Author Topic: Image - Carnival - Princess 2012 (Dokle je ko dogurao sa papirologijom?)  (Read 8164 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Hvala :) i jeste, i mene je pitao Tomislav mogu li i finansijski sve da postignem ali srecom, imam od koga da pozajmim, inace, verovatno ni ja ne bih mogla sada.
Idem vec danas za Beograd, da se ne bih cimala sutra ranom zorom pa se javljam nakon lekarskog. Hvala tebi na tvojim postovima, sad znam da odmah obratim paznju na svaki potpis i pecat da bude na mestu, da ne bih i ja imala problema sa time posle i sretno ti sa vizom, mada tu sreca i nije potrebna koliko sam cula.. Dovoljan je LOE i viza se dobija bez problema. Valjda ces i ti uskoro da letis :)

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Evo Goofy-a kako je i obecao da ce obavijestiti naime bio sam 3 dana u sarajevu cimao se al' sve je proslo bez belaja.
Dobio sam Vizu na 1godinu  :yeah: što nije loše sl. put se nadam na više godina :))
Goofy  je poslao i sve potrebne dokumente koje je kompanija (Image) direktno trazila od mene.
18.06.2012 iidem na trening u zagrebu pa cemo pisati malo i o tome jer niko nista nije konkretno pisao. I onda kada odletim daleko bice slika i snimaka ma svega.

Vozdra forumasi.  :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline CeboAmebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Odlično!

Sada imaš sve papire koje trebaš imati...

Sretno na treningu.

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Svaka cast, GuffI :)
I ja sam danas dobila svoj ugovor, sutra zakazujem razgovor za vizu, a 14. vec letim za Majami :D

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
To drugari bas mi je drago golubice ti ces mozda sa mojim kolegom letit Nenadom jednim ako on ne bude pao na ljekarskom ili nesto mozete skupa ;)

A ti ceboAmeboo dokle dogurah drugar?  :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
To drugari bas mi je drago golubice ti ces mozda sa mojim kolegom letit Nenadom jednim ako on ne bude pao na ljekarskom ili nesto mozete skupa ;)


Hajde bas mi javi ako bude letio kad i ja da se povezemo nekako pa da letimo zajedno :)
Zakazala sam razgovor za vizu vec sad za ponedeljak , tako da  06.06. bi trebalo  da imam i vizu u pasosu kod sebe i ostaje mi samo pakovanje :D

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Hajde bas mi javi ako bude letio kad i ja da se povezemo nekako pa da letimo zajedno :)
Zakazala sam razgovor za vizu vec sad za ponedeljak , tako da  06.06. bi trebalo  da imam i vizu u pasosu kod sebe i ostaje mi samo pakovanje :D

Eh ne znam tamo kod vas kako je , ja sam predao vizu 29.05 i rekli mi da dodem sutra dan odma po nju izmedu 2i3 30.05 imao gotovu vizu i tako je svima sutra dan odma bude gotova.
Ajde aBd da to sve bude dobro i zaboravih da zahvalim na podrsci hvala vam. (nemojte zamijerit)
I da u vezi mog frenda nece on ici otkazao je sve nije se snaso :| a mogao je al' o tom po tom.

VoOozdra
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Eh ne znam tamo kod vas kako je , ja sam predao vizu 29.05 i rekli mi da dodem sutra dan odma po nju izmedu 2i3 30.05 imao gotovu vizu i tako je svima sutra dan odma bude gotova.
Ajde aBd da to sve bude dobro i zaboravih da zahvalim na podrsci hvala vam. (nemojte zamijerit)
I da u vezi mog frenda nece on ici otkazao je sve nije se snaso :| a mogao je al' o tom po tom.

VoOozdra

Steta za drugara, bas mi zao. I ne brini, niko ti ne zamera nista, svi smo u slicnoj frci, znamo kako je :)
Kod nas se ne ide za vizu, obavezno je koriscenje DHL-a (kurir sluzba) kojim nakon max 48h pasos stize na kucnu adresu.

Offline darkoons

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pretpostavljam da je neko od vas vec otisao? :)) Dobio sam posao preko Safe Cruise kompanije iz Beograda, na Princess-u, fotograf. Proslo je nas cetvoro na poslednjem intervjuu, sad jos cekamo da nam jave za vize (zakazu), pa da cekamo onda ugovor i datum polaska. Samo da se ne oduzi.... :)

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
sve sredjeno, letim 9 avgusta za majami :yahoo: :yahoo: :yahoo: :pilot:

Offline Tyler

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
koliko dugo si cekao od intervjua do datuma polaska ?   :)