Author Topic: Assistant Stateroom Steward  (Read 2981 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Assistant Stateroom Steward
« on: 19/May/2012 »
E dame i gospodo :) pozvan sam danas na intervju u Zagrebu 24. maja, za poziciju cistaca.
U tekstu koji mi je poslao gospodin iz agencije, plata je 1200-1400 $ .
Da li je neko radio tu poziciju ili bar zna, o kakvim se tacno poslovima radi, kakva je pozicija i ostali detalji?!
Unaprijed hvala  :plovim:

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #1 on: 19/May/2012 »
Prijatelju čestitam,a preko koje agencije si išao ?

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #2 on: 19/May/2012 »
Prijatelju čestitam,a preko koje agencije si išao ?

preko employment-power ali tek idem na intervju pa mi posle cestitaj :) valjda ce biti ok sve pa da prodjem  :banana:

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #3 on: 19/May/2012 »
hehe =)
neka neka,bitno je krenuti,sve u svemu neces dobit poso prije razgovora tako da eto sretno onda  i drzim fige  :-))))' :-))))'

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #4 on: 19/May/2012 »
hehe =)
neka neka,bitno je krenuti,sve u svemu neces dobit poso prije razgovora tako da eto sretno onda  i drzim fige  :-))))' :-))))'

Ma sto kazu svi, jeste da mi je prvi put, ali ono osmijeh, ljubaznost i nesto engleskog mislim da ce biti dovoljno :))) hvala ti uglavnom javim ti kako je proslo :run:

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #5 on: 21/May/2012 »
moze  :run: :run: :banana:

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #6 on: 21/May/2012 »
Sretno zemljak!  :run:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #7 on: 21/May/2012 »
Sretno zemljak!  :run:

Hvala drug  :run:

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #8 on: 21/May/2012 »
Ne bih da te razocaram ali ta pozicija je jako teska za bele ljude.Imala sam jednog drugara koji je bio ovde na toj poziciji i pored njegovih jakih zivaca izdrzao je samo 5 od 8 meseci koliko mu je bio ugovor. Prvo,na tim housekeeping pozicijama su uglavnom indijci i filipinci.Kod mene na brodu mislim da mozes da nabrojis na prste jedne ruke bele ljude u tom departmentu. Jako je tezak posao i prakticno nemas slobodan dan.Plata jeste ta,ali baksis nemas.U stvari,trebalo bi da delis baksis sa kolegom,ali oni to uglavnom ne rade.A ti posto si asst.tebi retko ko daje baksis. U svakom slucaju,nemoj da te obeshrabri ovaj moj post,ja sam samo ukratko opisala njegovo iskustvo.U svakom slucaju,ako prodjes interviju trazi od agencije da te dobro informise o svemu jer su ovog mog drugara upravo u agenciji zeznuli kad se prijavljivao za posao.Sve najbolje na intervijuu i da zaplovis uskoro.... :plovim:

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Assistant Stateroom Steward
« Reply #9 on: 21/May/2012 »
Ne bih da te razocaram ali ta pozicija je jako teska za bele ljude.Imala sam jednog drugara koji je bio ovde na toj poziciji i pored njegovih jakih zivaca izdrzao je samo 5 od 8 meseci koliko mu je bio ugovor. Prvo,na tim housekeeping pozicijama su uglavnom indijci i filipinci.Kod mene na brodu mislim da mozes da nabrojis na prste jedne ruke bele ljude u tom departmentu. Jako je tezak posao i prakticno nemas slobodan dan.Plata jeste ta,ali baksis nemas.U stvari,trebalo bi da delis baksis sa kolegom,ali oni to uglavnom ne rade.A ti posto si asst.tebi retko ko daje baksis. U svakom slucaju,nemoj da te obeshrabri ovaj moj post,ja sam samo ukratko opisala njegovo iskustvo.U svakom slucaju,ako prodjes interviju trazi od agencije da te dobro informise o svemu jer su ovog mog drugara upravo u agenciji zeznuli kad se prijavljivao za posao.Sve najbolje na intervijuu i da zaplovis uskoro.... :plovim:

A kazu mi da je tako kao sto ti kazes za onog utility cleaner, a to mi ne pada na pamet da idem . A za ovo mi kazu da imas dodira sa gostima, da ima i napojnica, jeste da se radi ali da se isplati ako mozes raditi dugo. Najbolje da odem na intervju pa ako prodjem onda fino sve detaljno ispitati, a ne da zavrsim kao onaj cleaner obicni od 600$ :/ ... Hvala tebi u svakom slucaju na savjetima valjda ce se zaploviti  :plovim: