Author Topic: Novi Pocetak  (Read 3740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ludodete

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Novi Pocetak
« on: 15/May/2012 »
Pozdrav svima. Aleksandar,samac,31 godina,bez nostalgije,srednje znanje engleskog jezika,Vojvodina,Srbija.
Prvi novi pocetak u zivotu je odvajanje od roditelja sa 18 i pronalazenje stana i posla u struci .
Drugi novi pocetak je posle prodaje firme u kojoj sam kontinuirano radio 9 god na ucinak, odlazim na blef sa 200e u Crnu G. u Podgoricu.
Pronalazim Najboljeg gipsara(Dry construction) u gradu i ponudim mu da me probno zaposli bez primanja dok god on misli da je to potrebno.
Posle 6 dana dobih 20e po danu i potvrdu da ostajem i radim,ali zarada ide od postavljenog kvadrata gipsa.
Tako sam u ovom poslu poceo da radim opet na ucinak i opet mi je vreme bilo novac...
Treci novi pocetak je posle par zaleta poslodavca u pogresne poslove,napustam ga posle 7 meseci i vracam se u Srbiju sa par hiljada eura.
Devojci otvaram na poklon kafic u centru grada,koji i danas drzim.
Usput sam imao razne mini ambicije,kao sto su kulinarske,kada sam pozeleo da u lokalu pravim pice i razna slana i slatka jela,naravno naucih i usavrsih.
Zaintrigira me graficki dizajn,kupujem racunar i usavrsavam vektorsku grafiku i radim izmedju ostalih, logo za Federalne Zlatne Rezerve USA.
Pomislih,u nasim salonima ne postoji muski kozmeticar za pedikir i manikir,pa sam kupio sve potrebno,usavrsio to i radih iz hobija cudivsi ljude oko sebe.
Jedino sto nemam je nikakav dokument o vestinama koje sam nabrojao.
Uclanih se ovde sa zeljom da se dobro pripremim za ono sto zelim,ako nisam previse star, a to je novi pocetak verovatno u podpalublju nekog kruzera naravno sa ambicijom ,koju cu nadam se pisati ako mi se planovi ostvare.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Novi Pocetak
« Reply #1 on: 15/May/2012 »
Nisi prestar. Kakav ti je engleski?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ludodete

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Novi Pocetak
« Reply #2 on: 15/May/2012 »
Nisi prestar. Kakav ti je engleski?
Konverzija mi je dobra,no ne mogu sam sebe da ocenim,ali mislim da u skoli jezika mogu da mi kazu na kojem sam nivou i ispravim eventualne bagove za mesec dana,siguran sam u to. Par dana cu detaljno da procesljam ove vase stranice,teme i postove,pa se javljam u slucaju eventualnih pitanja.

Offline coccinella

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Novi Pocetak
« Reply #3 on: 15/May/2012 »
Konverzija mi je dobra,no ne mogu sam sebe da ocenim,ali mislim da u skoli jezika mogu da mi kazu na kojem sam nivou i ispravim eventualne bagove za mesec dana,siguran sam u to. Par dana cu detaljno da procesljam ove vase stranice,teme i postove,pa se javljam u slucaju eventualnih pitanja.

Na ovom sajtu mozes proveriti nivo  znanja engleskog jezika: http://www.link-elearning.com/site/test-procene-znanja-engleskog-jezika