Author Topic: zanima me ova agencija A Priori, za sobarice  (Read 5112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PlavaBrale

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav svima,
evo ovako. Planiram se ukrcat na brod. Do sad nikad nisam bila na brodu, imam tonu radnog iskustva na kopnu (iako mislim da to sad nije ni vazno). Konkretno zanima me ova agencija A Priori, za sobarice. Da li su mi potrebne brevete za ukrcaj, koje mi trebaju, da li je netko od vas tu radio, jesu li dobre place? Ukratko sto sve trebam obavit prije ukrcaja. Unaprijed zahvaljujem na svakoj informaciji  :-*

Offline SunFlower29

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: zanima me ova agencija A Priori, za sobarice
« Reply #1 on: 06/May/2012 »
Pozz evo ja ti mogu reci sta sve trebas za ukrcaj jer sam i sama dobila posao na brodu preko agencije A priori (Suzi je super, svakako preporucujem tu agenciju) i cekam samo ukrcaj :)
Najprije se javis agenciji putem maila posaljes cv na eng i dogovoris test iz engleskog, kad polozis test koji se pise u Opatiji ispunis sve ostale formulare i cekas intervju sa predstavnikom kompanije...mislim da ti je za sobarice u 6 mj..
kad prodjes intervju tj dobijes posao ides na d1 tecaj, i onda cekas ugovor pa radis matrikulu, ljecnicki i vizu i to je to :)
sto se samog posla sobarice tice to ces nac na forumu jer ja idem na brod kao server u cucini :) nadam se da sam pomogla

Offline PlavaBrale

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: zanima me ova agencija A Priori, za sobarice
« Reply #2 on: 06/May/2012 »
Hvala puno puno puno  ="" ="" =""