Author Topic: Invermore Shipping LTD, Koper  (Read 38931 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Invermore Shipping LTD, Koper
« on: 20/January/2009 »
Invermore Shipping LTD

Poslovnica:
Koper, Slovenija

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #1 on: 07/February/2009 »

International Cruise Shops, Ltd.
Starboard Cruise services

Draga X,
tocan datum je ipak 12.02. u Kopru u 9:30 pa vas molim da mi potvrdite dolazak ,a u prilogu vam je info file sa potrebnim dokumentima koje morate donjeti sa sobom.
Tamo cete dobiti sve detaljne informacije i odgovore na vasa pitanja.
Srdacan pozdrav,
 DORIS MARGAN


...evoluirati ili umrijeti...

Offline Virtu4l

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #2 on: 07/February/2009 »
Koliko se ja razumijem u kalendar, to ti je jako brzo :)

Ja imam intervju sa njima 06.03. - Zg.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #3 on: 08/February/2009 »
Koliko se ja razumijem u kalendar, to ti je jako brzo :)

Ja imam intervju sa njima 06.03. - Zg.

Zasto cekati? Pali u Koper  :plovim:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #4 on: 28/March/2009 »
Koliko se ja razumijem u kalendar, to ti je jako brzo :)

Ja imam intervju sa njima 06.03. - Zg.

Zemljak!  šta bi na intervju?  :pop:
Hoću da idem na brod......[

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #5 on: 09/April/2009 »
Buduci da sam odavno na njihovaj mailing listi,bas prije sat vremena mi stize e-mail...

mozda ce nekome koristiti  :deda:

Dear Applicant,
please be informed that Royal Caribbean Cruise Line (www.rccl.com)
are looking for :

- Bar Waiters (male and female)
- Bar Tenders (male and female)
- Restaurant Ass Waiters / Waiters (male and female)

Candidates needs :
- to be aged 21 +
- to speak good English and one of the following European languages (Italian, Spanish, German, French, Portuguese)
- to have experiences in Bar or Restaurant

Regards

--

Helena Vehovec
Cruise Line Jobs & Career Consultant
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Odg: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #6 on: 24/August/2009 »
Jel ima neko ko ide preko Invermore na brod?
Ja sam jako zbunjena.... prosla sam intervju, dobila garantna pisma, dobila c1d bez problema, a britanska me odbije. Navedeni razlog je da Steiner ne poseduje Sponzor licencu. Odma sam javila Jeleni ( koja je svo vreme na moru ), i ona mi kaze zvace neko iz Steinera  da vidi u cemu je problem. Od tad se vise nisam cula sa njom. Na njen br nije dostupna, i ni na taj br sto je koristila u Crnoj Gori. Heleni sam poslala mail pre 6 dana, nema odgovora.  -()- A meni trening pocinje u Londonu za tacno 3 nedelje .. Joj!  :pop1:

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #7 on: 02/March/2010 »
evo, ja im se javila danas s nekim pitanjima, ali mi ni na jedno pitanje nisu dali odgovor, vec su mi poslali opcenito koji se poslovi traze i za koje kompanije, prijavnicu i obavijest o datumima info razgovora u Kopru.
e sad, jel ima netko tko bi isao mozda u Koper 16.3. na info razgovor?
Labor improbus omnia vincit.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #8 on: 14/April/2010 »
Pozdrav svima,

poslao sam mail u upitom za Gift Shop na sto su mi poslali opcenito "JOB INFO". Buduci da se najprije odraduje tzv. predintervju, zanima me da li je netko bio? o cemu se radi? te da li netko planira u 5 mj na razgovor u Koper?

Offline No username

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #9 on: 08/October/2011 »
Evo ja sam poslala CV njima, javila se Helena s listom Open positions, pa ćemo vidjeti kako će ići dalje.

Valjda ce se ovo sve isplatiti.

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #10 on: 17/January/2012 »
Pozzz svima... ja sam kod njih prosla preliminarni int ( za shop ass) koji su organizovali u dec/11 u Bgd-u.
Za neki dan bih se trebala naci sa Jelenom kako bih joj predala spremljena dokumenta i onda sledi fin intervju...Ko ce ga znati?! Rekle su mi da sam idealna za HB ( zbog britanskog akcenta :))) ) e sada... videcemo kako ce to proci...Finalni int bi se trebao odrzati u Budimpesti sredinom feb, ali cu vise informacija imati nakon razgovora sa Jelenom. Btw. hoce li jos ko ici za Budimpestu??? Pozzzz

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #11 on: 02/February/2012 »
Pozzz svima... ja sam kod njih prosla preliminarni int ( za shop ass) koji su organizovali u dec/11 u Bgd-u.
Za neki dan bih se trebala naci sa Jelenom kako bih joj predala spremljena dokumenta i onda sledi fin intervju...Ko ce ga znati?! Rekle su mi da sam idealna za HB ( zbog britanskog akcenta :))) ) e sada... videcemo kako ce to proci...Finalni int bi se trebao odrzati u Budimpesti sredinom feb, ali cu vise informacija imati nakon razgovora sa Jelenom. Btw. hoce li jos ko ici za Budimpestu??? Pozzzz
Bokyce, ja kontaktirala Jelenu i rece mi da ima preliminarni krajem februara a da je finalni intervju u Martu u Budimpesti ???
ja ukoliko prodjem taj preliminarni bih najverovatnije isla za Budimpestu pa bi mogle zajedno - imas li neku ideju kako je najbolje ici?
pozz

Offline Tompalino28

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #12 on: 06/February/2012 »
Draga Bokyca kakav je preliminarni za shop? :hmm:
Sto je po tebi kljucno? Nastup ili ???

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #13 on: 10/February/2012 »
 Ja sam se juce vratila sa intervjua sa pozitivnim odgovorom, tako da sada cekam mejl sa informacijama o predstojecim postupcima pre odlaska na brod. :yahoo: :run:

@ Lora- izvini sto kasnim sa odgovorom. Taj finalni intervju, u martu, je verovatno za Starboard. Prvo, najbolje je da ides vozom jer je povratna karta 26 E. U slucaju da intervju bude u hotelu Leonardo, bukiraj sobu u hotelu Thomas koji je udaljen od Leonarda nekih 100m a jeftiniji je tipa dbl soba 24 E sa ukljucenim doruckom. Kad sidjes s voza na desnoj strani glavnog ulaza se nalazi kiosk sa kartama za prevoz. Jedna je 320 forinti. Najbolje  je da hvatas tramvaj do kojeg ces stici kada od semafora krenes nizbrdo hoda nekih 15 min. Meni je odgovaralo jer odaaavno nisam bila u Budimpesti, poa sam razgledala...Tramvaj hvatas 4 ili 6 i silazis na 4. stanici od ukrcaja. Kad sidjes, udjes u ulicu Tompa koja je 50-ak metara udaljena. Tj. kada sidjes na stanici vratis se malo unazad i tu je Tompa st. Ides desno i druga sa leve strane je ulica u kojoj se nalazi hotel Thomas. Lako je za naci, doduse ja sam imala drustvo tj. Cecu koja je bila savrsen saputnik tako da je bilo lako za naci. :)
Ako treba jos neka informacija, javi...  

@ Tompalino28- hmmm ne znam sta bih ti rekla...U mom slucaju, ja sam kontala da nemam sta da izgubim i trudila se da ne budem tremaros ( mada po prirodi nisam takva :) ) Kljucno je da na prvu loptu ostavis dobar utisak..Kako? Nemam pojma... MOgla bih ja tu lupati svasta-nesto...budi samouveren/a...opusten/a...istina je da ima tu i srece...ko ce ga znati...Ali ono sto stvarno olaksava situaciju jeste cinjenica da su Helena i Jelena jako predusretljive i da ti u startu odagnaju tremu i osecaj nelagode...i samim tim ti bude lakse...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Invermore Shipping LTD, Koper
« Reply #14 on: 08/November/2012 »
Prije sam bio na njihovoj mailing listi, ali više se ne mogu logirati na taj mail iz nekog meni nepoznatog razloga. Koliko vidim, njihov web site je trenutno nedostupan. Imaju li oni kakvih problema možda?