Author Topic: Pozdrav svima, rado bih se otisnuo kao recimo Bar Waiter  (Read 1223 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Evo da i ja pozdravim sada kad mi je acc dobio dozvolu  :-))))'

Za forum nisam cuo prije, jucer mi stari reko da se prijavim jer zna da sam mu brujio kako bi isao na kruzere.  
Procitao sam dobar komad tema, i iznenadilo me koliko slicnih sebi sam zapravo vidio.
Zavrsio sam gimnaziju i spletom cudnih odluka nisam upisao fakultet, al ne kajem se toliko, koliko moji starci dizu tlak s time  oT
Također kao i neki jos ovdje nemam iskustva u konobarenju (barem ne u radnoj knjizici),ali rado bih se otisnuo kao recimo Bar Waiter preko "Employment Power-a".
Većina vas savjetuje kako je najbolje ostvariti bilo kakav kontakt i to što prije.  Htio bih samo pitati  za neka iskustva preko njih, cisto da znam na cemu sam.  
Engleski govorim dosta dobro, iako mi je sada žao što sam Njemački zapostavio, znao bi se pomalo sporazumjevati uz pantomimu   :haha:
Mlad sam što bi također mogla biti prednost, u 10. mjesecu cu napuniti 21 godinu

Eto toliko zasad o meni ,i unaprijed zahvaljujem na svakoj informaciji i pomoći =)   :uzdravlje: