Author Topic: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.  (Read 7644 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #15 on: 13/May/2012 »
Ako smo vec kod traženja pravilnijih riječi i riječi koje se više koriste , tj. riječi koje su bolje za forum i pretraživanje kako šef kaže, zašto koristiš "netko" kad je bolje i korisnije "neko".
     

I ja aferim. Nigdje nisam napisao da sam ja savršenstvo bez mane.
"Netko" koristim vjerovatno jer je važno i kakvu publiku forum privlači.

I samo još jedno da kažem ja majst0re ne znam koji ti google koristiš ? Kineski? Ili koji već??
Ne vidim šta nije uredu sa ovom riječi "orginalnije"?
Našao si dlaku u jajetu i praviš dramu bezveze.


Guffi, da li je moguće da ne vidiš kako nisi napisao "originalnije", nego "originalinije"?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #16 on: 13/May/2012 »


Kad vec Sef nije zakljucao topic jer je izletio s tracnica eto prilike da ubijem malo vremena.


Dali nekada možemo da sagledamo stvari realnije da mnogi nemaju vremena da vode računa o " , . ! ?" (pravilnom izgovaranju riječi) , itd....
Ne slazem se da je slobodno vrijeme uzrok ovih pogresaka. Posljednje sate hrvatskog jezika odslusao sam u srednjoj skoli, ali me to ne sprijecava da tezim pravilnom izrazavanju te izbjegavanju koristenja dijalekta na medjunarodnom forumu. Razlozi za to su (nadam se) ociti.

Majst0r je osoba koja voli da bude u pravu UVIJEK i mora da bude najpametniji.
Nisam jos upoznao osobu koja ne voli biti u pravu. Ono sto mi stvara odredjenu razinu nelagode jest kad mi se dokaze da nisam u pravu. Kad se to dogodi, (najcesce) priznam.

Svaki njegov post iznervira mnogo forumaša , ispravlja forumaše , kulturno ih omalovazava , ponižava i pokušava ispraviti krivu drinu. (neće moći) (a mi svi šutimo i izbijegavamo dvoboje)

Ne slazem se.
Moguce je da "svaki moj post iznervira mnogo forumasa", ali osim ako nemas neki meni nevidljivi komunikacijski kanal s ostalim forumasima - to je tvoje osobno misljenje temeljeno na pretpostavci.
Molim primjer kulturnog omalovazavanja bilo koga na ovom forumu s moje strane. Takodjer molim primjer za ponizavanje.

Ja lično još ništa korisno nisam pročitao od njega vezano za brod , čak sam još mogao i da nadrljam oko ne plaćanja provizije.
:hmm:

Kad procitam neko pitanje za koje vec ne postoji odgovor, a da znam odgovoriti - najcesce i odgovorim. Vecina postova su pitanja za koja nisam kompetentan dati dobar odgovor (specificna za neku kompaniju ili posao o kojima malo znam) ili vec postoji odgovor negdje na forumu.

Ispravio si Collector604 radi zareza ispred "i" slova. Zašto? Zato jer ideš sa ciljem da ga provociraš...
To nije bio cilj. Mozda imam cudan smisao za humor?

Ako smo vec kod traženja pravilnijih riječi i riječi koje se više koriste , tj. riječi koje su bolje za forum i pretraživanje kako šef kaže, zašto koristiš "netko" kad je bolje i korisnije "neko".

"Neko" je standardizirani oblik za srpski i bosanski jezik dok se u hrvatskom jeziku koristi oblik "netko". Ne kritiziram nikoga radi pravilnog koristenja vlastitog jezika bio to srpski, hrvatski ili bosanski jezik.

... jer njegova uvijek mora da bude zadnja. ;)

E, ne mora!
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #17 on: 13/May/2012 »
ja mislim da je ovaj thread jedna dobra prica za balkance :)
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #18 on: 13/May/2012 »
ja mislim da je ovaj thread jedna dobra prica za balkance :)
Thread na kojem se moze nauciti ili bar procitati kako da se zaradi para je dobar za balkance, no posto toga nema ( something like the holy grail ) balkanci i dalje POSTaju, spammaju, tragaju, trollaju, citaju, zapomagaju, gladuju, itd ...
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #19 on: 14/May/2012 »
Sve ce to narod da pozlati.
A sefe vidio sam svoju gresku zato sam i napisao "nasao si dlaku u jajetu.."
Ne vidim neku potrebu da se raspravljam sa covjekom radi jednog slova :)

 :pilot: :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #20 on: 14/May/2012 »
 :haha:  Na šta izađe ova temaaaaaaa!!!

Čestitajte čovjeku što je napravio, treba više ovakvih tema, one održavaju forum u životu :rasta:


Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Pri?a za BALKANCE i sve koji se pronadu.
« Reply #21 on: 14/May/2012 »
:haha:  Na šta izađe ova temaaaaaaa!!!

Čestitajte čovjeku što je napravio, treba više ovakvih tema, one održavaju forum u životu :rasta:



Hvala na podrskama  :uzdravlje: :uzdravlje:

A šefa bih zamolio ako može da zaključa ovu temu iili da je obriše a ja ću napraviti novi topic sa naslovom Motivacija i podrska moreplovaca.
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING