Author Topic: Posao u entertainment departmentu  (Read 3437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Posao u entertainment departmentu
« on: 23/May/2012 »
Pozdrav ljudovi!

Vec danima citam forum i pripremam se psihicki za ono sta me ceka (ako prodjem sve intervjue) ali ne mogu da pronadjem ono sto me bas zanima.
Naime, konkurisao sam za rad u entertainment departmentu, na prvom mestu, a na drugom za rad na recepciji. Imam uskustva i sa jednim i sa drugim poslom.

Agencija (druga tj Kouzon) me nije odbila kao sto je to bio slucaj sa Sea agency u Balkanskoj ulici u Beogradu, ali manji uslov mi je da do avgusta naucim drugi strani jezik.
Za sad strebam italijanski i ne zalim se.
Cuo sam od par prijatelja koji rade ili su radili na brodu da su ove pozicije koje ja zelim jako dobre i da budem jako srecan ako upadnem na neku od njih.
Da li sam upao ili ne, znacu krajem jula ili pocetkom avgusta kad bude drugi krug invervjua. Naravno obavesticu komjuniti :D
Mene zanima da li iko od vas ima iskustva sa radom na ovim pozicijama ili je bar upoznat sa radom istih. Puno bi mi znacilo da cujem jos neko misljenje.
Zahvaljujem.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Posao u entertainment departmentu
« Reply #1 on: 23/May/2012 »

Agencija (druga tj Kouzon) me nije odbila kao sto je to bio slucaj sa Sea agency u Balkanskoj ulici u Beogradu, ali manji uslov mi je da do avgusta naucim drugi strani jezik.
Za sad strebam italijanski i ne zalim se.


Ako naučiš i osnovne stvari od Talijanskog do Avgusta, nisi ništa manje od Genija sa inteligencijom preko 180 .. nečega.
Zabaci na još kojem mjestu, jer obećanje je ludom radovanje
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Posao u entertainment departmentu
« Reply #2 on: 23/May/2012 »
Ako naučiš i osnovne stvari od Talijanskog do Avgusta, nisi ništa manje od Genija sa inteligencijom preko 180 .. nečega.
Zabaci na još kojem mjestu, jer obećanje je ludom radovanje

Imam neku osnovu tj pocetnicki kurs italijanskog tako da ga sada samo nadogradjujem.
Nadam se da cu moci da ispunim minimum uslova sto se tice znanja tog jezika.
A ovu agenciju svi hvale u celoj bivsoj Jugi pa kapiram da nisu bas toliko neozbiljni kao Sea agency.
Pogledacu na forumu koje agencije preporucuju ostali pa cu im poslati CV.

Hvala na odgovoru ali i dalje cekam odgovor vezan za radna iskustva na gore pomenutim pozicijama.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Posao u entertainment departmentu
« Reply #3 on: 23/May/2012 »
Ne znam kako je u drugim kompanijama,ali u Celebrity -ju u tom departmentu rade uglavnom Britanci,i to je extra posao.
Oni su po ceo dan slobodni,imaju neke tecajeve plesa ponekad i predstavu uvece i jos nemaju poziciju crew nego staff,sto je velika razlika.
A kakve veze ima italijanski jezik ili bilo koji drugi jer se ipak engleski najvise govori??
Ja imam jednog druga koji radi na Carnivalu kao DJ,ali je otisao tamo kao ass.waiter i posle prvog ugovora promenio department.
Ne znam sta su ti obecali u agenciji ali budi pazljiv,jer ne znam da je iko preko agencije otisao direktno u entertainment.