Author Topic: Šta je sa taksama koje se placaju na aerodromima. Koliko iznose?  (Read 3784 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Mene interesuje sledece: Znam da neke kompanije placaju avio kartu ali sta je sa taksama koje se placaju na aerodromima. Koliko iznose?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Mene interesuje sledece: Znam da neke kompanije placaju avio kartu ali sta je sa taksama koje se placaju na aerodromima. Koliko iznose?

Ti kad dobijes let od kompanije, ili ga sam kupis, to ti je sve uracunato u cijenu, ne placas nista dodatno.
Te takse se jedino naplacuju u slucaju kad neka avio kompanija, tipa JAT, nudi jeftine letove, za 50-100 eura, i onda kao stave, takse nisu uracunate.
Za odlazak na brod, ne brini, sve je uracunato  :uzdravlje:
When it comes to money, nobody can be trusted !

FlyFly

  • Guest
Cena aerodromske takse je uračunata u cenu karte...

Uzgred aerodromska i taksa za bezbednost ukupno na terminalu 1 košta oko 16 evra a na terminalu 2 košta 20 evra (terminal 2 ima bolju infrastrukturu stoga je cena veća)

Offline Sizygy

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Cijena taksi ti ovisi o tome s kojom kompanijom ides i preko kojih gradova. Sve je uracunato u cijenu karte i mi kao pomorci sa employmet letter mozemo dobiti popust kao Seaman  ;) samo se javis u agenciju ili meni pa ti dam detalje kad saznas datum kad se ide...