Author Topic: kako da se prijavim online za disney, crystal, princess?  (Read 3358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala mazica

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
pozdrav....

  zanima me kako da se prijavim online za disney, crystal, princess? ali da je to sigurna online aplikacija, odnosno da znam da su mi oni iz kompanije odgovorili?!
da li  te kompanije plaćaju avio kartu za tamo? kako to sve ide.... npr.kad mi jave za ukrcaj i trebam ići u neki hotel, da li mi je hotel plaćen?
da li se ispunjava onaj test engleskog ili se ima samo skype razgovor? i da li ima obuke tu kod nas, kao one koje se rade preko agencije?
molila bih nekoga da mi malo objasni kako to sve ide i to kaj se sve treba....

i još nešto... koje sve kompanije plaćaju avio kartu, da se mogu online aplicirati na više mjesta?
 
  Šefe, neznam di da postavim post, pa se ispričavam ako je na krivom mjestu...  tražila sam sve moguće po forumu, ali ne mogu naći, a to me jako zanima jer bi željela odmah direktno probati poslati.... :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Evo za početak sam dodao u ovu kategoriju online application links za Disney i Crystal. Princess link je stajao tu od prije.
To su legitimni linkovi na koje možeš aplicirati, bez straha da će netko od tebe pokušati izvući lovu.

Što se tiče ostalih pitanja, bilo bi bolje da si ih podijelila po temama, jer imaš 8 pitanja u jednom postu.
Na žalost, nitko se još nije javio da želi biti Personal Cruise Ship Recruitment Assistant na forumu, i zato ne prilazimo razvrstavanju pitanja o zapošljavanju po osobama, nego po temama.
Ako netko bude imao strpljenja i iskustva za konstruktivne odgovore, bit ću u neprilici gdje premjestiti ovaj post, a da ga nađe sljedeća osoba sa istim/sličnim dilemama.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Na koje kompanije se mogu aplicirati , a da me ne ´posalju natrag´ nasim agencijama ,odnosno da ne suraduju s njima ? -()-