: BUJRUM! Mene sto se tice i rostilj i pive, mogu i kokteli, samo leda ponesi  :yahoo:

A tuzlanke su beton!  :party:

Collector, bujrum i ti xD

Skupit cemo se vala sa ovog foruma sto nas vise bude to bolje ! :) Sjetit cemo se i tebe shefe makar nazdravit za tebe jednom  :uzdravlje:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #9 on: 13/August/2012 »
Srecom sto je ljeto pa svaki dan poslije posla idem na plazu, u suprotnom bih posla u lude!!!  :D Inace ugovor na poslu mi je do kraja septembra, tako da se nadam da ce mi dani brze proci. Gledam u kalendar i krizam dane do 02.10., pa poslije 5 min. opet, kao da se nesto u medjuvremenu promijenilo...  :sprda:

Citam ovaj forum svakodnevno, uvijek neke nove informacije koje su mi, ne znam kako, promakle... Obzirom da znam na kom ce mi brodu biti koledz, izucavam ga preko net-a i citam razna iskustva, skinula sam plan kruzeva za tih par sedmica koliko cu provesti na njemu pa googlam ta mjesta, itd... Nije lose.  :)

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #10 on: 13/August/2012 »
Srecom sto je ljeto pa svaki dan poslije posla idem na plazu, u suprotnom bih posla u lude!!!  :D Inace ugovor na poslu mi je do kraja septembra, tako da se nadam da ce mi dani brze proci. Gledam u kalendar i krizam dane do 02.10., pa poslije 5 min. opet, kao da se nesto u medjuvremenu promijenilo...  :sprda:

Citam ovaj forum svakodnevno, uvijek neke nove informacije koje su mi, ne znam kako, promakle... Obzirom da znam na kom ce mi brodu biti koledz, izucavam ga preko net-a i citam razna iskustva, skinula sam plan kruzeva za tih par sedmica koliko cu provesti na njemu pa googlam ta mjesta, itd... Nije lose.  :)

barem neces izgoriti na suncu kad dodjes na karibe ako sad dovoljno pocrnis  :yeah:
 

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #11 on: 13/August/2012 »
Sto je najgore - ne volim da se suncam, cuvam svoj aristokratski ten.  :D   :) Tako da ce vjerovatno biti kontra...  :D

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #12 on: 13/August/2012 »
Citam,valjda svaki dan po jednu knjigu.. :rolleyes:
Na netu sam stalno i provjeravam sve od fejsa,meila,foruma..
I samo mislim da mi se sto prije ukrcat  :rofl:

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #13 on: 13/August/2012 »
Vidim pozive pa da se prikljucim i ja :) Beer Fest pocinje sutra i trajace do nedelje tj ponedeljka ujutru tako da izvolite svi u Beograd :D Da prekratimo cekanje za tih 4 do 5 dana bar :D
A sto se tice mog nerviranja i iskevanja ... pregledam mail-ove nekoliko puta tokom dana a i noci...smaram agenciju jednom nedeljno i tako u krug :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: kako kratite vrijeme dok ?ekate ugovor
« Reply #14 on: 20/August/2012 »
Malo gledah i ne vidim sličnu temu... možda griješim no...
Eto dok čekamo da podijelimo iskustvo čekanja  :D
Kako kratite one sate kad se nađete sami s mislima pa analizirate i razmišljate kad će više.. kad će taj ugovor... kad ću se više ukrcati?
Ja izvukla staru Bagaticu i krojim  :hekla:
ili zapalim za teren pa izgnjavim frendicu s partijom tenisa  :-))))'


xexexe...znaci nisam jedina koja haoticno proverava sve na internetu od fb do svih postojecih mailova  :hmm:
ja sam 10 maja 2012 dosla sa broda,tu vec od 15 sam krenula da radim u kazinu,ne zbog para vec je Kikinda izuzetno mali i dosadan grad,i predispozicije za samounistenje i samoubistvo su neverovatne...26 septembra idem na Star,radim jos malo...cisto da mi vreme brze prodje  :party: a onda  :plovim:
smile is my answer ;D