Author Topic: Image - Carnival - Princess 2012 (Dokle je ko dogurao sa papirologijom?)  (Read 8103 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Post za sve fotografe koji su prosli i one koji nisu prosli Interview-e od početka ove godine.
Dokle je ko dogurao sa papirologijom , ko šta treba da vadi , dali neko ima problema , gdje je ko zapeo , zasto nije prosao...

Vrijeme je da se okupimo na jedno mjesto.

Ja sam prosao interview 21.marta za Image
Uradio sam ljekarski pa sam odmarao 3 sedmice.
Sada je dosao red na vizu no naime prije toga moram da rijesim medic koji nije regularno ispunjen , sad mi je tu frka neke stvari su izostavili i fali jedan nalaz Anti HAV IgM.
Dobio sam alternativni LoE u kojem stoji Allure of the Seas 22 july. (predpostavljam svi iz moje grupe)
Kao sto rekoh alternativni nije to taj datum kada letim ali pravi dizem za 10ak dana kad budem odlazio po vizu. Pa cu da vas obavijestim i da nazdravimo u to ime  :uzdravlje:


Poozdrav svim fotografima.  :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline neno90

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
poz, eto ja prosao za carnival 5.5. u ZG, rijesio sam d1, i sad cekam da mi se javi suzi za ugovor i datum ukrcaja pa da idem na lijecnicki i po pomorsku knjizicu ..i onda lagano naprijed :)

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Samo naprijed prijatelju al' nije valjda da smo samo nas 2 na forumu ove sezone?
Fotografi sta je sa ostalih?
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline CeboAmebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Ej. Evo i ja da se javim.

Još uvijek čekam ugovor od Carnivala. Suzy će me o tome obavjestiti, a onda "ODMAH" kako ona uvijek naglašava otići do Rijeke na D1 i lječnički.

Ej, Neno, nisam znao da si i ti ovdje :-)

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Pozdrav i od mene :)
Ja sam 5.5. u Zg prosla za Carnival ali od cuvenog ponedeljka sa rezultatima se nista ne desava, osim sto mi je naredni dan jos Tomislav potvrdio da sad sedim i cekam njegov znak da krecem po lekarski i sad tako cekam, cekam i cekam.. jos ova zima udarila opet grrr al bitno da se ide :D

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
ja sam prosao kad i autor teme, a i tu smo negdje sto se tice papirologije :)
iduci korak je viza, ove sedmice cu da kupim kod i da se narucim i onda cekamo pravi LOE i datum ukrcavanja.

pozdrav za buduce kolege ;)
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Pozdrav i od mene :)
Ja sam 5.5. u Zg prosla za Carnival ali od cuvenog ponedeljka sa rezultatima se nista ne desava, osim sto mi je naredni dan jos Tomislav potvrdio da sad sedim i cekam njegov znak da krecem po lekarski i sad tako cekam, cekam i cekam.. jos ova zima udarila opet grrr al bitno da se ide :D

Da svi smo tako cekali ;) nebrini se uskoro ce da ti da zeleno svijetlo al' posle ljekarskog ja sma cekao mjesec dana da ovi u medic departmentu sve to provjere lijepo.
Helem nije mi dobar bio ljekarski par pitanja nisu ispunili pa su to ispravili danas mi dolazi postom i rijeseno.
Kao sto aleksabl kaze tu smo negdje skupa jer smo na isti datum bili na interview-u i naravn prosli ga :DD
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline neno90

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
evo nama danas suzi poslala mail sa onim potvrdama od carnivala da smo prosli pitala nas kad bi bili spremni da idemo.. i sad cekamo ugovore bez kojih naravno ne mozemo nista dalje rjesavat ...ali bitno da ide naprijed lagano :))

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
GUFF| - nije da se brinem, zapravo, da budem iskrena, Tomislav je nama odma otvoreno rekao da od datuma kad prodjemo intervju do ukrcavanja ce verovatno proci 4-5 meseci jer trenutno imaju dovoljno fotografa al sam se nekako ipak nadala da ce ovo sa lekarskim ici mnogo brze, zatim i viza pa da cu znati datum unapred i moci da se organizujem. Planiram krajem sledeceg meseca jos neka putovanja po Hrvatkoj i Italiji pa mi malo frka da ne budem bas negde na putu a da mi se tad javi da moram na lekarski. Ne volim kad ne mogu sebi da organizujem vreme al sad, sta je tu je..
Hvala na podrsci :)

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
GUFF| - nije da se brinem, zapravo, da budem iskrena, Tomislav je nama odma otvoreno rekao da od datuma kad prodjemo intervju do ukrcavanja ce verovatno proci 4-5 meseci jer trenutno imaju dovoljno fotografa al sam se nekako ipak nadala da ce ovo sa lekarskim ici mnogo brze, zatim i viza pa da cu znati datum unapred i moci da se organizujem. Planiram krajem sledeceg meseca jos neka putovanja po Hrvatkoj i Italiji pa mi malo frka da ne budem bas negde na putu a da mi se tad javi da moram na lekarski. Ne volim kad ne mogu sebi da organizujem vreme al sad, sta je tu je..
Hvala na podrsci :)

Samo pozitivno misli neće ti se to desiti ;) Sve će da prođe glat moli boga samo da se ne zezaš kao ja meni danas došao poštom novi ljekarski "lik" je zaboravio da udari pečat i potpis na dokument.
PoOzdrav sve će proci super.
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Goofy je danas zvao ambasadu u Sarajevo i zakazao sastanak najraniji 29 maja.
Tamo pičim da uzmem pravi ugovor i idem predati papire za vizu sa velikim nestrpljenjem u sebi jedva cekam da uzmem ugovor i platit cu tamo u internet klubu nesto malo vremena da vam se javim iz sarajeva i tacan datum kada goofy leti eto pozdrav za sada.
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline CeboAmebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Sretno prijatelju! Javi kako je prošlo.

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Sretno prijatelju! Javi kako je prošlo.

Hocu lave moj javljam cim to sve prodem kako sta i gdje ugl necu vas zaboraviti poozdrav :DD
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline golubica

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Zdravo drugari :)
desio mi se neverovatan preokret :D Prekjuce me nazvao Tomislav i pitao zelim li i mogu li da letim 15.06. Prvo sam cutala koji trenutak a onda kao neke udavace koje su konacno ulovile nekog pocela da vicem DA DA DA :)
Krenula hajka za papirima i kod mene. Juce sam u Novom Sadu izvadila zutu knjizicu (500din) , vakcinu nisam primila, samo je lekar prepisao MMR sa datumom iz 1996. iz moje stare knjizice. Nazvala sam posle Medicinu Rada na Novom Beogradu, pitala ih da li  je to u redu , obzirom da sam je primila 1996. i rekli su da nema problema samo da ponesem zutu knjizicu sa sobom. Termin za pregled se ne zakazuje, moze se doci svaki radni dan od 7-9h. Pitala sam ih jos i za one testove koje se ne rade kod njih da li mogu da ih odradim danas u Medlabu u Novom Sadu te ponesem sutra sa sobom i rekli mi da ne, moram i to u Beogradu. To mi vec nije jasno zasto jer znam ljude koji su radili u Novom Sadu da ne bi lutali po Beogradu i gubili vreme a i na lekarskom je naznaceno da se radi u nekim privatnim laboratorijama (Medlab, Hexalab..) E sad, koja je razlika izmedju Medlaba u Novom Sadu i Beogradu ja ne znam ali eto, moram i to u Beogradu. No, to neka mi bude najveci problem u svemu :) Obzirom da sam zensko, rekli su mi i da pripremim oko 10500din za lekarski. To je to za sad, nadam se da cu uspeti sutra sve da zavrsim kako treba i da ce svi nalazi biti u redu te da mogu odmah da predjem na vadjenje vize jer nemam mnogo vremena do polaska.
Drzite mi fige, i ja cu za Vas :) Sretno svima

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Bravo golubice samo naprijed.
Moj frend koji je bio samnom na interview-u 21 marta u Zagrebu za Image nije prosao i prosao je za Carnival isto mu Tomislav rek'o da ce 15.06 ali on odustaje izgleda nema novaca da odradi potrebnu dokumentaciju.
Vjerovatno je prepoznao da ces ti to prije odradit zato sto prije odradi I PALI ODAVDJE. Ja u utorak idem 29-04 na Interview za Vizu i ocekujem detalje leta i svega toga.

PoOzzdrav
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING